Teonaa• 11 октября 2023

Хто жаліє палестинців

Скажіть. Їм погано жилося? Іх що, ізраіль якось притісняв, обстрілював регулярно? Ну от нащо. Я точно не впевнена, бог милував, но по тим кадрам бомбардувань - там на порядок страшніше, ніж тут. А страшніше нема куди.
Tanaqa• 11 октября 2023
Ответ дляAnnalise
Украинцам плохо жилось, нас что рашка притесняла? - переаернулас вашу же речовку. Приятно слушать?
Цікаво, чого ви порівнюєте Україну з палестинськими терористами? Нічого не сплутали?
nezhinka• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
А в телеграм каналах за ізраіль в основному і пишуть. Зараз фокус чогось туди
За Авдіївку вчора було ну зовсім мало
Я сама думаю, що треба давать дьору потім. І не в рашці справа тут.
І таке враження, що ми не вміємо інформаційно так показати наше горе світові, як Ізраїль. Виділяються кошти на якісь дурні комедії, а на це немає. Люди співчувають тому, що бачать в новинах, а картинки такої нема.
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Українцям Україна більше не цікава, мало екшену, останнім часом тільки й читаю на порадниці, що донатять уже тільки простаки, і перемога уже нам нафік не треба, відкрийте кордони, а далі гребіться, як хочете. А тут такий сплеск емоцій. Дівчата, там рашня поперла, як сарана, у нас втрати, наші там ледве тримаються, а ви з арабами та євреями наче сказилися!!!
..але це окрема тема
Он написали про Бельгію та ф16 в 2025
Ну воно мені треба? А якщо молодь взагалі - воно треба? Ну от просто якщо два варіанти - мігрувать і жити нормальне життя, чи оце все? Не дай бог потім перетворимося на таких от палкстинців. Я наприклад можу, я вже і зараз розумію, що зустрівши на морях десь кацапку, скоріш за все іі утоплю. От просто так. Бо можу. Бо вона нелюдь. Бо вона думає що наших хохляцкіх дітей треба повбивать зе в зародку. Мені от цього достатньо, я кровожадна та не надто людяна, та не розрізняю відтінків. У мене тільки чорне і біле
Вітерець• 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Ну да, выпускают с обысками и унижениями. Там тупо тюрьма, подвоз продуктов проблема. Вон написали экономика - вот представьте обнксти город забором и создать проблемы для ввоза и вывоза - сделаете там экономику. Сейчас что опять будет - террористы напали, в ответ обстреляли мирных, масса убитых детей, отец выносил девочку и рыдал, куда он пойдёт этот отец - смертников в хамас и это не остановится
Ну вы же понимаете, что обнесли забором не просто так, чтобы унизить?
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляnezhinka
До речі, в Ізраїлі пішли воювати і депутати, і їх діти, і навіть колишній міністр. А у нас навіть лисий з кварталу недоторканний.
Ну да, це і є показником яка влада
Іх влада - воює
Наша - ну не знаю
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляnezhinka
И главный стендапер страны))
NYC• 11 октября 2023
Даже методички не сменили

Член политбюро ХАМАС: «Атака ХАМАС стала ответом на готовящуюся операцию Израиля, который готовил ликвидацию лидеров движения».

«Сейчас я вам покажу, откуда на Беларусь готовилось нападение»

⚡️Сирия: Асад спрятался в бункере и никому не отвечает и не звонит.
PinkyPink• 11 октября 2023
Ответ дляdArtagnan
’Скажіть. Українцям в Криму погано жилося? Іх що, росія якось притісняла, обстрілювала регулярно? Ну от нащо. Я точно не впевнений, бог милував, но по тим кадрам бомбардувань - там на порядок страшніше, ніж тут. А страшніше нема куди.’
Це для розуміння. Палестинці жили на своїй землі, потім прийшли євреї, загнали їх у резервації і зайняли їх землю. Найменший опір з боку палестинців викликає жорстке придушення. Тому у палестинців така ненависть до євреїв. Не захищаю їх методи, але, як людина, що живе в країні, у якої окупанти забрали частину території, розумію їх ставлення до євреїв.
Тільки от історично євреї - це кримські татари, багато нащадків яких повернулися додому після окупації і тепер ті, кому в Криму було «так гарно і по-домашньому» верещать, що вони - окупанти
PinkyPink• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Даже методички не сменили

