Ондатрова шуба• 23 октября 2023

Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?

Зарікалася сюди заходити, але блін це як шкідлива звичка) Ну блокуйте мене знов чи скаржеся чи що у вас там))) Коротше кажучи, що питаю -- подобається мені чоловік. Не суперкрасунчик, не якийсь типу мачо, не багатій тощо. Звичайна людина, лікар в приватній клініці, атошник, воював. Розлучений, є діти, малі ще. Ну і в мене є, і і теж розлучена. Поки мне не встигнуть блоканути, (є сумний досвід на цьому форумі)), може хтось з досвідчених дам порадить, як і чим нарешті його зачепити, щоб він врешті решт зрозумів, що я хочу бути з ним -- всерйоз і надовго.
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я в його присутності ідіоткою якоюсь стаю -- руки тремтять і язик німіє. На тому тижні занесла історії хвороб, він питає суто по хворих, а я ’мичу’, вибачте, хоча зовсім не дурна людина, ніколи за собою не помічала подібної тупості, і ось -- на тобі... Руки й ноги тремтять, гірш як на шкільних іспитах.
Блин,понимаю)Подготовьте шутку дотепну на все случаи жизни,это его отвлевет от историй болезнь)

автор Ондатрова шуба • 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Звісно. Такі увесь час то з одною то з іншою
Боже, я так і думала, якщо чесно, і знайома теж медсестра з неврології теж натякала, що з ось в нього є.
От я ідіотка. Як соромно, що сюди ще писала, для чого це все.
Дійсно я інфантильна незрвла людина, раз носом нічлго не помічаю.
Вибачте. Дякую всім, х оьоки зі мною спілкувався. Доброї усім ночі. Вибачте, що займала вашу увагу.
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Еще неплохо бы ему увидеть что другие мужчины на вас реагируют,смотрят на вас,общаются с вами,вы при этом улыбаетесь и смотрите на него,проходящего мимо...эх ,где моя молодость,я б его быстро привела к нужному мне результату))))...
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляOrganic
А смысл? На такое только куколды и закомплексованные ведутся
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я за одним тоже так упадала,а когда он мне признался в ответных чувствах,да я еще узнала,что у него помимо семьи есть постоянная любовница из рентгнен кабинета...я почувствовала,что уже не хочу его,ночь меня уговаривал,но нет,не хотелось быть в рядах его любовниц,которых все знали)Там в больницах как семья,все все про каждого знают,кто с кем,кто пьет и пр.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Все ок. Але ви розумієте. Якщо він гарний то кобель зрадник без варіантів
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ну вам виднее,мне сии личности не встречались)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляOrganic
Знакомо. Мне так его друг рассказал с кем он спит и встречается.
маринабаранова• 23 октября 2023
Те - що ви його хочете - це зрозуміло. А от як він відноситься до вас, ви хоч трошки йому цікаві? Це головне! І якщо - це так, можна починати ’окучивать’...Способів багато, але це якщо у вас є хоч мінімальний контакт: привітатися, посміхнутися,порозмовляти на нейтральну тему....

Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ длямаринабаранова
Попросити дістати сумку з верхньої полиці чи ще щось.
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
А я работала еще и в детском отделении,где мамочки,подчас очень красивые,с детьми лежали подолгу...девочки там Содом и Гомора была)))Я попала туда в 18 лет и не верила что такое бывает...Звонит вот вечером на моей смене кандидат наук на 20 лет старше и просит через коллегу лично меня прийти к нему в кабинет с историями.Я захожу,а он без трусов стоит и спокойно говорит...ну заходи,типа...потом бегал за мной вокруг стола голый...еле успела выскочить в дверь.После этого отношение ко мне резко изменилось..инструмент мог бросить во время перевязки,они же многие психи те еще
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляOrganic
Ужос 🥲
Харчовий тріль• 23 октября 2023
Ответ длямаринабаранова
да, здесь главное быть уверенной в ответных чувствах, иначе будете дурой выглядеть и оттолкнете навсегда
Единорог_помог• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так я тому й соромлюся, щоб не виглядати якоюсь дикою спраглою до пестощів самкою. Але він такий сексі, що постійно думаю і фантазую про нього...
Ну а ви впевнені що в нього нікого немає? Він же не буде всим оголошувати що в нього є стосунки, а сам може зустрічатися наприклад з молодою гарною особою без дітей. Такі чоловіки як ви написали, зазвичай довго самі не будуть. Ще , якщо дівчина подобається чоловікові, то він дає про це знати, увага, міміка, торкання, побачення. А так, значит якщо не проявляє нічого, то вибачте, ви йому просто не цікава.
Тримаю свічку• 23 октября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Чоловіки зазвичай лякаються, коли на них так відверто полюють. І жінки, до речі, теж.
это точно, на мене полює чоловік і мені якось стремно
Тримаю свічку• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не шуткуйте. Нема ніяких бажаючих на аліментщиків.
конечно, моя подруга влюбилась по уши в 40 лет в разведенного чувака у которого 4 маленьких детей
КапитанльнаЯ• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом працюємо менше двох місяців.
Через 6 мес попустит подождите сами в шоке с себя будете.где живете и работаете табу.смотрите ещё работу потеряете через это
Свисток ля-минор• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Порівняйте його ж фото у 17 та у 33
Я как-то видела фото своего мужа в 17, тощее, страшненькое.
Мочалкин блюз• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
У мене своїх двоє)))
Ви в 26 років маєте двох дітей?!
Мені вас шкода. Навіть не здивована, що ви готові заскочити на колегу «в халатику на голе тіло».
Що не так з нашими жінками…

Чтооооооооооо?• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Как и на РСП
Сонячний день• 23 октября 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Скорее всего он это понимает, не реагирует или не проявляет инициативы, потому что Вы ему не интересны.
+++++ тоже самое хотела написать
Сонячний день• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом працюємо менше двох місяців.
Поверьте, мужчины все сразу понимают. Просто вы ему не интересны, поэтому он игнорирует
БЦАшка• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом працюємо менше двох місяців.
Якщо жінка зачепила, то запрошують через 2 хвилини.
Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Порадьте, як це правильно роблять нормальні люди) Типу ’давай вип´ємо кави разом’ чи як? Щоб не виглядати дурепою.
Ну так и делают впринципе. Если это сделать раз и культурно, то нечего такого зазорного нет.У вас есть точки пересечения? Вы общаетесь?
Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ми разом працюємо менше двох місяців.
О, ну так попробуйте развить общение на работе. Пофлиртуйте чуток. Только очень аккуратно.
Колдунья-вещунья• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мій внутрішній голос схибнувся і підказує зловити його на чергуванні, коли не буде викликів, і одягнути халатик на голе тіло -- ну не голе, білизна і панчохи, і зняти того халатика при ньому. Напевно, я геть здуріла...
ніколи не починайте з цього(
...аяприкольная• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Німфоманка?
Я шалунья• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ось я сама ’дітна і розлучена’. Безвідносно до вашого досвіду, про що мені говорити з малими недосвідченими сцикунами чи сорокарічними лбитеоямит маминих котлеток? Сподобався мені самостійний чоловік, лікар-невролог. Що з ним не так, якщо він розлучений і сплачує аліменти, живе самостійним життям?
Ви у Вінниці?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 октября 2023
Ответ дляСонячний день
+++++ тоже самое хотела написать
Тут надо всё таки приоритеты расставлять)
Если «Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?» то все методы хороши. Девочки много советов дали), от секса мужчины редко отказываются), а если, как в самом конце автор пишет «всерйоз і надовго», то шаги со стороны дамы по сближению, чаще всего приводят к отношениям где мужика придётся «тянуть на себе» и быть мужчиной в этих отношениях))
Якось так і живу• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Фігура норм? Сісі стоячі?