У кого є сушильна машина з функцією пари? Потрібна чи ні ця пара?
Вибираю сушильну машину, передусім для того, щоб зменшити кількість речей для прасування (сім´я з 3 маленькимидітьми) . Мене дуже цікавить функція сушіння (прасування) паром. Хто користується? Корисна функція чи маркетинговий хід? Чи потрібна вона чи ні? Є сушильні машинки Miele з функцією прасування парою, і виробник заявляє, що після сушіння такі речі вже можна не прасувати. Але ціна космічна і не хочеться переплачувати за опцію, яка може не так працювати, як я собі уявляю.
Якщо сушити речі в сушильній машині без цієї функції, вони сильно програють у м´ятості.
Можливо хтось має таку техніку, поділіться.
Ответ дляМаЮля
Я функцією пари майже не користуюся.
На звичайному режимі сушить і так добре. Якщо вчасно і , не чекаючи кінця сушки, по мірі висихання достаю речі, то майже нічого прасувати не потрібно. Така Сіменс:
Згодна. Дістаю ще теплими, рівненько складаю, не пересушую, барабан не переповнюю. Прасувати треба хіба що строгий стиль типу сорочок бавовняних і штанів класичних
Ответ дляМаЮля
Я функцією пари майже не користуюся.
А як це не чекаючи кінця сушки? Як визначити цей момент? Багато виробників ще додатково крутять 2 години після закінчення програми, щоб речі не були мятими
Ответ дляМаЮля
Я функцією пари майже не користуюся.
Дякую Вам за пораду. Почитала про цю модель, то те, що я шукаю ізабелла дуже приємною ціною. Ви задоволені нею? Реально допоможе з просуванням?
Ответ дляmissksjusha
Хвилин за 40-20 до кінця сушки ( час відліку такий же, як на пральній машинці) я ставлю сушарку на паузу, відкриваю дверцята і дістаю ті речі, які практично сухі. Коли сушаться вперемішку футболки коттонові і синтетичні, то синтетика швидше сохне.
Є відстрочка на 60 і 120хв після закінчення програми. Але це не розправляє білизну, а просто не дає їй «звалитися вкучу» по закінченні програми. Я так ставлю, коли йду на роботу, і повернуся через 4 години, а режим сушки - тільки 2,5год.
Ответ дляmissksjusha
Я дуже задоволена. Шкодую, що не придбала раніше. Вже аж з народженням третьої дитини купили… після сушарки речі тааакі мякенькі )))) особливо рушники). Та Ц прасувати набагато легше і швидше, ніж білизну «з вулиці».