Щедрик• 11 октября 2023

Ось я доначу, а ти чого ні? Що на таке відповідати?

Подруга деякий час потому вирішила віддавати всю зарплатню на потреби фронту (як вона каже), питається "а ти скільки донатиш? А чому так мало? В тебе гроші є, чого ти не донатиш?"
Я доначу на потреби фронту, але звісно не все що маю, в межах 500-1000 грн на місяць. Більше мені психологічно некомфортно. Гроші мені потрібні щоб відкласти, забезпечити собі подушку безпеки. Але це все звучить як виправдання, чи я маю виправдовуватися? Здається, маю послати подалі з такими запитаннями, але то шлях до сварки, не хочу сваритися
Подруга заміжня, основні гроші заробляє в її родині чоловік. У мене з моїм чоловіком дохід однаковий плюс-мінус. Ми в Україні
Коко На Страже• 11 октября 2023
Я не доначу
Хіба тільки тих кого знаю особисто , посилки якісь.
Але вибачте вже і того не робимо.
Останні труси не віддам …,

Дуняша• 11 октября 2023
Я совсем не доначу. Но не осуждаю тех, кто это делает.
А я нівроку• 11 октября 2023
Я теж не доначу. Зарплата 8 тис, тут на їжу і потреби, аби вистачило.
Доктор Хаос• 11 октября 2023
Я за донати.
Але адекватна людина не поставить питання, як Ваша подруга.
Є все ж таки, якесь виховання і рамки.
І тут питання не в донатах. Є в мене знайома, вона про все так, є тільки її думка. Спілкуватися важко. Я якось випадково обмовилась, що хочу другу дитину, то вислухала лекцію, що і першу не варто і взагалі.... коротче, просто стараюсь не спілкуватись...
Коко На Страже• 11 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Про що і мова
Sunshine• 11 октября 2023
Як на мене донатити коли твоя зп 10 000 і 50 000 різні речі. Якщо може дозволити собі зп відправити, отже чоловік покриває всі потреби своєю. Якщо у вас інша ситуація, то треба розуміти це. До того ж в когось житло є, хтось арендує, в когось будинок в Львові, а в когось прифронтове місто. Теж різне.
В гости звали?• 11 октября 2023
Удалено администрацией...
Муркамурковна• 11 октября 2023
Вона вам може розповідати все що завгодно і ви можете те саме робити
автор Щедрик • 11 октября 2023
Ответ для Sunshine
Тут не в тому питання чи можу я собі це дозволити, відправляти зп. Матеріально так, можу, проживемо та ще й залишиться. Психологічно - ні, не можу. Є плани на гроші, хочу мати заощадження

автор Щедрик • 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я не вмію так вигадувати. Якщо чогось не роблю - то не роблю. Не буду фантазувати
GaleTTa• 11 октября 2023
Я помогаю только знакомым. У кого погиб кто-то, кто собирает родственников на фронт или покупает им в бригаду генераторы, горелки и транспорт. И всё. На непонятные карты в соцсетях я не перевожу.
Стрекоза любви• 11 октября 2023
Так ви ж донатите. Можете відповісти жартома, що будете ще більше віддавати, якщо подруга погодиться «задонатити» вам на їжу, одяг, мильно-рильне.
Sunshine• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
То так і кажіть.
Я планую своє подальше життя і хочу мати збереження. Лише так я почуваю себе в безпеці і розумію, що контролюю своє життя. Доначу стільки скільки вважаю за потрібне. Чи маю я перед тобою відчитуватися за свої плани?)
Смячиком• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Скажіть, что про доходи і витрати питати не культурно, це мінімум. А про допомоги і пожертви , то взагалі , як казати про себе, так і питати інших - дурний тон. Вона бахвалиться , яка гарна? Жодна нормальна людина, яка домомагає, не буде про це кричати всюди, або комусь казати.
Тут багато таких, які тикають своє:’ я доначу’, гидко від таких. Допомогай мовчки, а не для похвальби.
чир• 11 октября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
У Палестины нет ЯО, вот и вся разница в отношении США.
Всех в сад• 11 октября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
100 процентов! Нам показали на Израиле как на самом деле помогают спасти страну и уничтожить врага, а не по чучуть оружия и в контрнаступ без авиации и наплевать что гибнут и гибнут наши люди....
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
То так в скажіть, що не хочете на цю тему говорити, ви не можете фінансово віддавати всі гроші на зсу і жити на маминій картоплі, вона це або приймає і не чіпає більше вас або... Навіщо вам така токсична подруга?
Попразендовна• 11 октября 2023
А почему Ваша подруга обсуждает Ваши финансы? Это не её дело.
жар-птица Нюра• 11 октября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Нам бомбить нечем. Вот в чем разница.(

Аноним ФЕЯ• 11 октября 2023
’Извини, но это личное дело каждого сколько и кому помогать или нет.
Надеюсь больше вопросов у тебя нет и не будет по этому поводу’
На любые попытки что-то говорить по поводу донатов, отвечать ’Это. Не. Твоё. Дело. Я сама разберусь’
Можно послать на *Уй: помогает в 100%
автор Щедрик • 11 октября 2023
Ответ для Sunshine
То так і кажіть.
Це питання підіймалося вже двічі і було дуже неприємно чути відповідь
’Які можуть бути плани, якщо фронт не втримати? Їм там треба зброя, одяг, їжа, транспорт. Це гроші. Я їх сплачую донатами, а ти ні. Чи ти хочеш перемогу, щоб свої плани реалізовувати, за рахунок моїх сплачених грошей? Заплати й свої гроші, щоб була перемога’
З родзинкою• 11 октября 2023
Ответ дляДуняша
А з чого б ви засуджували? Людина ж не ваші гроші витрачає.
Автор, нащо ви подрузі звітуєте? Скажіть, що самі вирішите, що вам робити.
Попразендовна• 11 октября 2023
Автор, по опыту: Ваша подруга берегов не видит, чтобы такое ляпать. Это не про дружбу. С возрастом, я поняла, что лучше сразу закончить отношения, а не офигевать от того, что говорят или делают ’друзья’ во время встреч.
Попразендовна• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
А почему ее муж не на фронте?
автор Щедрик • 11 октября 2023
Ответ дляПопразендовна
Я теж офігіваю. Щось зовсім розладилося
РокерША• 11 октября 2023
Это деньги, то есть энергия, она посылается всем на его личные потребности, сколько кому надо, это не просто бумажки, потому я всегда очень осознанно подхожу. Никогда не раздаю их на то в чем сама не уверена - донаты, милостыню в метро и у церкви и т д. Я не знаю дальнейший путь моих денег. Они могут идти на зло и я буду в этом зле участвовать? Я против.
Педиатор_я• 11 октября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
То другое, вы не понимаете)
Попразендовна• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Я теж офігіваю. Щось зовсім розладилося
И зачем Вам это? Прекратили общение и никто Вас не коматозит своим псевдо-героизмом.
3@йk@• 11 октября 2023
Автор, ви перекладачем світ текст перекладали? Що означає оте «потому» в старості?
Snake_dreams• 11 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Возможно, они заинтересованы в том чтобы перебить и русских, и наших? Поэтому ЗСУ идут в наступления без авиации? Ох, не там враг, где нам нарисовали, не там))