Радикальная• 20 октября 2023
Підкажіть де шукати сюжет про хлопчика що збирає дрони камікадзе?
Дівчата, може хтось бачив і запамʼятав, у пошуку знаходиться лише 16-річний школяр із Харкова, а у сюжеті був хлопчик меньший і його дрони були дешевше у виготовленні, можливо хтось підкаже, дуже потрібно
Кава з адреналіном• 20 октября 2023
Якщо ви про цю статтю - то дивно взагалі порівнювати мавік і фпв
Радикальная
• 20 октября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Та ні, це і є 16-ти річний школяр із Харкова, а там був сюжет на якомусь телеканалі про меншого хлопця, він теж збирає дрони, але значно дешевші, теж «одноразові»