Щедрик• 11 октября 2023
Ось я доначу, а ти чого ні? Що на таке відповідати?
Подруга деякий час потому вирішила віддавати всю зарплатню на потреби фронту (як вона каже), питається "а ти скільки донатиш? А чому так мало? В тебе гроші є, чого ти не донатиш?"
Я доначу на потреби фронту, але звісно не все що маю, в межах 500-1000 грн на місяць. Більше мені психологічно некомфортно. Гроші мені потрібні щоб відкласти, забезпечити собі подушку безпеки. Але це все звучить як виправдання, чи я маю виправдовуватися? Здається, маю послати подалі з такими запитаннями, але то шлях до сварки, не хочу сваритися
Подруга заміжня, основні гроші заробляє в її родині чоловік. У мене з моїм чоловіком дохід однаковий плюс-мінус. Ми в Україні
Летала_НаМетле• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Я поки не готова морально втратити її. А це буде, якщо погрожувати. Там не буде реакції ’вибач, я щось зайве спитала’. Буде ’ось ти як? Ну добре, сварка так сварка’
Вы потеряете не очень умного,не очень порядочного и токсичную человека. Невелика потеря.
Но прикол в том, что вы ее не потеряете. Она заткнется и станет больше вас уважать.
Мама Карло• 11 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
А коли дядя Вова прийде до вас до дому і скаже - на виход з речами, то як?
То это будет вина не простого народа, а наших президентов со времён независимости, они расплодили коррупцию. Благодаря им у нас нет ни денег на армию, ни оружия, ничего.
ГендиреХтор• 11 октября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Тут мова йде не про ці 5-10 грн
А сотні і тисячі різницю відчуваєте ?
це дурість, треба допомагати по можливості, я просто дуже відчуваю, як знизилася підтримка армії зараз, а далі ...
Летала_НаМетле• 11 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Не придет. Манипуляция, рассчитанная на идиотов , смотрящих марафон.
Сливочная пенка• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
То ви від неї залежні психологічно, як мінімум.
Коко На Страже• 11 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Що хто дасть ?????
Якщо навіть зошити дитині в школу немає за що купити
Про що ви говорите
…
Про що ви говорите
…
Без Баяна• 11 октября 2023
Какое то болотное чучело рука лицо ставит в коментах про донат. Такие темы должны быть без анонимов, автор.