Довбані терористи, воюють з мирним населенням. Вже просто немає сили це все чути та бачити. Бідні люди.
Vitamina1407• 18 октября 2023
Ответ длячаревна
Наши им обещают тоже бавовну🤞
Яку? Хлопушками закидати? Бо щось взагалі не помітно ответочки. Десь хлопає ,але без жертв
глазурька1• 18 октября 2023
Ответ дляTotka
Читали уже, что АЖ 20 атакмс нам передали? Я в шоке
Дали щоб випробували їх зброю, подивитися чи збивається. Це не допомога, а знущання
Khmelnichanka• 18 октября 2023
Запоріжжя і Дніпро ((((
Господи, коли та нечисть виздихає...
Ответ дляTotka
Надеюсь, что это пробная партия или сказки для русни
Хотя больше на правду похоже
Поки вони думають дати, чи не дати, або дають по 20 шт, у нас вбивають людей, хлопців, дівчат, при цьому не тільки військових. А вони думають, головне, що жодне американський солдат не загинув. Відчай просто.
yana borozenec• 18 октября 2023
Ответ дляrybka21
ну якщо вчора вночі по Бердянську та Луганську були ’хлопушкі’, то що тоді для вас зброя?
чи ви бажали б жертв серед цивільних?
Чесно?) Хочу,але розумію,що не можна:(
Ответ дляTotka
Хотя больше на правду похоже
то лучше б не давали , так? ну нет у нас военного договора с США, нету, ну нет у нас своего ВПК, нету, ну будапешсткий филькина грамота. так что дают спасибо и то
надо больше, но эта штука касетная, ам ураження огого
Ответ дляБізешка
вы хотели б чтоб ваш муж умер в сирии или афгане? почему СШа должны этого хотеть?
вы новенькая? какой ваш забаненый ник был?
Ответ дляБізешка
Почему у вас притензии к ним, а не к собственной власти?!? Почему за полтора года войны у нас своего ничего не делают, а только гробят производства, которые военкой занимаются?!?
Киев_Елена• 18 октября 2023
Ответ дляглазурька1
Лучше вообще ничего, правда?
diamond_shop• 18 октября 2023
Ответ дляtushka123
може наша влада війну почала? чи що?
Ответ дляLudaSHS
Ні, не хотіла б. Так, як і не хочу, щоб він загинув зараз. Так, новенька, в мене не було забаненого ніку. А як же Будапештський меморандум, ніхто нам не зобов´язаний допомагати?