Цветов Мне срочно• 15 октября 2023
Соска: за і проти. Мами, що скажете?
Всім привіт.
Дитині місяць.
Або на груді, або на руках.
В іншому положенні кричить)
Вагу набирає, тому виключаємо не доїдання.
Всі родичі кажуть купити соску.
Я була проти. Але чую скоро або здамся, або спина скаже допобачення 😅
Який у вас досвід був, і наскільки страшна соска?
Дитині місяць.
Або на груді, або на руках.
В іншому положенні кричить)
Всі родичі кажуть купити соску.
Копирайторша• 15 октября 2023
Конечно за. Троих детей вырастила с соской, нет проблем.
Да на все, что сделает жизнь легче.
постою_послушаю• 15 октября 2023
Вы её ещё попробуйте дайте ребёнку, привыкшему к груди
Я не использовала.
Мавка• 15 октября 2023
Вы попробуйте сначала, моя ни за что не хотела соску. Ну и я в принципе против них.
Задолбулька• 15 октября 2023
У меня старший взял пустушку - это был рай.
Младшая не взяла никак - перепробовала все . И это капец....
Меня не звали• 15 октября 2023
Нічого страшного в ній не поьачила з досвіду двох дітей. Малий зуб вибив в 1,2 роки, кілька днів не можна було смоктати, так ми її викинули. Старша теж приблизно тае загубила, ми нову не купляли.
энциклопУдия• 15 октября 2023
Трое детей были с сосками, двое нет. Все были спокойными, на груди ночами никто не висел. Последний раз кормила грудью в 24.00, затем уже утром в 6.00.
постою_послушаю• 15 октября 2023
Для спины-слинг. Плюс освоить кормление лёжа и полусидя с подушкой для кормления. Родственников на кухню помогать молодой маме делом, а не советами.
Меня не звали• 15 октября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я не использовала.
Треба пальцем тримати перші пару днів :)))))
Подтяжка• 15 октября 2023
3 дітей маю, всі були з сосками, ніяких взагалі проблем. Ось зараз малому рік. Сам відмовився і не бере. Ну і Ок🤷🏻♀️. З соскою значно легше. Дивлюся на подруг, які ось так як ви… і мені їх жалко. Я читала велику статтю, дослідницьку. Американські вчені встановили, що діти, які смоктали пустушку, більш емоційно врівноважені, краще розвиваються, краще сплять і тд. Загугліть, думаю знайдете.
энциклопУдия• 15 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Та зачем пальцем, скотчем приклеить да и всё)))
постою_послушаю• 15 октября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
есть дорогие соски, они всем подходят
Кроме тех детей, которые предпочитают всем дорогим соскам вот ту аптечную советскую жёлтую пустышку
ПироженкА• 15 октября 2023
За пустишку. Моя донька не брала пустишку, грудь теж погано смоктала, з року почала смоктити руку і аж до класу 3. Був незадовільний смоктальний рефлекс , а потім у звичку ввійшло. Краще б смоктала пустишку, ніж руку. Довелося рівняти прикус згодом
Оце фіфа• 15 октября 2023
Я Була категорично проти до моменту пока син мені такого жару задав, я за нею бігла просто в магазин
Меня не звали• 15 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ви прям такий самий раціоналізатор, як мій батько :)
Цветов Мне срочно
• 15 октября 2023
Ответ дляSo_so
Это не Вы против памперсов?
Ой ні.ви шо😅😅😅
Цветов Мне срочно
• 15 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Да на все, что сделает жизнь легче.
Підскажіть будь ласка, коли відучили
Задолбулька• 15 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Я пробовала. Никак.
Задолбулька• 15 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Я и это пробовала
Цветов Мне срочно
• 15 октября 2023
Ответ дляПодтяжка
Дякую.
Треба пошукати
Українська Мрія• 15 октября 2023
Дала соску аж в 6 місяців, бо почав палець смоктати. Проблем з відвиканням не було, сам вирішів у 1,8 р. викинути. З прикусом проблем не було, зараз соски гарні. Нам звичайні авент підішли, скошені , а не круглі.
А чого ви, автор, проти?
Задолбулька• 15 октября 2023
Ответ дляПироженкА
У меня тоже дочь руку смоктала и даже сейчас в 10 лет палец сосет .
И зубы кривые. Пластины носим, но явно и брекеты придется.
А сын с пустышкой - и зубы отличные и ничего не сосет.