Вітаю! Допоможіть, будь ласка, як бути у ситуації, коли не відправляють товар. Профіль з великим рейтингом. Зробила оплату, дівчина заходить на свою сторінку, але нічого про відправляє, на питання не реагує.
Там відгуків дуже багато, але вже потім я побачила що всі вони з 2021 р і далі менше 2020, 2018 і т.д. останній цього року травень 2023😪
Ответ дляNastja-70
Она есть на ОЛХ, там хороший рейтинг. Не переживайте.
Можете найти, там и телефон другой 095....
Займитесь этим завтра, сегодня выходной.
Дякую вам велике, а можете у Приват скинути чи сторінку olx чи номер телефону? Бо профіл зі слова Аліна, а карта для оплати Іванна..хоча Аліна може бути ім´я дитини, це теж розумію
Ответ дляRomashka2000
Вам не составит труда найти ее на ОЛХ по поиску товара.
Я нашла за 30 секунд.
Ответ дляNastja-70
Я нашла за 30 секунд.
Дякую, зараз спробую
Ответ дляTivoli
это не большой рейтинг, это может быть буквально пара отзывов
9.61, це хіба низький?
Ответ дляlaska_vo
Може люди на вихідних не відправляють. А в п´ятницю просто не встигли.
Так я ж не проти. Я питаю, коли, тиша, людина періодично в профіль заходить. Я б чекала, але ж відповідей немає
Ответ дляTivoli
конечно низкий!
это же %, а не количество отзывов
отзыва всего 3 и не все положительные
это же %, а не количество отзывов
отзыва всего 3 и не все положительные
Хм, там ну дуже багато відгуків, але все з 2015 до 2021 року
Ответ дляЮla-la
отзывы в гостевой (те что 3 шт) на рейтинг не влияют!
а оценок там 104, именно оценки и делают рейтинг. 9,61 это не низкий рейтинг, учитывая, что 9,70 это максимум.
От я так і думала, бо на кідстафі з 2010 р. Тяжко швидко велики рейтинги заробити
Ответ дляЮla-la
Она перепутала оценки и отзывы в гостевой.
Так, дякую, я вже зрозуміла.
Ответ дляRomashka2000
Вам написали - МОЖЛИВО в п´ятницю. Субота неділя вихідні, людина має право вам не відповідати. Ви ж почали написувати, ще й докоряти. Почекайте понеділка.
Ответ дляlaska_vo
Де докори? Зазвичай люди пишуть, коли можлива відправка. Людина заходить в профіль і читає, вы бачили, вище я це писала, тобто, час на це в неї є🤔..