Ласую колобками• 15 октября 2023
Секс заради задоволення для тої що шукає стосунки
Познайомилась з чоловіком. Одружений, жінка в Німеччині з дітьми. Цікавий. Подобається. Спочатку говорили що будемо дружити але зараз хочемо один одного.
Говорить що життя дуже нестабільне і треба жити сьогодні. Розлучатися напевно не збирається, хоче бути гарним батьком для дітей.
Я не проти сексу з ним але я закохуюсь. А у мене самої не сім´ї, не дітей.
Хоча не забороняє знайомитися, ходити на побачення і коли я вирішу все закінчити закінчемо
Вправте мозок.
Результат:
вже голосів:
28 (62.22%)
Ні
9 (20%)
Результати
8 (17.78%)
Так
Не цілуюсь з бодуна• 15 октября 2023
Зараз взагалі намічається гострий дефіцит чоловіків.
Так що go.
Гладиолус• 15 октября 2023
Це просто втрата вашого часу. Але можете посекситись пару місяців. Не залипайте на ньому!
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Связать себя с женатым это путь на дно. Ему секс только нужен, а вы влюбитесь и будете страдать. Да и время ваше заберет.
ГейСюда• 15 октября 2023
Ну так заканчивай сейчас. Влюбишься и что потом? Сопли, страдания и депрессия... а он будет с женой
Спішу - перекидаюсь• 15 октября 2023
Ответ для4есотка
Ну ему понятно зачем это всё а вы просто время теряете
не просто
еще она целенаправленно подписывается на пострадушки
Гладиолус• 15 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так що go.
Навпаки, таких от покинутих жонатиків зараз мооооооре у великих містах.
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так що go.
Якщо не жінок. Виїїхало дуже багато. І не повернуться.
Не цілуюсь з бодуна• 15 октября 2023
Ответ для4есотка
А жінка що сексу не хоче?
От так щоб кафешка , вінішко і до ранку гоп ца ЦП, щоб ноги дрижали?
Чи ви думаєте що одинока жінка тосеує за брудними шкарпетка. ?
курасаны• 15 октября 2023
Краще не починати, знаю, проходила, також думала тільки секс я все, а прив´язалася.
Це вдарило по моїй самооцінці капець як.
Ласую колобками
• 15 октября 2023
От я того не хочу.
Але зареєструвалась на баду. І так мало адекватних. І мало чесних.
4есотка• 15 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А жінка що сексу не хоче?
Так она хочет не только секса а и отношений. А мужик слегка занят
Поліпривіт всім• 15 октября 2023
Я б встречалась, ну а что? Адекватных мужчин мягко говоря дефицит. Жена может за это время тоже в Германии монашкой не сидела, куча таких историй. Может потом что-нибудь срастется у вас и серьезное. Если тянет - пробуйте.
Не цілуюсь з бодуна• 15 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Чесно, я не знаю в якому ви місті. Бо я живу в такому що дівчата , жінки, гарні жінки, гарні дівчата, дуже гарні жінки , один бомж , один алкаш, три старичка ( і ті з бабусями)
Ласую колобками
• 15 октября 2023
Так. Хочу стосунків. Хочу познайомитися з відповідним чоловіком але поки не вдається. Може якісь способи порадите
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А жінка що сексу не хоче?
Автор самотня. Краще розпилятися на майбутнього чоловіка, ніж на чужого мужика, який з нею не буде. Секс люблять всі, але так можна і до 40 бігати як побірушка по чужим чоловікам, а в свята самій кукувати. Краще постійний партнер у ліжку і свій.
Не цілуюсь з бодуна• 15 октября 2023
Ответ для4есотка
Так може спробує секс, і відносин розхочеться.
Таракашечка• 15 октября 2023
Ответ дляГладиолус
В тому і річ, що вона вже залипає. Але трепа драпати поки лише кігтик зав´яз, а не зовсім пропала
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
От я того не хочу.
Тю, а ваш адекватний? Зрадник обнаковенний . Ви колись поїдете, то і вам зрадить.
Не цілуюсь з бодуна• 15 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А можна і до 50 прокуковать. Ні сексі ні чоловіка і згадати нема що
Поліпривіт всім• 15 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Где его взять?
Таракашечка• 15 октября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Где его взять?
Знайде, якщо не буде час та емоції витрачати на цього
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я живу в Києві. Всіх багато і дівчат гарних і чоловіків хватає.
Кава з адреналіном• 15 октября 2023
Знакомая нашла женатика нашего за границей, а его жена свалила домой. Сначала говорила он онли для секса, а потом сходила с ума, почему он не бросил жену. Негодяй...
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Где его взять?
Там де і інші. Інші ж виходять заміж, чого автор вирішила, що треба з одруженим і без шансів для неї, я не знаю.
Леди Г• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Вчіться робити мінет
Ласую колобками
• 15 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ні. Не адекватний в плані зради. Ми спілкуємося платонічно 2 місяці. З ним цікаво. Інколи дозволяємо собі обіймашки під гарне кіно. Я ночувала у нього 2 рази в іншій кімнаті. Не приставав.
Хоча мені здається що почуває себе покинутим
Зоя Жорівна• 15 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
То вам здається)) ви хочете вже пожаліти?)))