Люда1987• 22 октября 2023

Плавання і схуднення

Чи буде результат в схудненні, якщо ходити в басейн, плавати з тренером і більш-менш правильно харчуватися?
Потребую апгрейду• 22 октября 2023
Буде

Безлім на все• 22 октября 2023
Так
Tanya-3f4d• 22 октября 2023
Результат буде краше, якщо думати про здоров´я, а не про ’зайві кіло’
Гигиенишвили• 22 октября 2023
Всегда заметно худею когда много плаваю
Ms. Android• 22 октября 2023
Схуднення це завжди харчування.
Танго утрьох• 22 октября 2023
Якщо харчування налагодити - так. Якщо просто плавати, то плавати станете швидше й витриваліше і почуватися краще, але на вазі не позначиться істотно. Це з мого досвіду)) ту довжину, що спершу пропливала за 40 хв., стала пропливати за 25)))
Повітруля• 22 октября 2023
плвати з тренером і більш-менш правильно харчуватися=підтянете фігуру, зміцните здоров´я, можливо наберете 2-3кг м´язів.
схуднення це тотальний контроль калорій, особливо якщо Вам за 35.
НЛОша• 22 октября 2023
Только подсчет калорий, всё!
автор Люда1987 • 22 октября 2023
Ответ дляПовітруля
36)
Ой, не хочу +2кг(

Пффф 100%• 22 октября 2023
У вас багато зайвої ваги? Починайте рахувати калорії
Цукрові вишні• 22 октября 2023
Треба просто меньше їсти
Не втомлююсь писати, ДЕФІЦИТ КАЛОРІЙ
Повітруля• 22 октября 2023
Ответ дляЛюда1987
36)
Ой, не хочу +2кг(
+ може бути при інтенсивних тренуваннях
автор Люда1987 • 22 октября 2023
Ответ дляНЛОша
Только подсчет калорий, всё!
Рахувати я вмію, і вже худла так. Мені треба додати активності, от вибір плавання чи фітнес
НЛОша• 22 октября 2023
Ответ дляЛюда1987
Вы сделали правильный выбор.
заварний look• 22 октября 2023
Ответ дляПовітруля
Та ладно, никаких калорий я не подсчитываю и вообще диеты не придерживаюсь. Но за 7 месяцев плавания в бассейне похудела на 15кг. И мне 43 года. Причём такой вес у меня был ещё 7 лет назад, потом не могла сбросить до плавания. И в басейне особо не напрягаюсь.
Дайте подуться• 22 октября 2023
Смотрите если будете платить чуть чуть то ничего не даст,
Я худела когда плавала очень долго, нужно не лениться
Дайте подуться• 22 октября 2023
Ответ длязаварний look
Сколько раз в неделю ходите в бассейн?
заварний look• 22 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
Сколько раз в неделю ходите в бассейн?
2-3 раза
Повітруля• 22 октября 2023
Ответ длязаварний look
напишіть свій зріс, а також вагу до і після.

підозрюю Ваш вдалий досвід це результат надмірної початкової ваги, тобто плавати Ви починали, маючи ожиріння 1 чи 2 ступеню.

Повітруля• 22 октября 2023
Ответ дляЛюда1987
плавання!!
Да будет так• 22 октября 2023
Ответ длязаварний look
а сколько плаваете ? и как часто, сколько раз в неделю ?
заварний look• 22 октября 2023
Ответ дляПовітруля

Ну понятно, что если бы я весила 60, то на 15кг не похудела бы. Я была 93, сейчас 78. Рост 176см. Но для меня это очень хороший результат.
заварний look• 22 октября 2023
Ответ дляДа будет так
Я в основном хожу на аквааэробику и после занятия ещё минут 20 просто плаваю. Если не попадаю на занятие, то плаваю 1 час
Сама купляю квіти• 23 октября 2023
За годину намотую 2-2,5 км + правильне харчування за рiк схудла на 12 кг. Зал терпiти не можу.
автор Люда1987 • 23 октября 2023
Сьогодні перший раз відвідала басейн, втомлена і задоволена.
Зайвої ваги не багато, в ідеалі -10, але при -5вже буде краще. Вага 60, але маленький зріст.
Сподіваюся харчування+басейн принесуть результат.
Всім дякую за відповіді, вони мене надихають!