Мать драконов• 19 октября 2023
Це дійсно символічна ціна?
Моє уявлення про символічну суму значно менше…. Чому не написати просто «ціна 1500»?
Пасхальний тролік• 19 октября 2023
Под спортивки с лампасами самое то)))))
Автор я весь день ботинки ищу, такого насмотрелась, ржу)))
Библиотекарь• 19 октября 2023
Я год назад в магазине купила, 1400, темно синяя, натуралка, правда цены выросли. Но полторушка - точно не символическая цена)))
Библиотекарь• 19 октября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Це зовсім не косуха. Це, по-сільському, «пінджак»
Кстати, да
тогдалия• 19 октября 2023
Ответ дляРадість моя
Така файна. Цікаво, чому мало носила. Вона ж вневремени.
Потому что не все так однозначно 😁
Як ухурделю• 19 октября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Лапсердак для мадам!
Задираю носа• 19 октября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну косуха там таке саме як і символічна ціна.
Масяня Я• 19 октября 2023
Ну вам не подобається, а знайдеться лубителька такого вінтажу))) В моєму місті є одна жіночка яка на секондах в останні дні скуповує натуральні шуби з яких вже хутро сипеться, а потім в фб місцевих груп виставляє цей непотріб на продаж, і не повірите, такі ж жіночки 60+ активно цікавляться тими шубками)))
Папина дочка• 20 октября 2023
Ответ дляМасяня Я
а вчера смотрела, что на олх продают, такие же древние шубы по пары тысяч мелькали, о чем люди думают, непонятно))