КонхфЭдкаТузик• 17 октября 2023
Псиллиум при беременности можно?
Прописал гастроэнтеролог от запоров.Смотрю что пишут что не рекомендуется.
Біток чи ефір?• 17 октября 2023
Можно, конечно. Только раздельно с едой (через 2 часа после, за полчаса до).
И макрогол можно, если без плохих добавок. Но нсли псиллиум действует, то лучше его
Головний кошак• 17 октября 2023
Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, період лактації, діти до 14 років.
Кринжова баба• 17 октября 2023
Читайте, что в инструкции указано.
И есть сайт проверки разрешённых препаратов беременным и кормящим
Біток чи ефір?• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
а той самий дуфалак чого не прописав?
Може, їй на постійній основі треба. Дюфалак так пити не рекомендують.
Та й у багатьох він викликає спазми кишківника, воно не найкраще для вагітної
Головний кошак• 17 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
ну а псиліум взагалі протипоказано при вагітності) він звісно краще для вагітної
Біток чи ефір?• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Протипоказання:
Та це майже у всьому пишуть, просто для перестраховки. Як ’може містити сліди горіхів’ у шоколаді))
Біток чи ефір?• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Де він протипоказаний?)
Головний кошак• 17 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Де він протипоказаний?)
Інструкція ж для краси в комплекті йде, правда?
КонхфЭдкаТузик
• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
а той самий дуфалак чого не прописав?
Взагалі результату ніякого,тільки живіт як бочка роздутий
Біток чи ефір?• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я вище скрін кинула. От вам ще майо, хоч їм вірите?
Головний кошак• 17 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
продовжуйте, не зупиняйтесь
Ласую колобками• 17 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
дуфалак нельзя принимать, когда запор уже есть!
сейчас сделайте клизму или что там, и тогда уже дуфалак.
ну или псилиум, если он вам помогает
КонхфЭдкаТузик
• 17 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
ну или псилиум, если он вам помогает
Не знаю чи допомогає,виписав лікар буду пробувати
из желе я• 17 октября 2023
Автор, псилум це та сама клітковина. Ви можете купити висівки і їсти їх у великій кількості, і обов´язково вживати багато рідини , бо ефекту не буде. Добре працює пшенична каша типу артек. А ще купляєте ківі і їсте їх скільки влізе: 2 шт, 5 шт. Оливкова олія у салат, варений буряк. Це не як разова акція, а постійно має бути в раціоні. Виключіть хлібо-булочні вироби.
Продаю витрішки• 17 октября 2023
Псилиум очень хорошо помогает и лт него нет спазмов.
Только запивать нужно 2 чашками воды и потом ещё пить воду обязательно.
из желе я• 17 октября 2023
В германії від закрепів вагітним призначають препарати з лактулозою. Вона і в нас є в аптеках. В інструкції наче не заборонено при вагітності
Мавка• 17 октября 2023
Доєднуюсь до коментатора, що радить передивитися раціон. Навіщо сідати на додаткову клітковину і переживати, чи не зашкодить, якщо можна вживати більше клітковини з їжею, бути при цьому ситою, спокійною і не мати проблем зі стільцем?
ВерСаСе• 17 октября 2023
Псиллиум - это шелуха семян подорожника, ничего страшного в нём нет.
А фраза стандартная что нельзя до 14, беременным и т.д. потому что не хотят проводить на эти группы долгую и дорогую сертификацию.
Это знаете как погремушки детские где написано от 3х лет)))
rodzynka.l• 17 октября 2023
Псиліум насправді провокує рак кишечнику за останніми даними, так що це далеко не ’просто клітковина’.
Хоча конкретно вагітності він навряд чи нашкодить, фраза про протипоказання значить про те, що немає достатніх для формального дозволу доказів відсутності шкоди, а не доведеність її наявності.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
ОМГ, это просто растительная клетчатка из подорожника, в противопоказаниях так пишут, потому что исследований на детях и беременных не проводят
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
главное, пейте побольше теплой воды, утром жиры употребляйте, киви, чернослив натощак