Княгиня пітьми• 11 октября 2023
Сестру заблокували у вайбері
Вона розсилала по класам інформацію, як староста, щодо якихось конкурсів шкільних. Тепер телефонує, мало не плаче, каже, що висвітилось, що вайбер заблокував на 3 години, і може заблокувати назавжди. Чи хтось зіштовхувався з такою проблемою? Не знаю як її заспокоїти))
Ло Шарик• 11 октября 2023
Заблоковано лише на 3 години, як попередження. Хтось з отримувачів поскаржився на спам. Нехай кидає цю невдячну справу
Княгиня пітьми
• 11 октября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Зрозуміло, дякую! Скажу їй, що то попередження)
В інтернеті читала, що блокують на 24 години, і ніде нічого не знайшла про 3 години
Ло Шарик• 11 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Якщо розсилає по класу, то можна зробити групу і тути скидати усю інформацію.
То ж якась гнида з класу поскаржилася
Ло Шарик• 11 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ви ж самі написали, що на 3 години. Умови Вайберу можуть змінюватися, раніше на 1, тепер може інакше
Мию вікна у мороз• 11 октября 2023
У мене таке було. Тиждень не хотіли розблокувати. Я слізно просила, надсилала заяви у підтримку. Розблокували.
Фенте Фря• 11 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Я встановила мамі вайбер новий номер і зробила зразу россилку іі друзям,що це іі новий номер
Вайбер зразу заблокував з підозрою на спам
Спочатку на 3 години,а потім написали на 24 години
Дійсно через добу блрк зняли
Але ми з нею все одно переписувались
Вайбер працював,але не всі смс доходили
Дійсно через добу блрк зняли
Але ми з нею все одно переписувались
Вайбер працював,але не всі смс доходили