Ласую колобками• 15 октября 2023

Якого чоловіка вибрали б ви?

1. Молодий гарний, ніби каже що я все для тебе зроблю, але дій особо таких не має...тільки блабла...йшли на хрестини його друга (а я з іншого міста, приїхала до нього а він ніколи не дає гроші на проїзд) машина у нього є!
2. Другий старший, зовні норм...але ніколи не трапає язико, завжди зробить все що говорить
Вмію заміряти найкраще• 15 октября 2023
До чого ці обмеження? Ви в віртуальній грі, що у вас лише 2 варіанта?
Злюка бобер• 15 октября 2023
Разве выбор не очевиден?
Поліцейський патруль• 15 октября 2023
Другий. Многообєщающиє так і залишаються многообєщающими
Тільки не про гроші• 15 октября 2023
А Вам кто-то из них предлагал?)
Самохвалова• 15 октября 2023
Никакого
Вообще не факт• 15 октября 2023
А рядом с кем вы чувствуете себя более защищенной?
Я б конечно выбирала по чувствам)
Но о них в вашей истории речь не идет
Не худа ні разу• 15 октября 2023
Ви автор ще не зрозуміли що обіцянки назавжди залишаються цяцянками. Не слова а дії от що головне.
Я подарую тобі зірку, .... бла бла бла
І кохана купуємо нові сапоги бо вже холодно. Що з цього вам потрібно більше? Те і вибирайте!
автор Ласую колобками • 15 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
А Вам кто-то из них предлагал?)
Другий...звав. а першій сказав, я збирався тобі пропозицію робить, коли я його кинула
Без QR коду• 15 октября 2023
Второй. Болтун не вариант.
ПироженкА• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Перший маніпулятор, я також кинула одного, теж сказав в спину , що кохав, подарувати дорогу річ хотів ...
Люблю ВалЄру• 15 октября 2023
Вы же спрашивали пару месяцев назад? До сих пор не выяснили сей момент?
Кнопус• 15 октября 2023
Я би шукала того, де немає вибору, а є опора і відчуття безпеки і впевненість. Щоб був один маю на увазі. А не ні те, ні се.
Пишна молодиця• 15 октября 2023
Мало водних, що потрібен робити перший? Гроші на проїзд- не показник, бо може навіть про це не думати. Якщо не впевнені, що надійний, то лісом такого. Можливо другого, якщо є хоча б якісь почуття. Але і там, і там будуть свої недоліки, повірте.
Я так і обрала такого, як другий..
На 7 років старший. Буває хочу прібити просто або розлучитись )) та думаю з таким, як перший я б давно зробила перше, а потім друге. Не люблю таких мужиків балаболів.
Ось, наприклад, на днях пішла з роботи. І не переймаюсь, тому що знаю, що є опора. А там би довелось прогнутись під нові умови роботодавців і бути їх рабинею за копійки.
Клептоманка• 15 октября 2023
Автор, думайте головой. Нужен тот, с которым надёжно. Все сердечные метания оставьте, они ни к чему.
Крихітка на всі• 15 октября 2023
Если бы была на вашем месте, никого не выбирала бы.
Пока мне нужен совет непонятных женщин с советчицы какого мужика выбрать, к семейной жизни я явно не готова.
Зайченя• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Второй на сколько старше вас?
Зайченя• 15 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Автор до сих пор ждет предложения от первого
MacOS-ница• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ну как, первый уже доделал предложение?
Заявление уже в ЗАГСе?
Или это только трындёж?
Свідок Перемоги• 15 октября 2023
На скільки старший? На 5, 10, 20 років? Другий більше подобається
автор Ласую колобками • 15 октября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
10, мені зним комфортно
Свідок Перемоги• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
10, мені зним комфортно
10 нормально