Бюст Березуцкого• 16 октября 2023

Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно

Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Радостина• 16 октября 2023
Напишіть : пиши адресу Нової пошти, вишлю його речі
автор Бюст Березуцкого • 16 октября 2023
Ответ дляРадостина
Розбіглась вже
Как нефиг делать• 16 октября 2023
Ответ дляРадостина
Они уже должны лететь с балкона 🤣
Krasivaja_ja• 16 октября 2023
Троль
Да_Я_ТакаЯ_• 16 октября 2023
Курку морозьте, приедет, отлупцюете
успокойте_Меня• 16 октября 2023
у вас нет мужа уже , я бы с юристом пообщалась бы, понять с чем выхожу с брака
Радикальная• 16 октября 2023
Вам точно 36?
Я_канеша_извиняюсь• 16 октября 2023
Напишіть, що у тих, хто спить з чужими чоловіками, буває рак матки
Пушкининиана• 16 октября 2023
Сьогодні одна, завтра інша.
Чоловік втратив до вас інтерес, а ви даєте привід втратити до вас повагу.
Та_все_ок_будет• 16 октября 2023
Покажите то фото мужу
Elena1823• 16 октября 2023
Не вірю, троль
Скажений гудзик• 16 октября 2023
Фото в студию
Лепетун• 16 октября 2023
Ну всё, теперь молчать в тряпочку, чтоб не убежал. Перед девушкой извинитесь, скажите ошиблись машиной/номером.
Да_Я_ТакаЯ_• 16 октября 2023
А что делать? Ну реально. Или закрыть глаза или разводиться. Думаю она не первая , и не последняя
Борисфенка• 16 октября 2023
Подумайте, яке у нього є слабке місце, по якому можна потоптатися.
Радикальная• 16 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Если правильно собрать доказательства и хороший юрист, можно выйти со всем, что есть.
Сердючка• 16 октября 2023
Собирать вещи.
Или его, или свои...
Лепетун• 16 октября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Покажите то фото мужу
Смотри, я знаю, но ради денег терплю?
успокойте_Меня• 16 октября 2023
а так для полноты картины, наймите детектива..на контролинг
маска Ілона• 16 октября 2023
Передайте їй рафаелку наступного разу)
А ось і я• 16 октября 2023
На кой ваш старпер девочке 22 лет?
Отпускайте смело, потрахает и приползет через пару месяцев
Активы только не забудьте себе оставить
Та_все_ок_будет• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
На передок он слабый
Мяо мой мяо• 16 октября 2023
Доволі примітивно написано. ’Нє вєрю!’ станіславський ))
Ms. Доброта• 16 октября 2023
Значит заведите себе любовника и живите с мужем дальше счастливо. Он по любовницам дальше будет ходить , потому что вы дали понять , что можно. Бросать его вы не хотите
Проработник• 16 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
а член у кобелей случайно не отваливается?
успокойте_Меня• 16 октября 2023
Ответ дляРадикальная
еще и понять что есть, а то выясниться все на мамо
Алина-1240• 16 октября 2023
Ничего,а что измениться.оно и дальше так будет.просто однажды в какой то кризисный момент он болт на вас забьет и свалит
Ответ дляА ось і я
На кой ваш старпер девочке 22 лет?
Активы только не забудьте себе оставить
Ось і я так думаю
Він не покине мене 100%
Найщасливіша• 16 октября 2023
Ой автор ви ж розумієте ваша коханка зробить все щоб ви його вигнали і вона залюбки прийме його до себе з задоволенням!

Ви б краще написали щось таке - я переживаю що мій чоловік взяв коханку з вулиці. Ні яких справок ні рекомендацій ну це вже зовсім неповага до його здоров´я.
Ой автор сарказм ваше все! Ви ж розумієте що зараз ви самі повинні вирішувати - треба вам такий чоловік? І від вашого бажання вирішувати все інше.
Я_канеша_извиняюсь• 16 октября 2023
Ответ дляПроработник
То само собою))