Соображалочка• 20 октября 2023

Тримати квартиру чи продавати?

Київ. Зараз не живемо в ній. Просто стоїть зачинена.

Трикімнатна, купували за 55 тисяч, ну ще трошки в ремонт вклали. Зараз можна продати десь за 70-75, якщо вірити брокерам. На отримані гроші купити 2 однокімнатні зі стареньким ремонтом та здавати, або ж одну двокімнатну (також під оренду) і решту вкласти в новобудову під подальші виплати.
Нашу трикімнатну здавати не хочу, але й комуналку за неї сплачувати набридло, тільки гроші сосе.
Нерухомість за кордоном не цікавить, інші міста також, максимум Київська область. Як би ви вчинили?
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Об´єкт продається на електронному аукціоні ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ.
Дата аукціону – 20.10.2023, стартова ціна – 1 296 321,60 грн.
Ну так пограти на аукціоні за неї. Там ціна недалеко піде, не 50, факт

Не їм після шостої• 20 октября 2023
Мені все рівно. Але, перш ніж продавати, знайдіть що будете купувати. І зробіть все одним днем. Ато залишитесь ні з чим
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Дивіться - 3 кімнатна маленька - 87 кв - 43 тисячі. Як на мене хороша ціна - це до війни.
Це де таке, 3 кімнатна 43 тисячі?
Не їм після шостої• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Можей не 50, але і не 35
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Можей не 50, але і не 35
Ну хай 37 буде
Не їм після шостої• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну хай 37 буде
не буде. Бажаю успіху!
интайм_не_предлагать• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Якщо помити-почистити, принести туди трошки потрібної техніки, то тисяч по 8 можна здати
Та який ідіот зніме за 8 тисяч гостинку, якщо люди зараз за 8 двушки в новобудовах здають? З ремонтом і тд.
Цінність нині мають квартири, обладнані газовими плитами, на невисокому поверсі, біля метро. Тому дохєра житла здається занедорого, бо 18 поверх і електроплита.

автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Тож гостінка це саме те, шо має цінність
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Проїдьтесь по Києву, по всьому. Є в усіх районах стрьомні будинки, двори і є нормальні.
І Ви мене не почули. Не закопуйте гроші в ге, бо за 5 тис щомісяця ваші діти, чи ви на старості - не будете раді такому капіталовкладенню.
Я 10 років орендувала житло в різних районах Києва, тому знаю що пишу. Коли стало питання купувати своє - навіть думки не було брати у вонючих старих будинках. Я не ьеру будинки - на Б. Хмельницького, чи на Франка, наприклад, там зовсім інша історія.
Так і продати це через 10 років буде дуже важко. В мене однушка на оренді 90 х років, і то хочу продати ії і купити щось новіше. В мене коммуналка за однушку 40 квадратів 2500 грн і за таунхаус 130 кв 3500
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У меня все на электрике , здаю за 25 т, за неделю квартиранты нашлись. Каждый день просмотры были. За 8 т. ничего нормального нет. Я смотрю себе квартиру весной снять, чтоб на работу добираться было ближе. Если летом за 10 т однушку было можно снять, то сейчас 12 т. Это квартира с норм. ремонтом недалеко от метро.
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Можно спросить ?хотим свою сдавать ,ремонт свежий ,дорогая техника скажем ,но дом не новострой ,делали все под себя.За счёт техники цена может быть выше ?
По своему опыту могу сказать что на технику как то мало обращают внимание, скорее всего на ее наличие, посудомойка, кондеры, сушилка
Женщинас• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
В нас таунхаус здається за 1 тис євро, а три однушки потріьно постараися так здати і вонимають бути відповідні.
Однушки сдаются быстрее всего и продать их можно быстро.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Не на Оболоні. Я вже 2 тижні щоденно перегоядаю. То те, що дешевше 46 вбите настільки, що без ремонту не здаси. На Північній 54 тієї квартири за ті гроші нема в продажу назараз
Хто вам сказав шо квартири на Північній зараз немає?
Я тільки шо дзвонила. В агенстві дали телефон брокера який займається нею. Або сьогодні перегляд, якщо я встигну з роботи, або на суботу
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Це де таке, 3 кімнатна 43 тисячі?
Осокорки, розширийте горизонти, не бійтеся новобудов.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
В блакитному домі під мостом? Без документів?
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляЖенщинас
Але не такі, як автор дивиться.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляЖенщинас
В мене однокімнатна 47 кв м - максимальна комуналка взимку була - 1,5 тисячі, без опалення - 900-1100 грн. Таун 150 кв.м. - 4 тисячі.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ні, не вгадали, покатайтеся по Києву, блакитні будинки вже років 12 стоять, а це будинки 2-4 річні.
Бурундучиха• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну хто вам таке розповів, що знижку не чекайте? Сестра чоловіка придбала гостинку біля м.Оболонь, цінник був 32 тисячі + комісія 5%, вона забрала за 30 тисяч + 1000 ріелтору, ну й оформлення
Автор, в мене сестра продала на Харківській за 35 000, однушка 38 квадратів ,мебель і техніку залишила.Ремонт також хороший був .Хотіла 37 ,дві скинула.

автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Тобто посилання або назви не буде. Як завжди, якісь міфічні новобудови.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
А немає фотки подивитись, який хоча б приблизно ремонт був, бо тему почитаєш - тільки бабушатніки за такі гроші, нормальних квартир немає, всі об´яви брешуть
Не їм після шостої• 20 октября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
не значительно
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Патріотика, але зараз, тобто вже більше 2 років - в них проблеми, зависло десь 20 будинків, а так Аркада 25 років успішно будувала, особисто ми взяли за 15 років - 4 квартири у них. Вилазьте із ракушки.
Бурундучиха• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ні немає,вона продала за дві неділі.Оголошення було по всіх сайтах.Ремонту 10 років ,але все робилося для себе ,тому ремонт супер,і мебель з технікою також сучасні
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ооооо... Патріотика.
Ще б Евріку згадали
Прокачую сідниці• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Немає вигоди. В нас непоганий ремонт, розтрощать там більше, ніж заробимо з тієї оренди. В трикімнатну заїде не одинак-холостяк, а родина з дітьми. Та буде там халепа потім
тоді є сенс купити 1-кім в новобудові і здавати дорого, а не бабушатнік.
Найдешевші квартири знімають люди у скруті, потім ще будете вибивати арендну плату.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
А найдорожчі знімають мажори, які розтрощать мармурові стільниці та зроблять вигляд що так і було. І нічого їм не зробиш, бо не бояться ані бога ані чорта, бо хрещений батько прокурор
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ооооо... Патріотика.
Ще б Евріку згадали
І Еврика класний ЖК і місце.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
І Еврика класний ЖК і місце.
Тільки недобудований і з проблемами. А так взагалі все ок
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Все буде, з часом.