Біток чи ефір?• 16 октября 2023

Чи може хрещений бути молодшим за похресника?

Доктор Хаос• 16 октября 2023
Думаєте тут священник відпише?
Сливочная пенка• 16 октября 2023
Я ’хрестила’ друга чоловіка на кілька років мене старшого, але в дорослому віці хрещені - це умовності)
Нафаня Маня• 16 октября 2023
Ні, хрещений треба для малої дитини, це людина, що бере на себе зобов´язання навчити вірі. Старші приходять в церкву свідомо, тому всі обіцянки самі за себе дають і не потребують дорослого заступника
автор Біток чи ефір? • 16 октября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Ну, в нашому випадку вік - дуже дорослий. Людині 70+ років, хоче похреститись.
Нафаня Маня• 16 октября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Особливо якщо знати, що для церкви треба ’хрещений’ лише однієї статі з дитиною. А пара кумів - то суто традиції та для застіль.
автор Біток чи ефір? • 16 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Тобто людям старшого віку можна взагалі обійтись без хрещених?
Сливочная пенка• 16 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Так
автор Біток чи ефір? • 16 октября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Так
Дякую
Нафаня Маня• 16 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, запитайте священника. Я агностик, але друзі є віруючі, навіть священника. От власне священник і розказував
Вбигудях• 16 октября 2023
Може. Головне, щоб був дорослим.
Вбигудях• 16 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Не заступника, а наставника. Так, потребують більш досвідченого в духовному житті наставника.