Кайдашева дочка• 15 октября 2023

Девочки из Николаевской области обьясните по тревогам!!

Я тоже живу в Николаевской обл.Очень далеко от Херсонской обл.Но когда на Херсон бросают КАБы тревога и у нас.На столько я понимаю КАБы не далеко летят.Зачем в нашей области тревога в таком случае?
Happiness13-Ukraine• 15 октября 2023
Я вам більше скажу, що включають і у нас в Дніпропетровській, бо не знають саме які летять і куди конкретно.

cheryl• 15 октября 2023
Довго думали? І чи думали...
Відкривайте гуглмапс і уважно вивчайте географію: пошукайте такі населені пункти як Лимани, Лупарево, Снігурівка, Очаків тощо, де не лише добре чутно, а й прилітає.

І ще: ви вважаєте орки звітують що і куди збираються запустити?
автор Кайдашева дочка • 15 октября 2023
Ответ дляcheryl
Довго думали? І чи думали...

Кабы не могут за 500 км лететь .
автор Кайдашева дочка • 15 октября 2023
Ответ дляcheryl
Довго думали? І чи думали...

И мы не живем в прифронтовых городах.Можно как то по районам давать тревоги где реально опасно,а не по всей области
cheryl• 15 октября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
То може підете в оператори чи диспетчери і будете там гратися. Ви дійсно не розумієте що вибирати райони - це час? І , раптом помилка, такі ж як ви будуть нити що приліт без тривоги.
автор Кайдашева дочка • 15 октября 2023
Ответ дляcheryl
Полет КАБов 100 км.До моего города в 4 раза дальше как минимум.И почему играться?В начале войны с полгода где то не во всех районах области были тревоги.
автор Кайдашева дочка • 15 октября 2023
Ответ дляcheryl
У нас нет убежищь что бы прятаться даже если и тревога.Все во время тревоги ходят по городу и все работает.Только в дети в подвал с трубами с горячей водой над головой бегают.

cheryl• 15 октября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Не бажаєте чути тривогу - то запхніть собі затички у вуха, заплющіть очі і робіть вигляд що нічого не відбувається.
автор Кайдашева дочка • 16 октября 2023
Ответ дляcheryl
Я бы с удовольствием воспользовалась вашим советом.Но знаете это напоминает историю со светомаскировкой.Тот еще бред был.У вас тоже орет тревога по 10 раз за день.Или вы в Киеве,Закарпатье или вообще заграницей?Или вам тревога как мед в уши?
cheryl• 16 октября 2023
В самому Миколаєві, у тому районі, де найбільше прильотів.
Ще є питання? Якщо для вас війна скінчилася, то, на жаль, нагадаю що окупанти все ще доволі близько, що і куди вони запускають ніхто не знає, тому тривоги - вимушена міра.
Але таким як ви, розумним в теплих містечках, чомусь це не зрозуміло.
автор Кайдашева дочка • 17 октября 2023
Ответ дляcheryl
Удалено администрацией...