Несу пургу• 11 октября 2023
Що їдять пенсіонери на мінімальну пенсію? (Не село)
ГонУрова дівка• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Немає такої пенсії.
Мінімальна пенсія зараз 2760
це коли вік більше 65 років і стаж 30 років
сама себе прекрасная• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Навіщо війна спитайте у путіна. Це він на нас напав.
До речі, в рашці мінімальна пенсія нижча, ніж в Україні.
вы ещё скажите,что о материнском капитале не знаете.
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
а нашим нет
Чому? В чому проблема? Нехай дзвонять на урядову гарну лінію і все вирішиться
Natalia505• 11 октября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
В селі себе можуть якоюсь їжою забеспечити на відміну від міських, які живуть в багатоповерхівках, де не можна огород собі влаштвати.
Якщо техніку спроможні покупати то точно не голодують такі пенсіонери)))
Город можна влаштувати при бажанні. Продається квартира і купується будиночок в селі але думати треба про це не на пенсії, а заздалегідь. Ніхто не примушує жити в багатоповерхівках як і в будинках аналогічно. Це ми робимо вибір.
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Я трачу на питание примерно 100 грн в день, вполне нормально, хватает. Если бы надо было ужаться, грн на 70-75 по сегодняшним ценам пропиталась бы легко. Это при том , что я толстая и много ем. Картошка, морковка, капуста -все дёшево. Это и борщ, и овощное рагу, и голубцы(фарш куриный по 110 грн). Молоко, кефир, творог в супере последний день срока минус 50 процентов, дёшево выходит .
А как вы умудрились на таком питании стать толстой?
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
30 років - це мінімальний стаж для пенсії
Млинець Мій• 11 октября 2023
Ответ дляБезлім на все
Я питала конкретно про цю суму , хочу розуміти для себе , це мало чи норм
В межах нашої держави, серед інших пенсій , то нормальна. А так звичайно мало (. В мене пенсія 2670грн і це вже не найменша (
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Його пенсіонерам платят?
ФрекенБок• 11 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
До 70 в основном работают или подрабатывают. Те что постарше или родня помогает, или оформляют досмотр за жильё, или комнаты в квартире сдают, кто-то накопленное золотишко сдает по-тихоньку, подторговывают, ищут гуманитарные обеды и помощь и т.п.
Тут в 35+ многие не работают, бо им тяжело и они должны быть в ресурсе и в моменте, а вы пишете до 70 работать
какое здоровье уже в 70?
Ліплю вареники• 11 октября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Они просто мало едят. У меня мама так живет . Мы помогаем конечно , но … может один кефир попить , делает салатик яйцо , картошка и огурец соленый . Суп варит на несколько дней . Бутерброд с самой недорогой колбаской . Булочка с чаем.
А Вы ей принесите нормальную еду и увидите сколько съест.Такую,что она давно не видела.Один кефир?Я бы такое увидев,испугалась
Ms. Доброта• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
О, а бувають теми, що ніякої гуманітарних немає, ніби про Херсон писали, що про них усі давно забули.
Коли давали, люди поробили великі запаси.
Я_з_Франека• 11 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Поки є здоров´я то можна. А якщо людина працювала ще при совку і з того часу постійно змінювали пенсійні закони, під які підлаштовувались працючі, то не можна повернути роки щоб щось змінити. А про зміну житла то взагалі для старих людей не підйомне, з маленькою пенсією навіть переїзд не організувати. Або після переїзду де брати гроші на ті ж меблі? Коротше - не так все просто у старому віці.
Шотуткоїться?• 11 октября 2023
На самом деле семьям с детьми намного сложней, чем пенсионерам. Особенно мамам, которые растят сами без алиментов. Я это осознала только когда дети выросли. Насколько легче стало. В те времена и зарплата была выше, и куча подработок, а денег все равно постоянно не хватало. Потому что детям постоянно надо одежду, обувь, каждый сезон из чего-то вырастают. А себе всегда можно перебиться. Поехала в секонд в последний день, набрала мешок шмотья по 41 грн и вполне норм. Еда тоже, ребенок растет, ему надо и надо полезное, на ребенке не сэкономить. А себе всегда можно что-то сварганить из того что есть.
ГонУрова дівка• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Мін пенсія на раші -9тис рублів, розділіть на 2, 5 буде точно не 2100
ИзЮмрудная• 11 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
В нас уже рік, чи навіть більше як нема гуманітарки, навіть старим 80+. Харків. Звичайним людям її й не було майже, але тим кому більше 80-ти років весь 22 рік давали.
