сЛАдКОежКА• 22 октября 2023

Это очень плохая или очень классная планировка квартиры?

Панельный дом, квартира торцевая. Это как по мне ужасный минус. НО: я увидела планировку и влюбилась. Это из нее можно сделать компактную двушку, если перегородить комнату и сделать к примеру вынос на балконе, увеличив его площадь. Тогда будет отдельная кухня, не проходная, отдельная маленькая гостиная с полноценным окном и отдельная спальня с большой лоджией, которую можно использовать как кабинет или как игровую

Общий метраж квартиры 32 метра

Что думаете? Планировку и примеры такой комнаты - загрузила в фото. В комментариях покажу хороший вариант переделки, правда там перегородку не ставили, но и так все понятно
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Беріть і читайте, значення виразу ’біжіть’. Це легше, ніж тролити тут ’в не попадя’
Удалено администрацией...

Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Ви все про себе та про себе? Ну що ж. Не буду вас заважати, розважайтеся зі своєю брехнею. Це ваша єдина розвага.
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Якщо не до вас, то навіщо ви брешете в кожному вашому дописі? Весь час про це тільки і пишите. Припиніть брехати, я вас не чіпала і до вас не зверталася. Ви вже на дві сторінки набрехали.
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Все почалося з вас, тому і припиняйте. Вам видніше, я в парафіях лайна не розбираюся.
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Нет, с вас. Разбираетесь, не скоомничайте. Вы же его и выделяете

Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
То ви ж і розбирайтеся. Вам не потрібно, а мені потрібно? З якого дива?
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 23 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 23 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Надежда наш компас• 23 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
В Киеве 32 квадрата однушка это 800-900 грн зимой отопление.
1600 гостинка
AmazingLady• 24 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Україна наше все• 24 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
До вас мне очень далеко

AmazingLady• 25 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
До вас мне очень далеко
Заметно
Україна наше все• 25 октября 2023
Ответ дляAmazingLady
Заметно
Хто би сумнівався.
AmazingLady• 25 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Хто би сумнівався.
А то
Україна наше все• 25 октября 2023
Звісно
Добрый Йиннот• 08 ноября 2023
Мені здається, ви ніколи не мешкали в комфортному середовищі, де по-людськи організований побут і вистачає простору. Натомість ви звикли до режиму ’Аби вижити і якось перетерпіти’.
Це не робить вас поганою. Це лише травмуючий досвід.
Але це робить поганим ваш варіант перепланування.

Просто повірте: нормальний метраж - це надзвичайно приємно.

Розумію, що не завжди вистачає коштів на бажаний варіант тут і зараз. Але якщо немає змоги його отримати, є інший варіант: не погіршувати умови, які вже є, і не заганяти себе в вищезгаданий режим виживання.

Те, що ви намалювали, є тіснявою і викликом санітарним нормам. Хоча на картинці все виглядає оптимістично.