Маурита• 13 октября 2023
Останні декілька місяців інтернет від Водафон взагалі погано ловить сигнал
Постійно відсутнє зʼєднання. Замість 3G пише E і не грузить сторінки. Місце проживання не змінювала, в службу підтримки зверталася. Покращень ніяких.
Чи в когось є схожі проблеми?
Ms. Скромность• 13 октября 2023
В мене таке з life
Це кошмар просто ні моб інтернету ,ні нормального зв´язку.. неможливо розмовляти з людиною
В чоловіка те саме
Ухахайкина• 13 октября 2023
У меня аналогично местами по Киеву. При этом вчера обновился пакет, правда в нем всего 1 ГБ инета, и сегодня пришло сообщение что инет весь израсходован, хоть и пользовалась лишь вайбером и очень мало. А Лайф на работе вообще перестал ловить
Так точно!• 13 октября 2023
Да этот Водафон достал. Связи нет, моб.интернет не работает при отключении эл-ва. Только тарифы поднимают сволочи.
Маурита
• 13 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Прекрасний зв´язок
Рекомендую замінити сім карту
Дякую за ідею, спробую. Бо моїй уже років 15
Пусин Кукин• 13 октября 2023
Ответ дляМаурита
Я просто через це вже пройшла))
LIANA171185• 14 октября 2023
Ответ дляMs. Скромность
В мене таке з life
В чоловіка те саме
У мене Київстар останні місяці 2 ’балується’.На вулиці все прекрасно,у мами та у бабусі вдома теж,а от в нашій квартирі зв´язок поганий-як у бункер мені дзвонять.Якщо додзвонюются)