Щедрик• 11 октября 2023
Ось я доначу, а ти чого ні? Що на таке відповідати?
Подруга деякий час потому вирішила віддавати всю зарплатню на потреби фронту (як вона каже), питається "а ти скільки донатиш? А чому так мало? В тебе гроші є, чого ти не донатиш?"
Я доначу на потреби фронту, але звісно не все що маю, в межах 500-1000 грн на місяць. Більше мені психологічно некомфортно. Гроші мені потрібні щоб відкласти, забезпечити собі подушку безпеки. Але це все звучить як виправдання, чи я маю виправдовуватися? Здається, маю послати подалі з такими запитаннями, але то шлях до сварки, не хочу сваритися
Подруга заміжня, основні гроші заробляє в її родині чоловік. У мене з моїм чоловіком дохід однаковий плюс-мінус. Ми в Україні
Летала_НаМетле• 11 октября 2023
Автор, вы про личные границы что-нибудь слышали? Не хватало ещё, чтоб кто-то интересовался куда я трачу свои деньги. Ушла бы у меня такая подруга на хрен безвозвратно .
Учитесь лепить свои границы. Очень помогает в жизни, потому что наглых, токсичных и глупых людей очень много вокруг и прогибаться под каждого - жизни не хватит.
Пы.сы - не доначу и не собираюсь. Без объяснений.
Водійка хімарса• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Шо тут питати можна, щоб матрьошкою не бути? Як вдягти немовляті памперс? То я вмію, поради не потрібні
Удалено администрацией...
Ответ дляЩедрик
Це питання підіймалося вже двічі і було дуже неприємно чути відповідь
’Які можуть бути плани, якщо фронт не втримати? Їм там треба зброя, одяг, їжа, транспорт. Це гроші. Я їх сплачую донатами, а ти ні. Чи ти хочеш перемогу, щоб свої плани реалізовувати, за рахунок моїх сплачених грошей? Заплати й свої гроші, щоб була перемога’
Пусть напишет запросы в ОП, кабмин, ВР с вопросами: сколько донатит в месяц каждый депутатишка, министр, десяьни помощникв и президент. И, узнав, что ничего они не донатят, начнет их стыдить.
Или ссыт?
Так и скажите ей... больше она тупые вопросы задавать не будет.
Или ссыт?
Щедрик
• 11 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Тк и скажите, что нет денег на донаты. Что вы откладываете/тратите на что-то нужное.
Казала. ’Яке ще потрібне? Русня прийде та всі твої плани на ’потрібне’ вб´є. То донать більше, щоб вона не прийшла. Бо ти хочеш перемоги, але щоб за неї заплатив хтось, не ти’
Всех в сад• 11 октября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Неужели это кто то понимает?))
Многие понимают, только молчат , это же зрада
Кружите меня,кружите• 11 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Удалено администрацией...
На свою писанину подивіться, вже б хто писав про ’лексікони’)))
Ответ дляЩедрик
Який жах. Я вважаю, що донатити чи ні і які суми, кому саме вирішувати кожній людині самостійно, а не подругам чи ще комусь. Я бачила ситуацію, коли жінці з двома маленькими дітьми та невеликим доходами теж закидали: чому ти не донатиш? А як їй донатити, якщо на життя ледве вистачає?
из_под_тишка• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Я б припинила з нею спілкування. Зовсім. Це не подруга.
Щедрик
• 11 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не розумію як від таких питань відбиватися, до психолога треба, вчитися.
Мама Карло• 11 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ви у якому місті, ’’ захисниця’’?