А нашо їх міняти, якщо Геббельс таку гарну робочу методичку написав? Майже 100 років безвідмовно працює
PinkyPink• 11 октября 2023
Ответ дляDressCat
Нагадує.
Там де ви читаєте не написано що всі араби це байстрюки від Авраама? Від законної жінкі був син, який започаткував евреїв. А у жінки була служанка. Ця служанка народила від Авраама сина поза шлюбом. Цю служанку з сином вигнали. Вона ходила землями і десь знайшла притулок, і від цього байстрюка пішли араби. Так тоді і землі поділили. Авже їм не подобається що їх тисячоліття тому лишили ’спадщини’ та батьківсього піклування. Ось звідки ненависть зародилась.
Серйозно, тобто 2.5 тисячі років з моменту виникнення іудаїзму вони вирішили, що вони сини якогось байстрюка Авраама і вони мають право на ті землі і їх мета - знищення його законних нащадків? Знищували святині, казали що то тепер їх мечеть аль-хуякса, закидували іудеїв камінням, коли ті хотіли підійти до місця своїх колишніх святинь і після цього іудеї - окупанти?
navang• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Де я пишу про волнуєт? Я питаю, у тих, хто в курсі, ЯК ЇМ ЖИЛОСЯ
ну вот поговаривают что ихний лидер бывший Ясер Арафат на помощи международной стал долларовым миллиардером и когда умер в больнице во Франции его родня и приближенные месяц замалчивали факт его смерти - делили наследство, выводили деньги себе
никому эта Газа не нужна, мусульманам в первую очередь, даже Египет от них отгородился нехилым таким кордоном, рудимент для распила денег для всех, и для ХАМАСа и для ООН
KSENK@• 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Изначально сектором опекался Египет(там же только с 2х сторон Израиль). Потом бросил. Даже сейчас пропускают беженцев из сектора по столовой ложке. Как же так? Свои же, мусульмане. А никому они и не нужны. Объединятся могут только против кого-то, а не для.
Ирак и Катар, негласно руку приложили к созданию и взращиванию Хамасов, Хезбол и др. Их предводители миллиардеры и сейчас не сидят под обстрелами в Газе.
felinka• 11 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Хоча б через це є сенс дивитися і обговорювати, що там в Ізраїлі. І вчитися - як і воювати, і презентувати світові себе.

А робити просто на форумах ’сплеск емоцій’ з Авдіівки - у будь-якому разі зайве.
nezhinka• 11 октября 2023
Ответ дляnavang
Це вже ближче до суті. Жага до наживи і вирішує долі одурманених пропагандою людей. Завжди біля витоків всього сидить хтось і рахує купюри.
Подрысь• 11 октября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Нічого не вкладали у розвиток, жили за гуманітарне збіжжя, дітей виховують в ненависті, до Ізраїлю заздрість у всьому. Гроші отримують і не мало, але робити на процвітання країни не хочуть
хотят снести Израиль и что дальше? останется пустыня, никакого развития не будет. По уровню где Палестина, а где Израиль..
Вы правы, работать не каждый хочет, учиться не каждому можно по религии, у девочек один путь - замуж и дети..
Piracanta• 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Зато подвоз оружия не проблема. По тоннелям какие хочешь ракеты и снаряды подвозили. А от подвоз продуктов проблема, да. Бидоси.
Подрысь• 11 октября 2023
Ответ дляDressCat
Люди звіріють на війні.
До речі щодо нашої української люті та жорстокості. Нам ще й як притаманно. Почитайте що таке посадити на кол, та як козаки це робили. Навіть був окремий спеціаліст щоб дуже вдало це робити. Це страшна кара!
это тюркское наследие. А вообще, какую нацию не возьми - жестокость и пытки везде. Вспомните испанскую инквизицию.
Японцы те вообще изощренные пыточники.
nightwoman• 11 октября 2023
На війні всіх жаль і завжди гинуть невинні. Але війни потрібно зупиняти. Бо вмовляннями вони не зупиняються.
А ще люди відповідальні за вчинки своєї держави, так було ще з прадавніх часів.
ёжовые рукавицы• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
А ми і не забули
Просто оживилися, збудилися якось. Я взагалі думаю що це наше «неочікувано , різко завершиться»
Якщо воно в нас різко завершиться, то напевне не в нашу користь.
Natal_ka91• 11 октября 2023
Ответ дляfelinka
Світ ніколи і не був при розумі. Нам просто пощастило пожити спокійний період для нашого місцезнаходження. Ви знаєте хоч один бодай трохи довгий період в історії людства, щоб нихто ніде нікого масово не вбивав? Я - ні. Війни завжди десь є. Тому цілком нормально перейматися долею своїх дітей. Бо крім нас ніхто не перейматиметься насправді.

