Ніколи не збрешу• 12 октября 2023
Скільки дітей в родині для вас оптимальне?
Цікаво, скільки дітей в родині ви вважаєте має бути ( чи є у вас и ви ще хочете або все):
1-2
3 і більше
1-2
3 і більше
Патика-мотика• 12 октября 2023
Скільки можеш забезпечити....якщо на одного впритик фінансів то другого не треба
Тюрюнь_Тюнь• 12 октября 2023
Є двоє
Вважаю оптимально 1 чи 2
А взагалі стільки, скільки сама зможу виростити
Вважаю оптимально 1 чи 2
Мао_Мяо• 12 октября 2023
Сколько можете обеспечить, на скольких есть помощь близких, на скольких есть комнат в жилье.
У нас одна дочка. Еле тянем
Я нє Матрьошка!• 12 октября 2023
В мене один син, і от зовсім нещодавно розійшлась з гарним мужчиною, бо він хоче дітей, а я вже ні. Які діти наразі в Кривому Розі, я не божевільна
Тюрюнь_Тюнь• 12 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
2, якби другою дитиною займалась няня.
А як обирати будете з ким сама, а кого на няню віддавати?
Маю рацію• 12 октября 2023
для мене ідеально 4-5 при умові достатніх фінансів, але в мене 2 і більше не буде.
Коко На Страже• 12 октября 2023
хотела бы четверых, у меня двое, а оптимальней всего один ребенок.
Прикуси Язика• 12 октября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Я Вас підтримую, вважаю це правильним рішенням.
Идеальная оптимистка• 12 октября 2023
Ответ дляhrushyk
В мене 2,і для себе зрозуміла,що ідеально 1
Цікаво) а чому?)
ПлакалаВАвто• 12 октября 2023
Одна дитина, у нас у всіх по одній, я одна, сестра двоюрідна і двоюрідний брат теж мають по одній, не розумію, навіщо більше.
Прикуси Язика• 12 октября 2023
В мене одна донька, 12 років, може раніше і народила другу дитину, але наразі вже ні, по-перше в країні війна, а по-друге різниця в віці.
Ніколи не збрешу
• 12 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
В родині то ви загнули . Родина це і дідусь, бабуся
Ну так все вірно. Діти в родинні, а не людей в родині
Незламна Україна• 12 октября 2023
Столько, сколько женщина! сможет поставить на ноги
Для меня 2 максимум
Интимная• 12 октября 2023
Для моєї родини 2-3 (min-max)
Але на весілля всі нам бажали родину як у свекрів (5 дітей). Ні, красно дякую, я не витягну