всюди її женуть, хлопці кидають, розводять на секс і лишають, про кохання не знає, що таке тепло, піклування, захист, коли дають гроші. З роботою не везе, всі звільняють, ніхто не хоче дружити, допомагати, булінг, побиття на роботі . З грошима щоб заробити не везе, в особистому житті теж, здоровʼя не лишилося щоб боротися далі, йти, жити, ходити. Подруги теж не поважали, за спиною псували добре імʼя. З дому вийти не могла, жити не могла, працювати не могла, навіть любовніка не могла знайти, це проклята людина?
Татьяна@..• 21 октября 2023
Це треба просто почати любити себе та підіймати самооцінку, можливо за допомогою спеціаліста.
Про прокляття це повна фігня,ми ж не в 16 сторіччі живимо,щоб вірити в маячню
Тарологичка• 21 октября 2023
Тут явно нужно послушать людей со стороны, которые знают этого человека. Уверена, там совсем другая причина
Ответ дляFashion4
Может у ребенка синдром жертвы? И она позволяет плохо к себе относиться и обижать себя
на роботі коли людина казала що грубити не треба, то цю людину брали за горло і до стіни. Було таке що били мужчини, тобто чомусь не давали права навіть на те, щоб людина себе захистила, сказала хоть одне слово для свого захисту
Ответ дляRen2
Так уходить надо от таких мужчин! Каждая жертва всегда найдет своего садиста! Запомните это! Значит она себя так ведет, притягивает извергов. И что ж это за работа, где занимаются рукоприкладством?????
Ответ дляFashion4
я була студенткою, працювала в супермаркетах , там були хлопці видно без вищої освіти
dajkiri-irina• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
якщо людина до 25 років билась у всі двері, хотіла працювати, ніде не могла найти місце, соціум гнав ії
А что умеет ’ребенок’ в свои 25?
svetlapanna• 21 октября 2023
Автор. це порча на нелюбов, порча на соціальну сферу так кажуть ясновидці.
Є така. Я серйозно кажу.
І тут замало прокляття. зробити її -цілий ритуал.Вивести дуже складно
Є така. Я серйозно кажу.
diamond_shop• 21 октября 2023
Ответ дляТанюша
Хіба мати винувата що дитина дурнувата?
Вєрка Сердючка.
це ще до Вєрки було) в нашому дитинстві так казали, у 70-ті роки
Ответ дляdajkiri-irina
А что умеет ’ребенок’ в свои 25?
я мала на увазі, зо з самого дитинства таке було ставлення, ніхто не любив, до 25 років мене гнав соціум . я зараз працюю майже 11 років на дому. Заміж не вишла, дітей немає, гоніма була з свого маленького міста, насилу змогла уїхати звідки, щоб спастися від принижень