так то они не выехали в соседний район и сделали ВПО... вон рассказывают же как надо выкручиваться
Шотуткоїться?• 11 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
оно суховатое, какое с него навар, с окорочка навар жирнее намного. ну свинина дешевле филе, если мы об экономии
Свинина от 185, филе сегодня 142 в курином ларьке. Жирное не все любят, да и не всем можно.
Муууумие• 11 октября 2023
Ответ дляТріль!
Ей просто есть нечего. А Вы, вместо купить ей рыбы, мяса, творога, умиляетесь
Люди в возрасте правда меньше едят, даже если нет сил фин возможность
сама себе прекрасная• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Його пенсіонерам платят?
його платять матерям, тому ’некудаидти’ варіант не проходить.
забезпечені жилплощею хоч якою або на навчання чи лікування можуть потратити .подробиць не знаю точно.
ИзЮмрудная• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
так она ВПО. а пожилые ВПО это самая вразливая категория , им везде дают. не зря ж в другой район перлась
Борщичок• 11 октября 2023
Ответ дляНесу пургу
вибачте...до сліз
Та я сама была под впечатлением , очень жалко таких стариков .
Они не просят , потому что стыдно .
Увидела , предложила помощь и оказалось что не зря
Они не просят , потому что стыдно .
ФрекенБок• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
При загибелі військового платять 15 млн. Якось пенсіонери прогодуються. Навіть якщо частина грошей піде дітям загиблого
Вы издеваетесь? Вы знаете,сколько тел невозможно забрать/опознать/собрать по частям? Какие круги ада пройти родственникам? О чем вы вообще? И не факт,что эти деньги дойдут до пенсионеров...
Шотуткоїться?• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
Картошка пюре, картошка жареная, овощное рагу, макарошки, окорочка, оладьи , блинчики, пирожки опять таки с картошкой. От дешёвой еды толстеют)
А на самом деле у меня ещё гормональные проблемы, АИТ и кортизол повышен, это все влияет на вес.
Сиджу тихенько• 11 октября 2023
Ответ дляДокладальниця
Ни одного бедствующего пенсионера в Киеве не знаю, как минимум сдают комнату студенту ( и это до пенсии + 4000 тыс). Но знаю людей которые на минималки работают. А также пенссилнеров, которые в час пик с тележками с троещины ездят в общ.транспорте овощи возле метро продавать под видом ’ домашние с села’....
интересеоткакой идиот снимет убогую комнату у пенса за 4 если за 5 тыс уже квартиру можно снять отдельную
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Набір слів
Вареничніца• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
У мене є знайомі сімї загиблих військових. Всі отримують. Не знаю нікого хто має проблеми з отманням.
Затримки є коли родичі не можуть поділити гроші і судяться. З моєю знайомою судяться свекровь. Вони хочуть всі гроші собі і нічого онукам.
Думаю там треба добрячу підтримку та допомогу знаючих людей, щоб отримати, і мабуть же ж не просто так будуть допомагати((
На роботі працівника призвали в лютому цього року. Вже червень іде, а він ще жодної зп не отримав...розбиратись немає як...всі посилають куди подали оскільки їх перекидують постійно і типу то прикріплять до інших то ні ну і т.д. Так от, насилу в кінці червня він розібрався, дійшов до тої бухгалтерії в якій числиться, яка повинна виплатити зп....і знаєте що??? В бухгалтерії лежить бумажка, що він 200 через три дні як призвали в лютому!!! І зп йому просто не нараховували за весь цей час. Ви уявляєте той безлад??? І ніхто його сім´ї нічччоогісінько не виплачував вважаючи його загиблим!!! В бухгалтерії сказали...не було команди, ніхто про нього не піклувався.....ну як би дружина звернулась - то підняли б бумажки і нарахували...але як би та дружина знайшла їх?? Скільки б нервів і часу витратила б? А тепер уявіть, як би його не дай бог нестало на початку червня...то що...пів року віддав би війні і нічого не отримав, бо думали, що його давним давно немає....
ГонУрова дівка• 11 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Аби ще до будиночка в селі і городу автоматично додавалось міцне здоров*я...
сама себе прекрасная• 11 октября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
или вскладчину снять нормальную квартиру без бурчащей пенсионерки))