Марс атакует• 13 октября 2023

Свято наближається :)

Була сьогодні в ТЦ і що я бачу. Гноми приїхали і якось так настрій поліпшився. Згадала темки на порадниці :)
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Я не знаю, що на це сказати... Головне, ви живі, купите нові і розпочнете новий відлік новорічний! Тримайтесь!
Так і зроблю, життя триває, ми всі разом, всі живі . Я навіть у минулому році ялинку ставила. Нехай не мій дім, але так хочеться новорічного Дива.
Додаю напруги• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Вот таких мышей купила на днях. Они стеклянные
Классные
Zelenkа• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Щиро вам бажаю позитиву і найскоріше купити нове житло! А особливо дітям це свято важливе. В них і так дитинство все під сраку, вибачте за слово...
vihola• 13 октября 2023
Ответ дляХолодная каша
Мені кошмар кошмарний ті гноми. Але атмосфери свята додають.
В мене традиція щороку пару ялинкових іграшок докупити. Це ціла справа для мене.я виділяю для цього пару годин в епіцентрі з подружкою. Такий кайф. Гнома не візьму навіть якщо він буде коштувати 20 грн
А якщо приїде вам новою поштою з безкоштовною доставкою?
Гладиолус• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Шикарні! хто виробник?
львівський склозеркальний теж такі різні робить, поляки оптом скуповують.
рукиЖимолости• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Це весь набір посуду 18000, прикраси по 300 чи 400 ))
А, ну тоді норм ціна. Набір дуже гарний.
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Эххх, моя коллекция гномов и едочных игрушек сгорела в Ирпене в прошлом году..
Це не ваш чарівний будинок з великою ялинкою та іграшками батлерз в темі був якось?
Мене торік життя в Європу закинуло. Їздили по форму зимову хлопцям, генератори, зігріваючі пакети тощо. Аж до Чехії моталися, бо Польщу вигребли. То я була проїздом на різдвяному ярмарку і купила кілька прекрасних скляних іграшок на спомин. Правда, спомин буде такий собі, але таке наше життя нині. Збирайте нову колекцію, життя триває. Буде ще краща!
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Дуже дякую, так і є, у наших дітей і так вкрали дитинство.
Irena22• 13 октября 2023
Ответ дляZelenkа
То я не купила)
Типу такого, а є ще із фонариком у ручці. Є дорожчі Сяомі, є і комплект курточка з підігрівом + парасолька.
https://www.aliexpress.com/item/1005005577742600.h...
Дякую!
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Чарівне мишеня! Де такого на ковзанах купити, скажіть?))
рукиЖимолости• 13 октября 2023
Ответ для vihola
Я одного подрузі подарувала. Ще в 2020 році, в ковідні часи. Підняла на ноги всіх знайомих, бо треба був той сертифікат грьобаний😆 Але ж купили. Гном в мене тиждень простояв але собі так не захотіла. Що в них такого магічного?
А подруга щаслива
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Не впевнена, що саме мій. Так ми зустрічали 22 рік
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Не в Україні.. невеличка крамничка із сувенірами
vihola• 13 октября 2023
Ответ длярукиЖимолости
А подруга щаслива
А як ви будете жити без гнома? В кожної порадниціпоаинен бути свій гном?)
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Шикарні! хто виробник?
Дякую, не знаю хто виробник, цінники видалила з етикеткою
иванюся• 13 октября 2023
Мои самые любимые темы на советчице про паски и ёлки .
Гладиолус• 13 октября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Дякую.
рукиЖимолости• 13 октября 2023
Ответ для vihola
В мене є дід мороз і снігурка ,яким років по 40. Такого в порадниць точно нема😆
Ну шо не так?• 13 октября 2023
Ответ длярукиЖимолости
В мене є )
рукиЖимолости• 13 октября 2023
Ответ дляНу шо не так?
В мене є )
О, я не одна
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Дуже гарно! Ви вмієте атмосферу свята створити, і любите це.
От покажу, які ліхтарики торік в Празі купила:
Играю у края• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Помню ваш дом. Жаль, что всё так обернулось. Хорошо, что котик жив-здоров!
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Ясно))) Тоді я без мишеняти)
Дякую!
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую! Чарівні! В минулому році ялинка в мене була жива .
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляИграю у края
Так, дякую, і кот и собака )
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Шикарна)
В мене завжди жива, я так люблю.
І цього року буде, обовʼязково. Тільки маленька. Смерічка чи ялиця.
Кукарачка• 14 октября 2023
Я дуже хочу гномів, але ціни на них такі, що тільки помріяти і заспокоїтися.
Кудряшка Сью• 14 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Ще такі прикраси на ялинку взяла. Близько 18 000.
это пластиковые бутылки размалёваные ? классно людям туфту впаривают.
Гладиолус• 14 октября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
размалёваные, размалёваные