Капуста Маша• 15 октября 2023

Кинула столову ложку прованських трав в рибний крем-суп

Варила гарбузово-рибний суп. В кінці додала цих спецій по рецепту саме прованських трав…. Якби не вони дуже б смачно вийшло! Як спасти суп?( закинула вершків, то притулився смак спецій..
Ласую колобками• 15 октября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Дивное сочетание
Знакомая одна тоже так готовит. Накидает в кастрюлю всего,что ни попадя- окорочок,картошка,морковь, банку фасоли консервированной туда,риса, шампиньоны добавит. Это все без пассеровки, без масла,без специй, без зелени,типа суп. У неё это называется ’детки,идите кушать мясо с овощами’.

Горлаю зрання• 15 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Думала, что 15.
Фоточки нема• 15 октября 2023
Васабі вже пропонували? Тільки побільше, щоб точно усе це гурманство перебити
Повелитель бітка• 15 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ось рецепт. Так, таке варять
Блюющего смайлика жаль нет. А рыбу с вареньем вы не жарите?
Повелитель бітка• 15 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я поклала хек, але в рецепті саме червона рибка була
А що хек так не варять?
Фу блин
Алина-1240• 15 октября 2023
Никак.в унитаз и сварить новый.приправы пробовать все нужно,и не бросать куда попало
язззззь!!!• 15 октября 2023
гарбузово-рибний - то жах... Спеції то вже таке
Мурзилка• 15 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ось рецепт. Так, таке варять
Я після слова ’рибку’ не хочу читати далі.
Не може нормальна людина так писати
Мурзилка• 15 октября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Прованські трави дітям з 6 років?? Ви точно довіряєте цим блогерам??
Блогери зараз і прикорм вводять, і дітей лікують, і політологи, і вірусологи. Чим ближче iq блогера до інфузорії, тим популярніше

Указка• 15 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ось рецепт. Так, таке варять
Це капець. Я б не неаважилась таке варити.
Завтра не пью• 15 октября 2023
Так, а де в рецепті 1ст.ложка спецій?
Указка• 15 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Я б процідила через ситечко, ще трохи проварила б.
Як таке їсти можна, не уявляю.
там через 6 слоїв марлі цідити треба. Я в то в унітаз вилила. Бє.
Добротная• 15 октября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Ось рецепт. Так, таке варять
це якась жесть, а не рецепт. Ні пропорцій немає, нічого. Тому і гепнули ви аж столову ложку трав.
Всяке звичайно їдять, але я взагалі не уявляю гарбузовий крем-суп з рибою. Побачивши такий рецепт навіть готувати би його не стала.

Я б на вашому місці просто приготувала ще порцію супа цього вже без риби, тільки овочеву суміш з гарбузом. Підсолила трошки, і розбавляла би з отим трав´яним, що вийшов у вас. Супа, правда, вийде відро, але ж його хоч їсти можна буде.
Ниф_ниф• 15 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та й з мойви можна зварити, дурне діло нехитре.
Кільку, кільку в томаті буде краще і ще спецій для моркви по-корейські туди ж.

Авторе, виловіть той хек і з´їжте просто так, суп ’не вдався’, не треба його намагатися врятувати - тільки час й продукти ще змарнуєте.
Борисфенка• 15 октября 2023
Ответ дляНиф_ниф

Я тиждень тому вирішила брюссельську капусту врятувати, знайшла рецепта, також отакого крем-супу наварила, що ніхто не хоче їсти.
Ну бувають обломи, що ж поробиш.