yanna4ever71• 21 октября 2023

Возврат 14 дней. Отказ

Подскажите, что делать. Или это просто схема неломаемая. Купила платье в интернет магазине art de lux. Пришла настоящая тряпка и это за 1100 грн с ужасым материалом, совсем не соответствует фото на сайте... короче дешёвый Алик. Возвращать деньги отказываются хотя на сайте есть такой раздел. Забила их в гугле и это просто ужас сколько там пострадавших от их мошенничества. Просто тысячи.... и магазин работает уже лет 10, официально Фоп, сайт операторы. Написала в киберполицию и центр защиты потребителя. Но мало верю в эффективность. Дело даже не викинутых деньгах, а дело принципа что они обманывают людей и безнаказанно. Реально ли сломать эту систему?
Чумачечая Весна• 21 октября 2023
Ответ дляenglish book
Да, там фото у відгуках ’агонь’((
Очікування-реальність
та там все отзывы треш, и спят же спокойно, продаж много судя по всему
Свята• 21 октября 2023
Ответ дляenglish book
Там же написано що тільки в разі, якщо помилкова відправка. Тільки одне це мене б вже зупинило. Бо це не за законом. Легше пройти повз, чим щось потім доводити і сперечатись.
Я читаю это как два разных случая.
1. Можно вернуть любой товар
2. Можно вернуть ошибочный товар
Видать специально так пишут, понимая что хрен вернут деньги
english book• 21 октября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Мабуть читають лише відгуки на самому сайті. А там все ок, всі задоволені.Пишуть що товар кращий чим на фото))
Такі магазини зазвичай оформлені на якихось пенсіонерів, і суми невеликі,щоб до суду не зверталися. А прийдеш за адресою, а вона неіснуюча. Точніше в нас поряд такий фантом працював. Люди все шукали адресу, а то просто багатоквартирний будинок. Років 3 точно працював. Бо приходили шукали, щоб пику натовкти. Запчастини для компьютерной техніки торгували.
Тут теж адреса написана Вул. Празька 11
автор yanna4ever71 • 21 октября 2023
Ответ дляОлечка79
Магазин магазину рознь
Я в инсте в трех магазинах покупала, но это были укр производители , ценник не дешевый и качество я получила отличное
Так, але чому ними кіберполіція не займається, стільки обманутих...ще й дані
english book• 21 октября 2023
Ответ дляyanna4ever71
Вы маєте на увазі адресу Празька 11?Так її на карті не можна знайти.12, то гуртожиток якийсь.
Чи Дніпро, наб. Перемемоги 30?Так це Приватбанк.
У будь якому випадку це розраховано на те, що ніхто не доведе справу до кінця. А почнуть шукати, вийдуть на бабцю 70 років, на яку все і оформлено.
автор yanna4ever71 • 21 октября 2023
Ответ дляenglish book
Я маю на увазі оф магазин оформлен, бабця не бабця а потік грошей йде на рахунок
автор yanna4ever71 • 21 октября 2023
Ответ дляenglish book
english book• 21 октября 2023
Ответ дляyanna4ever71
Це тільки тому, що немає бажаючи боротися з ними. Тому й працюють, і товар там такий спеціфічний-весь з Алі, що одежа, що техніка.За такі суми мало хто наважиться воювати. Кіберполіція буде казати, що товар же ви отримали. А те що він не відповідає вашим сподіванням, і немає обміну, то боріться за законом. Шахрайства-привласнення ваших коштів не було.
Тобто кинуть вас сам на сам з ними і законом. На це розрахунок власників магазину.
Gipo-po• 21 октября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
девочки, а вообще пора уже перестать кормить этих мошенников и заказывать в реально проверенных местах, я обожглась в этих инстаграм магазинах еще когда они только стали появляться много лет назад. Меня до сих пор поражает сколько там людей покупают и какие объемы продаж у них, даже несмотря на разные обстоятельства и конкуренцию
А может хватит уже гнать на всех и на инстаграм? Я там постоянно покупаю и всё отлично. У нормальных продавцов есть ФОП и чётко написано в шапке ’Есть обмен и возврат’
Нужно читать
автор yanna4ever71 • 21 октября 2023
Ответ дляGipo-po
Нужно читать
У этих тоже фоп
автор yanna4ever71 • 21 октября 2023
Ответ дляenglish book
По суті шахрайство в тому що товар невідповідає фото на сайті і відмова обміну чи повернення на протязі 14 днів. Це ж не білизна)
english book• 21 октября 2023
Ответ дляyanna4ever71
Ні, це не шахрайство. Шахрайство це коли ви переслали гроші, а вам ’ни ответа ни привета’.
Тут ви отримали товар, але невідповідної, неналежної якості+ не виконуються 14 днів на обмін.Це не шахрайство, а порушення закону про захист прав споживачів. Це вони вам скажуть у Кіберполіції.А от ’захист прав споживачів’ повинен допомогти. Але там така була допомога раніше. За дзвінком, мене запросили на Поділ. Там я написала заяву якусь, і сама ж з нею поїхала на Автозаводську(можна було направити письмово) Там офіс фірми, яка робила мені вироби з дерева. Всі відморозилися, і врешті я зловила їх керівника. Він щось подумав, комусь подзвонив. Мені приїхали і повернули гроші. Вироби свої забрали.
Побачимо, але я впевнена, що Кіберполіція умиє руки у вашому випадку,і направить в Захиси справ споживачів.
Апель-синка• 21 октября 2023
Я сразу спрашиваю насчёт возврата. Если нет - всё, гуд бай, не покупаю.