Пригощаю кашею• 20 октября 2023
Як дізнатись свою карму, про свій рід
Про янгола охоронця? Чи це все існує? Чи то все пусте? Хто цікавився цією темою, давайте про це поговоримо
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Матриця душі багато вам розкаже
Це астрологія? А є література якась почитати про це все? Мені це дуже цікаво
Печальки.нет• 20 октября 2023
Натрапила в Тік ток на відео про маньяків. Почитала біографії Чикатило, Онопрієнко, Ткач. Ці люди вчиняли жахливі речі і при цьому в них були діти. Чи настигне їхніх дітей карма? Навіщо Всесвіту продовжувати рід таких людей?
Гага Газу• 20 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Не настигне, бо в них своя карма.
Зубная фея• 20 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Більше нумерологія, я замовляла мені порекомендувала знайома, робили мені тиждень її, аудіо на 2 год багато чого дійсно правдивого про мене і розказують над чим краще працювати, скажу вам моя знайома настільки це пропрацювала, що свій бізнес відкрила а ще недавно була просто продавцем
Печальки.нет• 20 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Не настигне, бо в них своя карма.
Чому ж вона не настигла цих маньяків. Двоє з трьох померли від серцевого нападу. Навіть не страждали перед смертю.
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Не настигне, бо в них своя карма.
Тобто в кожної людини своя карма? Я чого запитую, в мене був тяжкий період в житті і я звернулась до гадалки, вона мені сказала дуже страшні речі. Мій дід повісився. Чи це може якось вплинути на мене на моїх дітей?
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
З вас 100доларів, все вам порахую
Янголи існують
Якби були, я б з радістю до вас звернулася б
Папобус• 20 октября 2023
Можно пойти простым путем для начала и использовать инструменты - таро и руны. Существует немало раскладов отражающих систему рода, ее состояние, место вопрошающего в ней. Можно пойти более сложным путем, путем личной настройки на эту тематику (медитация, обряды, молитвы).
Приближается Самайн, можно начать путь к своему роду как раз в эти дни.
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Дуже цікаво. Мені нещодавно подруга скинула якийсь сайт, де можна по даті народження багато про себе дізнатись, але там так все заплутано, що я нічого не зрозуміла
Гага Газу• 20 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Не може вплинути. Ви самі впливаєте на своє життя.
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Дякую. Щиро в це вірю
Сплюшка• 20 октября 2023
Ви це і сама знаєте.Трішки аналізу і прислухайтеся до себе -картинка проявиться)
Головний кошак• 20 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
З вас 100доларів, все вам порахую
Янголи існують
А вампіри? За 50 прошу відповісти, бо 100 немає)))
Та прям багіня• 20 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
К тому же у Чикатило сын тоже садист ,сидел много раз , сожительниц своих дубасил ,зубы выбивал , кого-то то ли избил до полусмерти , то ли вообще убил ,долго жил в Харькове ,потом укатил в Ростов вроде .
Смотрела про него передачу
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляinaka
Автор, вам певно до цієї дівчини. Дуже цікаво все пояснює
Щиро Вам дякую. Так, мені ця тема дуже цікава. Кинула їй заявку🙏
Полтавська галушка• 20 октября 2023
Матриця Долі дає багато інформації.
В регресі можна зустрітися зі своїми янголами-охоронцями та родом. Правда, просто так в цьому немає сенсу, роблять це за потреби.
Зубная фея• 20 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Я в неї і знайома замовляли дуже задоволені
Полтавська галушка• 20 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Такі вчинки можуть впливати на рід. Існує поняття родова карма. Але потрібно розуміти, що ви не випадково народились саме в такому роду. Можливо, ви здатні виправити карму. Або у вас самої схожа карма, яка тягнеться з минулих життів.
А може й не впливати, якщо якраз він щось своє відпрацював і закрив цю історію.
Гола з конопель• 20 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ні, абсолютно ніяк!! Ви-це тільки ви. Але своїми думками можна притягнути до себе біду.
Ответ дляПригощаю кашею
Звісно, ні. У вас свій шлях і своя карма. Ми не відповідаємо за чужі рішення, якими б неправильними вони не були
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляМила 26
Це астрологія в тому числі.
А якщо хочете почитати, то найкреще про душу і карму написав Сел Рейчел ’Інтеграція Душі’, якщо цікаво розібратися
Щиро дякую❤ піду качати книгу)
Пригощаю кашею
• 20 октября 2023
Ответ дляМила 26
Дякую❤
Ответ дляТа прям багіня
Смотрела про него передачу
Никуда он не уехал. Живёт и работает в Харькове.
Род...родовая карма... может влиять на жизнь, а может не влиять на жизнь человека... всё зависит от задач* которые надо решить во время жизни...человек может влиять на ситуацию во время жизни (кармические задачи решать, отрабатывать за предков и создавать для будущих поколений новые задачи) - положительно/негативно.
Нужно чётко понимать разницу, между кармой и судьбой. На карму влияние есть, а от судьбы не уйти и крайне редко её можно изменить. Когда говорят, что судьба человека в его руках...это ложь... человек играет незначительную роль, если говорить о жизни. Да, можно влиять на судьбу - но нельзя изменить что-то действительно значимое. Все изменения, они мелочные.
Ответ дляОРАКУЛ
Повністю з вами згодна, в частині де про долю. До 40 років думала що сама будую собі длоою. Билась як риба об лід, якщо щось йшло не по плану, зі шкури лізла, щоб змінити. Але в конечном итоге ( не змогла перевести)) приходила туди, куди прийшла б. Зараз, як кажуть, пливу за течією, як є так і є. Є вибір, роблю. Немає, то так як складається. Жити стало набагато легше і простіше