Марс атакует• 13 октября 2023

Свято наближається :)

Була сьогодні в ТЦ і що я бачу. Гноми приїхали і якось так настрій поліпшився. Згадала темки на порадниці :)
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
ок. осталось их найти
ЮСК наше всьо!
Как_б_не_так• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
ЮСК наше всьо!
я немножко не в Украине(((
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
я немножко не в Украине(((
Тут в минулі роки було, що дівчата закупляли гномів і розсилали. Вишлемо і вам
Гладиолус• 13 октября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Яка краса.Де ви замовляли?
В майстра який виготовляє такий посуд з Львівської області. Це все по передзамовленню і коштує не дешево, підсвічник наприклад 4000 грн.
Как_б_не_так• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
он золотой выйдет. проще на алике купить.
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Тоді вже пора обирати) Я затупила, хотіла на осінь парасольку із підсвіткою, а толку вже від неї. Зате вже і знижка 70%))
Как_б_не_так• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
настроения нет(( у нас то же война. буду с оленем прошлогодним сидеть
Бабка_в_кедах• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Я так і подумала,що дорого.Бачила на виставці в Пирогово десь у 2021 році такі набори ручної роботи,то коштували дуже дорого.А скільки коштує велика тарілка з птахами?
УраганнаЯ• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
І головне - не пожерти відразу грінки, натерті часником!
Я холодець от варила, відвела душу. А то потім лінь буде))
В нас є ’бочкові’ огірочки квашені, може то олів´є на вихідних зробити відвести душу....
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ви в Ізраєлі? Просто не знаю, де ще війна..
Краще із оленем і ким завгодно, аби живими і щось все це найскоріше закінчилось. Задрало просто, і так не було НР настрою - то на тобі, війна ще, на додачу.
Нагайна• 13 октября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Знову ці страхоття
++
Как_б_не_так• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
да. сегодня тихо. подозрительно тихо(((
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Робіть! Я шуби і холодця точно не хочу вже))
Робіть все це смачне, а ще Мімозу!
Хочу барабульки• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
І в мене, замовила набір посуду для святвечора
Яка чарівна краса! Це ж цілий статок!
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
да. сегодня тихо. подозрительно тихо(((
Тримайтесь.. От іронія, скажіть? З України писати в Ізраїль ’Тримайтесь!’. Дожились, йтмблд...
УраганнаЯ• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Робіть все це смачне, а ще Мімозу!
Мімозу і шубу чоловік полюбляє, а якось до них байдуже взагалі. А холодець свекруха готує і нас пригощає))))
Гладиолус• 13 октября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
700 чи 750 вже й не пам´ятаю. Він ще такі робить, димлені.
Как_б_не_так• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
что нам остается? прорвемся! и мы, и вы!
Гладиолус• 13 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Яка чарівна краса! Це ж цілий статок!
Так, це буде подарунок мені на ювілей від сім´ї. Дуже гарно я згідна.
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ви любите свекруху! Бо їсте її холодець! Мімоза прикольна, коли розділити жовтки і білки, і терти білок всередину, а жовток зверху. Інший смак.
УраганнаЯ• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
А ще свічок не хочеться... Раніше завжди свічки запалювали і на Різдво, і на НР, і так ввечері. А тепер асоціації з обстрілами і блекаутом((. Сховала їх подалі. Якби знати, що не знадобляться то викинула б
Кидстаффовна• 13 октября 2023
Дівчатка, ну ще зарано святкування Нового року обговорювати🙂
Хоча я сьогодні баночку ікри в АТБ по знижці купила до новорічного столу))
УраганнаЯ• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Люблю, вона в мене чудова))) як стали окремо жити)))
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Ми колись в Болгарії зайшли в фірмовий магазинчик іх виробника глиняного посуду. Я думала, я там нагребу все, що бачу. Жалкую, що взяла тільки каструльку, як правильно, не знаю, на Різдво в ній вареники подаю. Дуже гарний посуд глиняний у нас, він доїде доставкою?
Бабка_в_кедах• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Весь перший набір коштує приблизно 15000?
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовна
В Сільпо теж по акції, щось у районі 160 грн та, що була по 250
Гладиолус• 13 октября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Ще такі прикраси на ялинку взяла. Близько 18 000.
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Гарно, але дорого)
З бісиками• 13 октября 2023
Чмоні))))
Бабка_в_кедах• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Як я люблю такий посуд.А можете дати контакт майстра?