Дівчатка , хто в Німеччині і може приділити хвилинку часу - зайшовши в додаток інтернет магазину Temu , по типу нашого аліекспресу, по моєму посиланню . Цей магазин відкрився недавно і проводить такі ігри розіграші . Мені лишилось зовсім трошки і обмежений час , цим ви допоможете виграти мені подарунок і за бажанням можете пограти самі , з можливістю виграти безкоштовно обрані товари .
Будь ласка , кому не тяжко
Kannst du meine Einladung annehmen, damit ich ein kostenloses Geschenk erhalte?
Будь ласка , кому не тяжко