Смажена полуничка• 19 октября 2023

Сталася помилка дія впо зі свідоцтвом дитини, без нього пропускає

Дівчата, хто може знає. Оформляла впо, дані дитини підтянулися автоматично. Два дні видавало помилку. Видалила свідоцтво і заява оформилась. Прийшла відповідь вам та дітям надано статус впо. Виплат не було два місяці, справка висіла лише моя. На лінії казали чекати, но 0. Вирішила переробити. І знову те саме. Що не так. До цнапу ходили, черга( потім хворіли майже 5 тижнів.. Може хтось знає що робити у такому випадку
120-120-120 (не худею)• 19 октября 2023
Отак у вас є?
автор Смажена полуничка • 19 октября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Отак у вас є?
Ні, нажаль 1, тільки на мене
120-120-120 (не худею)• 19 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ні, нажаль 1, тільки на мене
Тоді сходіть краще в ЦНАП. Я там робила.
Невгамовна• 20 октября 2023
А скільки років дітям?
автор Смажена полуничка • 20 октября 2023
Ответ дляНевгамовна
А скільки років дітям?
3 та 4,5