В ньому грає актор Чейс Кроуфорд. Суть: що його батько помер, і він може отримати велику суму грошей у спадок, якщо принесе адвокату довідку про смерть сестри батька. Вона лежала в психіатричній лікарні, але лікарня давним давно вже закрита, про неї нічого не відомо, мабуть вона там померла до закриття. Це слова адвоката.
Це не фільм Темний спадок. Це інший. Не можу знайти ні в фільмографії ні по опису в гуглі. Можливо хтось бачив такий? Дякую!