СкокоМнеДадите• 11 октября 2023
Як вам новий серіал про Бекхема
Не фанат футболу, але мені подобається їх родина і він такий красивий чоловік.
СкокоМнеДадите
• 11 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
как называется? с удовольствием посмотрю
Бекхем, від нетфлікс
СкокоМнеДадите
• 11 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Красивый.. мне он и Бредд - самые красивые
Аналогічно)
Свекруховна• 11 октября 2023
Не сподобалося. Чому?
Піар це добре АЛЕ про що занадто то нездраво! І що знімати серіал?
Нагадує папугу Кешу - про мене дізнаються, про мене заговорять!
Даю справку• 11 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Не сподобалося. Чому?
Да его итак все знают, сколько фанатов, интересно, если особенно какие-то тайны открыл
На циголках• 11 октября 2023
Тільки почала дивитись. Не знала, що він із досить простої родини походить і не знала, що він такий самокритичний: ’Я не був дуже розумним’. Люблю подібні фільми і навіть книги, адже вони дозволяють дізнатись більше про відомих і успішних людей сучасності.
Чекаю завтра• 11 октября 2023
теж почала дивитись. Початок трохи затягнутий, бо все ’про футбол’(знаю, що логічно, але я вже чекаю тої частини, де буде про них з Віккі). Теж подобається їх пара.
СкокоМнеДадите
• 11 октября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
А є переклад, чи тільки субтитри? Дякую
Є,дивлюсь на hdrezka російською
СкокоМнеДадите
• 11 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Не сподобалося. Чому?
Це серіал про ікону футболу, йому піар не потрібен вже як років 25
Упругая попка• 11 октября 2023
А де можна подивитись, окрім Нетфлікс? І з перекладом. Бачила з субтитрами у когось з блогерів в сторіс. Дуже чекала на цей фільм. Ікони стилю для мене - що Вікі, що Девід.
СкокоМнеДадите
• 11 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
В українському не знайшла, поки є тільки рос
Упругая попка• 11 октября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мені тільки краще, бо я російськомовна. А де дивитись?
СкокоМнеДадите
• 11 октября 2023
Ответ дляУпругая попка
Я дивлюсь на hdrezka
Кавуся• 11 октября 2023
Дякую, подивлюся. Мені він завжди подобався найбільше - такий красень, ще й британець.