Матраскин Брат• 18 октября 2023

Полтавський капусняк внесуть до переліку нематеріальної спадщини України

Любите капустняк? Як готуєте?
Я_з_Франека• 18 октября 2023
👍

Like-995b• 18 октября 2023
Папа готовил вкуснейший, с пшеном. Я не готовлю- никто не любит кроме меня
ОдинРазНадетое• 18 октября 2023
Вкусный, люблю как его готовит моя бабушка 🥰 сама так никогда не смогу приготовить.
Зам. зав. Анонима• 18 октября 2023
Обожнюю капусняк. Готую на свинячих жирних ребрах. Часом з пшоном, часом без
автор Матраскин Брат • 18 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А якщо без пшона, то просто? Чим від борщу відрізняється?
Почемучка• 18 октября 2023
Никогда не ела
Вообще не факт• 18 октября 2023
Люблю . Мої домашні люблять . Готую без круп
Люблю пиво• 18 октября 2023
І я люблю, але вдома ніхто не їсть(
Кукусикиииииии• 18 октября 2023
Я готую ) з пшоном. Чоловік найбільший поцінювач мого капусняка )

Ацетилсалициловая кислота• 18 октября 2023
Обожаю. Сама с детства люблю и семья любит. С пшеном и из капусты квашеной и свежей.
Зам. зав. Анонима• 18 октября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Від якого борщу?
ПробілНеПрацює• 18 октября 2023
З пшоном або квасолею і квашеною капустою. М´ясо телятина.
ПробілНеПрацює• 18 октября 2023
А галушки вже там? Ніколи доречі не їла.
РокерША• 18 октября 2023
А ещё в Полтаве очень красивые девушки
Миловидна леді• 18 октября 2023
Это же щи, раша блюдо.
Сон і дрімота• 18 октября 2023
Нет не люблю капустняк. И в семье его никто не ест.
автор Матраскин Брат • 18 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Від якого борщу?
звичайного
автор Матраскин Брат • 18 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Это же щи, раша блюдо.
БЕРБЕНИЦЬКИЙ КАПУСНЯК ПРЕТЕНДУЄ НА ВНЕСЕННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕРЕЛІКУ ЕЛЕМЕНТІВ НЕМАТЕРІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ
У селі Бербениці Жабківсько-Бербеницького старостату у списку смачних страв є особлива – капусняк, який місцеві господині готують по давньому рецепту. Він дійшов до наших днів крізь сотні літ завдяки тому, що передавався від матері до доньки, з покоління в покоління. Оригінального смаку страва набуває за рахунок натертої свіжої (не квашеної, як зазвичай) капусти, настояної у квасі чи сироватці. І так готують лише в Бербеницях!
ПуГоФФка• 18 октября 2023
А чого саме полтавський? Капусняк люблю, у дідуся в селі це обрядова страва (готують на поминки), якось готувала і сама, смачніше всього з квашеної капусти як на мене.

Я_не_аноним_100%• 18 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Это же щи, раша блюдо.
Какие нах щи? Капустняк есть капустняк, они отличаются
Миловидна леді• 18 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Значит борщ тоже общий, но немного отличается.
Я_не_аноним_100%• 18 октября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ваш дедушка не с центральной Украины? У нас тоже на поминки готовят
from Ukraine• 18 октября 2023
Щось ні разу не бачила в меню ресторанів капусняк, я живу в Полтаві. Та і в принціпі не особо його і готують у нас. Галушки,вареники на пару так.
Патріотка з дивану• 18 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Это же щи, раша блюдо.
Та Господь з вами. Щі то помиї, які змили з каструлі після капусняку.
ПуГоФФка• 18 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
З Київської, але думаю, що є села де на поминки готують борщ, а хто капусняк.
Патріотка з дивану• 18 октября 2023
Блін, як тепер заснути після вашої теми... треба буде на вихідних зварити
КвартираЧья• 18 октября 2023
Готую часто,в мене люблять всі. З пшоном і квашеною капустою. Люблю бульйон на півні або свинині, на телятині не подобається капусняк.
Айпишница• 18 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Это же щи, раша блюдо.
Запоріжський капусняк?
Пишете ерунду.
Щи це інше
Айпишница• 18 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Коли після борщу миють казан ,виходять щі.Правда в тому,що українці ці помиї виливають
Прагматик флегма• 18 октября 2023
Ответ дляАйпишница
Запоріжський капусняк?
Пишете ерунду.
Щи це інше
про ерунду) чего тут только не прочитаешь.
на днях тут аноним написал, что Микола - это по-простому, а правильное имя в паспорте должно быть Миколай)))