Несу пургу• 11 октября 2023

Що їдять пенсіонери на мінімальну пенсію? (Не село)

Carin• 11 октября 2023
Ответ дляЛама_мама
Как с такой пенсией заплатить за квартиру?!
Только дети или субсидия, пенсионеры на нее молятся ...

Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
І як так вийшло, що у вас пенсія менше мінімальної?
Это надо у государства спросить
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляБойцовская
Это надо у государства спросить
Мінімальна пенсія 2760. Менше бути не може. Щось ви плутаєте
Докладальниця• 11 октября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Поки є здоров´я то можна. А якщо людина працювала ще при совку і з того часу постійно змінювали пенсійні закони, під які підлаштовувались працючі, то не можна повернути роки щоб щось змінити. А про зміну житла то взагалі для старих людей не підйомне, з маленькою пенсією навіть переїзд не організувати. Або після переїзду де брати гроші на ті ж меблі? Коротше - не так все просто у старому віці.
Ви звичайно вибачте, але давайте почнемо з того, що за активного життя пенсінер, як мінімум отримав собі квартиру а й ще допоміг купити житло дітям...( якщо не в окупації). То питання як живуть пенсіонери-здають житло, допомагають діти. Або живуть в селі, мають худобину, паї здають в оренду-діти за кордоном ’ на заробітказ давно’ або від війни втекли. Просто пенсіонерів в 2 км.чи в 3 км.квартирах в Києві на мінімалках я не знаб, та і в селі бідуючих не знаю ( якщо не алкоголіки і ходячі) ще саме вони збирають курку/сало/ квасолю для ЗСУ.
дама_из_декрета• 11 октября 2023
Ответ дляБезлім на все
Трохи не по темі , пенсія 6500 то мала ?
Где вы такте пенсии видели? Средняя пенсия 2500-3200. У моей мамы 2600.
Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Я получаю 2520 грн,что значит не може бути?!
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляБойцовская
Не може бути пенсія за віком менше 2760 грн
Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
От вы странная
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Мінімальна пенсія за віком 2760. Ви не знаєте точної пенсії мами?

nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляБойцовская
От вы странная
Ні. Я аудитор. І знаю законодавство
Зоркая Зорро• 11 октября 2023
Хреново живуть. Можете подивитись як в інстаграмі volunteer_give_help_kyiv Я іноді сюди кидаю щось, бо неможливо дивитись на цих старих. Моя мама теж відносно недавно вийшла на пенсію, ще працює, але не по спеціальності, з малою зп. Але бачу, що їй вже важче в рази працювати, ніж в молодості. Ще може до 65 якось витягне, а далі доведеться напевно її утримувати....
Докладальниця• 11 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Свинина от 185, филе сегодня 142 в курином ларьке. Жирное не все любят, да и не всем можно.
А мойва на рынке и пр 70 можно купииь и филе селедки по 110 )) и кальций для костей и не жирное. Только детей не долго так прокормишь....далеко не все пенсстонеры питаются с супермаркета и их цен. Признайте, что есть рынок и там цены дешевое.
дама_из_декрета• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Мінімальна пенсійна виплата непрацюючим пенсіонерам, незалежно від віку та стажу – 2520 грн
Полтавська галушка• 11 октября 2023
Мені під 40 і половину пенсійного стажу немає
Капець і вже не буде 30рокіа
Походу я бомжара буду
Carin• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Іще раз повторюючи. Мінімальна пенсія 2760 грн.
А вы вкотре пишете неправду
Дама, я бы Вас отправила с Вашей энергией на восстановление наших городов, Вы ее тратите понапрасну.

Еще раз говорю, мин пенсия = 2093 грн, вне зависимости от того, как Вам нравится ее называть:

’Таким образом, размер минимальной пенсии на 2023 год составит 2093 гривен. В этом году его планируют оставить на этом же уровне.’

https://vikna.tv/ru/dlia-tebe/ekonomiya/kakoj-bude...
https://www.buhoblik.org.ua/kadry-zarplata/pensii/...

То, что Вы цитируете, - это ерунда какая-то обрезанная, хотя бы потому что огромное к-во пенсионеров получает и 2093 и 2200 и 2520, а Вы втираете за 2760 грн.
Вам самой не стыдно этим лукавством заниматься? Или сверху задание спустили гулять по форумам и втирать, как у нас все чудесно?
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Ви ненапрацювали стаж? Чому? Працювали неоформленою?
Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Ні. Я аудитор. І знаю законодавство
Куда мне обращаться?
дама_из_декрета• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Причем здесь я? Откуда вы взяли эти суммы вообще Пишете глупости всякие. П.С. я не на пенсии.
Я_з_Франека• 11 октября 2023
Ответ дляДокладальниця
У вас якийсь особистий тригер на пенсіонерів прослідковується в цій темі...)
Ваше особисте ставлення не змінить того факту що в Україні пенсії у багатьох це знущання і це не нормально.

nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляCarin

2093 - це мінімальна соціальна виплата.
Це ви лукавите і перекручуєте.
Пенсіонери за віком не отримають менше 2760
Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Ні. Я аудитор. І знаю законодавство
Вот
Вбигудях• 11 октября 2023
Ответ дляДокладальниця
Не вся страна - Киев. И не у всех пенсионеров Киева ро две квартиры. И в последние годы в селах с курами и салом не слишком хорошо.
Даже если старики ходят.
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляБойцовская
Вот
Я вас іще раз питаю: ви ненапрацювали стаж?
Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Стаж 20 лет
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляБойцовская
Стаж 20 лет
А чому так мало?
Бойцовская• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
А чому так мало?
Работала не оформленной
Carin• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
2093 - це мінімальна соціальна виплата.
Це ви лукавите і перекручуєте.
Я выше все процитировала. Вы сейчас тупо врете. Хотя бы у моей мамы 2520 пенсия по возрасту со стажем 28 или 29 лет.

Вы проигнорировали мой вопрос о том, работаете ли Вы в госаппарате. Я верно угадала? Надо ходить картинку рисовать на форумах, как у нас все прекрасно? Что у нас 2093 грн мин пенсия - немного стыдно признать даже Вам?
nabludatel• 11 октября 2023
Ответ дляCarin

А я відповіла вище. Не держапарат.
Я аудитор.
дама_из_декрета• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
2093 - це мінімальна соціальна виплата.
Це ви лукавите і перекручуєте.
Перекручиваете вы как раз. Слышал звон да не знает где он.

не менше 2760 грн – працюючим пенсіонерам віком до 70 років, які мають страховий стаж від 30 до 35 років та особам з інвалідністю І групи.

Полно людей на пенсии вышли в 90х, им никто нормальную индексацию не проводи и полно пенсий по 2600.
Carin• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
А я відповіла вище. Не держапарат.
Я аудитор.
Значит, Вы просто не разбираетесь в вопросе или Вам нравится врать
Выбирайте что Вам ближе.