Lalуa• 12 октября 2023

Імʼя для дівчинки: Майя або Мішель?

Дуже подобаються оба. Майя ніжне, жіноче, але Мішель це розрив!!! Як воно мені подобаєєєєєтьсяяяяяя❤️❤️❤️ Але ж прізвище та по батькові українські
Результат:
вже голосів: 96
68 (70.83%) Майя
28 (29.17%) Мішель
moreseaa• 12 октября 2023
Мені здається що Ви вже зробили вибір)

Лидия-36a1• 12 октября 2023
Горобина лучше
taste_of_freedom• 12 октября 2023
Мишель с любым отчеством сочетается так себе
interior_designer• 12 октября 2023
Майя, такое красивое
So_so• 12 октября 2023
Мишель очень спорное имя.
lily300• 12 октября 2023
Мишель обожаю! А майа ласково маечка?)))
InnaV• 12 октября 2023
Ответ дляtaste_of_freedom
Мішель Іванівна...

Атланта• 12 октября 2023
Мішель будуть називати Міша.

Але обидва імені більш-менш. Не екзотичні, не смішні, адекватні. Обирайте яке вам більше подобається.
Анечка1979• 12 октября 2023
дивіться як воно буде з усім іншим поєднуватись)
Атланта• 12 октября 2023
Ответ дляtaste_of_freedom
Так можно же без отчества. Сейчас такое возможно
Анечка1979• 12 октября 2023
Ответ дляInnaV
Мішель Іванівна...
я завжди згадую мамину розповідь про колишню співробітницю: назвали дитину Амадей Петрухно
Атланта• 12 октября 2023
А какие еще варианты у вас прозапас? И какое отчество, если будете его указывать?
Атланта• 12 октября 2023
Ответ дляАнечка1979
Или Луїза Ковбасенко
автор Lalуa • 12 октября 2023
Ответ дляInnaV
Мішель Іванівна...
Денисівна)
Злата1020• 12 октября 2023
Злата
МариЧе• 12 октября 2023
Ответ дляInnaV
Мішель Іванівна...
Мій батько розповідав мені що його хотіли назвати Ганнібалом на честь великого полководця. Бабуся моя увлікалася історією, писала вірші і музицировала на роялі. Як же я вдячна їй що я не Ганнібалівна!😂
автор Lalуa • 12 октября 2023
Ответ дляlily300
Маюша)
Balmann• 12 октября 2023
Дети будут ’мышей’ называть(((
автор Lalуa • 12 октября 2023
Ответ дляАтланта
Денисовна

lily300• 12 октября 2023
Ответ дляLalуa
Маюша)
Ну не знаю. Просто если Мишель мишка назвать, то это так мило. Классное имя. Назвала бы дочь так, наверное)
Yasyatrikotazh• 12 октября 2023
Майа Денисівна - звучить
Мішель Денисівна... ну так собі
Інно4каа• 12 октября 2023
без образ,але імя Мішель у мене асоціюється з дівчиною легкої поведінки
Mrs.Ochmonek• 12 октября 2023
Мішелів знаю двох - але хлопчиків, асоціяція з чоловічим іменем тому, особисто у мене
Інно4каа• 12 октября 2023
Ответ дляМариЧе
ахах, бабуля з юмором . Як все таки назвала батька?
Mrs.Ochmonek• 12 октября 2023
Ответ дляlily300
Мішелька лагідно можна )
lily300• 12 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мішелька лагідно можна )
Да, Мишелька тоже шикарно 😍
МариЧе• 12 октября 2023
Ответ дляІнно4каа
Едуардом😆
vihola• 12 октября 2023
Я за Мішель, якщо вам подобається.
Робіть, як подобається і не озирайтесь.

І дитину навчіть бути такою, не відмовляти своїм бажанням, через суспільство, якщо це нікому не шкодить.

Хоча, хотілося б аби колись настали часи, щоб французам подобалось українське їмя Михайлина, а не навпаки.
GIJane• 12 октября 2023
Мішель, ну таке...
Василенко Мішель Михайлівна?
Це французьке ім´я.

Можливо, якщо ви не в Україні та хочете інтегрувати дітей у Франції, то щось тут є.
Вийде заміж, та ніхто дівоче прізвище не знатиме.

Але якщо відсоток того, що ваша дочка буде жити закордоном буде малий, то я не розумію батьків, у яких діти в глухих українських селах з іменами Мішель, Адель, Емілі і т. п..
vihola• 12 октября 2023
Ответ дляGIJane
Мішель, ну таке...
Василенко Мішель Михайлівна?
Це французьке ім´я.

А я розумію, хочеться і називають.
Міська дитина може мати оригінальне імʼя, а сільська чому ні?

Американці взагалі своїм дітям дуже дивні імʼя роздають і суспільство приймає.