В таком же как и вы
Я погнала• 11 октября 2023
Якась странна у вас подруга . Але не дивно, навіть тут на порадниці купа людей які пхають свого носа скрізь. Я доначу, не всю зарплату, але ....доначу значомим, родичам, Маляру, Лачену і Киянину. На різні там фонди то ні. Подруги по різному, я особо не розпитую хто кому і скільки. Лише якщо самі розкажуть то знаю. Але маю одну колегу, вона завжди плаче що грошей самій не вистачає, а то ще донати. Але разом з тим вона раз на півроку коле все що тільки можна: губи, скули, борода, якісь вітаміни в обличчя і шию, купує якісь лекції Капцової , Холоденко,якісь лекції як прибрати хату за 15 хв, як привернути гроші в хату. Ходить вічно по психологах бо чоловіки з сайтів знайомств опускають їй планку і вона себе не поважає. В той же час бігає за тими мужиками, читає на роботі вголос їхні переписки щоб всі сказали які вони козли, а ти бубочка. А про донати каже: нема грошей, хай Америка дає зброю
Каяспер• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Нащо ви маєте справу з недалекими людьми? Там явний перекос не відомо на якому грунті
Летала_НаМетле• 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик
Зачем психологи? Покажите один раз зубы - больше не полезет. Ещё раз заведешь разговор про донаты - заблочу навечно. Все.
Коко На Страже• 11 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Не віддавайте звичайно, русня прийде і без спросу забере і труси, і дім, і життя.
🤦♀️
L-i-s-a-92af• 11 октября 2023
Ответ для Sunshine
Як на мене донатити коли твоя зп 10 000 і 50 000 різні речі. Якщо може дозволити собі зп відправити, отже чоловік покриває всі потреби своєю. Якщо у вас інша ситуація, то треба розуміти це. До того ж в когось житло є, хтось арендує, в когось будинок в Львові, а в когось прифронтове місто. Теж різне.
Є перевірена тисячоліттями формула-десятина.
Вже багато років намагаюсь 10% свого прибутку віддавати на благодійні цілі.Зараз це,звичайно,різні потреби ЗСУ.
І хочу вам сказати про свої спостереження за 20 років,що віддати 10% від 10 тис.значно важче,чим 10% від 100тис.
Але в будь-якому разі це питання дуже особисте,а подруга-нахалка.Чи варто з такою людиною спілкуватися?
Без Баяна• 11 октября 2023
Странно, кто пишет не доначу. Ну не покурить день, не выпейте кофе, не оплатите проезд, пройдитесь.
Неужели нет 10-20-30 грн в месяц, чтоб не писать, я не доначу???
Это же война, она касается нас всех. Нельзя делать вид, что вы её не замечаете. Люди на фронте отдают жизни. Их дети растут без отцов.
Я считаю, у всех, кто работает есть возможность, помочь фронту. Было бы желание. И дело не в суммах, а в совести
Водійка хімарса• 11 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
назовіть мене трілєм🥳
Щедрик
• 11 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я поки не готова морально втратити її. А це буде, якщо погрожувати. Там не буде реакції ’вибач, я щось зайве спитала’. Буде ’ось ти як? Ну добре, сварка так сварка’
ГендиреХтор• 11 октября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Я не доначу
Хіба тільки тих кого знаю особисто , посилки якісь.
Але вибачте вже і того не робимо.
Останні труси не віддам …,
Але вибачте вже і того не робимо.
Останні труси не віддам …,
а не треба труси віддавати... навіть 1,2,3,5...10 гривень це допомога, коли б усі допогагали.
ГендиреХтор• 11 октября 2023
Ответ дляДуняша
Я совсем не доначу. Но не осуждаю тех, кто это делает.
А коли дядя Вова прийде до вас до дому і скаже - на виход з речами, то як?
Сливочная пенка• 11 октября 2023
Ответ дляБез Баяна
Какая классная тема под анонимом)
Автор сама ответ найти не может
Тут 80% таких тем.
Мабуть, щоб сайт не загнувся. Тему запускають і зникають. А ви тут віртуально хоч плвбивайтесь).
Коко На Страже• 11 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
А якщо немає свого дому то що ?
ГендиреХтор• 11 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Я теж не доначу. Зарплата 8 тис, тут на їжу і потреби, аби вистачило.
5-10 гривень, це не гроші для кожного з нас, але в купі - це допомога нашим захисникам!!!!
Коко На Страже• 11 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Тут мова йде не про ці 5-10 грн
А сотні і тисячі різницю відчуваєте ?