А от жаліючи дітей однієї з воюючих сторін, таки треба не забувати і про дітей з іншого боку. Чи попереджав хамас, що прийде в суботу вбивати єврейських дітей? З боку Ізраїлю попередження про бомбардування були. То в яких дітей було більше шансів вижити?
Терористи - вони всюди терористи, бездушні і безсердечні. Навіть не здивована, що й тут замішана парашка. І підозрюю зроблено спеціально, щоб змістити акцент з України в тому числі.
uma• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
..але це окрема тема
Он написали про Бельгію та ф16 в 2025
Вообще без проблем смогу передушить хоть всех кацапских младенцев в родильном отделении, если хоть один волос упадёт с головы моих детей. Даже не удивляюсь себе. Они сами виноваты, для меня все проживающие в раше биомусор.
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Не зовсім так, бо був час, коли вони різали їм голови, а потім стали в ясна з ними цілуватися і друг другу дупу лизати. То звісно ж, що не друзі, а ще й коли пішли на нас зі зброєю: то взагалі таких питань у вашій голові не повинно виникати.
ви не плутайте чеченців і кадирівців. Хто з них пішов на нас зі зброєю?
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляAnnalise
овва, а це коли українці напали на рашку, просвітіть?
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
І ми напали на рашку? Серйозно?
ну звичайно, Ви хіба не в курсі, що у сєпарів і рузькомірних ждунів Україна ’напала на народ бабмаса’?
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Але ж вони чеченці. І вони нас вбивають і катують. І їх ’народ’ сидить вдома і кричить: мочи їх! Ви герої!
брехня, кричать кадирівські пси. Так само, як верещить наша недобита сєпарня і їх підспівувачі-ждуни, тицяючи при цьому всім під ніс український паспорт
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Які остальні? В ічкерії? Кадировці у себе на батьківщині герої.
для чого ви брешете? для нашого ’народу бамбаса’ вони теж герої, ви про це забули?
Королевишна• 11 октября 2023
Ответ дляМариш_ка
Нас рашка притісняла завжди, споконвіків, а особливо у 18,19,20 столітті. Емський указ нагадати? Знищення Січі Катериною нагадати? Примусове виселення нагадати? Розкуркулення? Голодомор? Єнкаведістські операції на Західній? Шістдесятників? Симоненка, Аллу Горську? Стуса?
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Я бы посмотрела как вы поднимаете экономику в окруженном забором городе, где продукты не всегда найдёшь. Там просто неправильная политика
знову брехня і підміна-видавання Сектору Газа за всю Палестину. Єгипет, одновірці, чого від них стіною відгородились і навіть зараз не впускають до себе?
Мариш_ка• 11 октября 2023
Ответ дляКоролевишна
Ви для чого мені це пишете? Ви мій пост взагалі читали?
Королевишна• 11 октября 2023
Ответ дляМариш_ка
Боже, вибачте, я помилилася, писала тому ж автору, що і Ви.