Каяспер• 20 октября 2023
Meest Shopping
Добрый день, кто- нибудь сталкивался с ситуацией, когда пропала посылка с EBay США бесследно?
На EBay была куплена дорогостоящая автодеталь.( 2000 $). Продавец доставил эту посылку на склад Meest в США, и предоставил трек.При регистрации в личном кабинете Meest, этот трек не обнаруживается . Мы связались с оператором Meest, он говорит, что такая посылка с этим треком не доставлялись на их склад в США. Опять связываемся с продавцом , и он высылает фото документа с подписью работника склада Meest о получении этой посылки. Пишем письмо в Meest , прикрепляем фото ответа продавца. Ответ- такую посылку мы не получали.
Что делать? Где искать посылку? Какие наши действия? Может кто-то сталкивался с похожей ситуацией, подскажите пожалуйста,как действовать?
Щас ухожу• 20 октября 2023
Була така ж сама ситуація з складом міст Іспанія. Замовлення Зара доствлене, є штамп складу про доставку. На складі посилки не знайшли. Працівники міст сказали, що їм привозять посилки палетами і вони їх не звіряють, а просто ставлять штамп. Переписувалась більше місяця. Кінцева відповідь від складу: ми вашого замовлення не отримували. Спробувала знову подати їм скаргу і заяву на розшук, відписали, що повторно подавати не можна, відповідь вже є. Я влетіла на 200 чи 300 євро, вже й не пам’ятаю суми. Подякувала Богу, що взяв грошима і все(. Що ще можна зробити?((
Chaterbox• 20 октября 2023
на жаль такі випадки далеко не поодинокі, таке часто трапляється
є мізерний шанс шо посилку таки знайдуть якимось чудом, і так буває
бавитись от так з Meest , NPI , Дніпро... чи іншими форвардерами - ризиковано і то лотерея, раптом якісь нюанси - довести нічого не можливо, ніяк
можна хіба на недорогий товар 100-200 долл
все цінне, дороге чи делікатне (крихке) - доставка виключно надійними сервісами типу UPS, DHL, FeDex , і не в Україну , а в любу з країн Європи, звідти вже перевізником в Україну
прямої надійної доставки в Україну - НЕ існує наразі,, тільки через третю країну
хто займається викупами, чи вже попадали так на гроші - то знають такі моменти