ФрекенБок• 23 октября 2023
Я не можу прийняти свою дорослу дочку (((
Я не знаю,які тут можуть бути поради,просто поговорити мабуть.
Доньці 20,з початку війни закордоном,сама.
На нервах почала заїдати,за 1.5 року має +20 кг
Зараз знайшла роботу,більш менш стабільність,але основна їжа фастфуд,кола ,енергетики..Що заробила,те проїла,.... Постійно без настрою, навчання дистанційно покинула, поговорити з нею неможливо .
Зараз я приїхала до неї в гості і дивитися мені на це неможливо((((((((
Достукатися до неї неможливо,розмови що мене турбує перш за все стан її здоров´я не сприймає(
Я не можу відпустити і прийняти цю ситуацію (((
Чоловік служить ,я в Україні,тут своїх нервів вистачає
Дочка нікого не чує,а неї життя біль ,треба жити одним днем,((((((
Для мене це ,як ножем в саме ❤️...
Кусюче сонечко• 23 октября 2023
Мені хочеться вас підтримати, автор. Але, за обставин, які склалися, без її бажання, ви безсилі. Можливо, варто просто проговорити з нею, все, що вас турбує. Спокійно, без нотацій. І сказати доньці, що вона може розраховувати на вас, вашу допомогу і підтримку будь-якої миті, в будь-який час. Вона обовʼязково має це від вас почути. А потім, просто дати їй час, залишити в спокої і перестати постійно тригерити її цією темою. Сподіваюся, у вас все буде добре)
Я погнала• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Вона достатньо добре володіє мовами,щоб нормально спілкуватися за кордоном
Вона хотіла працювати і навчатися,а це дуже важко,я її переоцінила,потрібно було настояти на навчанні
А себя, на сколько оцениваете?
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляЯ погнала
А себя, на сколько оцениваете?
Доволі високо оцінюю!
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
мої діти ідеальні
в вашем восприятии реальности вообще можно писать что угодно и в любом порядке слов.
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляРегионщица
Автор Ви смішна така))Самі здається трохи притуплені!Вона ж не баба стара гроші складати!!
Товстіший не = хворий.А худий= здоров`я!
Переживайте за свій розвиток, я серйозно!
серьезно?
+20 кг круто разве что для легковеса в сумо
Реанимация• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
20 це вже не дочка, а доросла жінка
Так. Але турбота про рідну людину ж не зникла?
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Ви, напевно, не можете знати, про що мріють люди, котрі хочуть (але не можуть) мати дитину. Я можу здогадуватися, бо знаю таку пару. Свою дитину вони прийняли б будь-якою -- з будь-якою вагою, рівнем успішності а школі, орієнтацією тощо. Аби вона просто була. А її немає.
Доля посилає дітей дурням, які не вміють цінува и свого щастя і шукають недоліків у власних нащадках. Ця тема лише підтверджує мою думку.
вы меня извините за резкость, но она ответна вашему посылу.
видеть своего ребенка самостоятельно и добровольно самоубивающимся и быть от этого счастливы может только тот , кому действительно противопоказано иметь детей.
120-120-120 (не худею)• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Розкажіть про це людям, які страждають від безпілддя і прийняли б будь-яку дитину такоюч яка вона є, незалежно від ваги і харчових звичок, зовнішнього вигляду і т.д
До чого ці маніпуляції? Типу люди, що дивом народили дитину, дуже тішитимуться, якщо їхня донька, коли виросте, вбиватиме своє здоров´я всяким гімном
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Вашим вже за 18, чи ви теоретик? Як може бути все одно на своїх дітей. То як тільки стукне 18, ви їх з чемоданом за двері і до кінця своїх днів навіть згадувати не будете? Таку ахінею пишете
так кого вы спрашиваете, не тратьте время)
Клевотница• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Справа не а тому що жирна,а в відношенні до свого життя
Понимаю вашу боль. Попробуйте убедить обратиться к специалисту. Возможно, у нее проблемы с психикой. Стресс, депрессия, страхи
Вы не справитесь сама. Это все равно что с алкоголиком или наркоманом разговаривать и убеждать его подумать о здоровье. Проблема же не в весе, а в том что она себя уничтожает. Нужно понимать зачем ей это. Иначе все зря
Чай не пью, только кофе• 23 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
А це тут до чого?
Донька автора губить своє здоров’я і теж в результаті цього може бути безплідною
Бо ожиріння ще нікому не додало здоров’я
А відновити потім це все ой як важко
120-120-120 (не худею)• 23 октября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Це не теоретик, це генератор випадкових відповідей)
woman Warrior• 23 октября 2023
я бы нашла возможность побыть рядом с ребенком, и найти возможность пробиться через стену непонимания.
Я так думаю, что она проблему видит, но отрицает.
Все решаемо при желании.
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Автор, не переживайте, по молодости многие через это проходят, и с питанием, и с о отношением к себе. Немного повзрослеет, все изменится.
через что, через ожирение в 20?
Леди Репях• 23 октября 2023
Она будет есть еще больше после Ваших нотаций и мозгоклюйства. И мечтать, что Вы уедете.
Оставьте девушку в покое. Ваша душность только всё усугубляет.
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляДело было давно
А ви хіба не писали, що не маєте дітей? Чи брешете і забуважтє що саме писали
то другая личность была, не мешайте, она и так не успевает переключаться
мастер генерации бреда
Божий одуванчик• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
відправте її до психолога чи психіатра.
Це може бути депресивний розлад, або РХП. Ви не уявляєете, як багато зараз таких хворих.
Тільки сьогодні матиму 4 клієнта, у яких ’якось нічого не хочеться’, а лікар вже діагностував депресивний розлад.
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
тому і ідеальні бо їх нема
это не единственное, чего у вас нет
ФрекенБок
• 23 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
відправте її до психолога чи психіатра.
Відправити як?
Їй це непотрібно((((
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Она чувствует ваше отношение. Жирна... Вы закладываете программу нелюбви.
неправда .
Нелюбовь-это равнодушие.
Если человек жирный, то он жирный, как его не назови, это не меняет факта.
маме болит, мне бы тоже болело, и я бы сделал все, чтобы помочь.
Просто отвернуться и пустить на самотек не вариант и вот это точно не любовь.
Нелюбовь-это равнодушие.
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Дівчата ,це реальна невигадана історія!
Я зверталася до психолога,мені було сказано ,що ми не пройшли сепарацію(((
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
І мені потрібно відпустити.....
Я не можу прийняти і відпустити
психологи зло.
вредители какие то
Клевотница• 23 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Може хтось знає дійсно фахівців,психотерапевтів,хто працює з зайвою вагою?
Поділіться , будь ласка контактами,буду дуже вдячна!
Вам не нужен специалист по лишнему весу. Не акцентируйте внимание ее на этом. У нее есть зеркало и она сама все видит. Вы только хуже делаете, тыкая ее в это. Проблема глубже. Она хочет медленно себя уничтожить, разрушить. Нужно понять за что она себя наказывает? А это терапия. Скорее всего, длительная. Но пойти в это способен далеко не каждый. У кого- то нет сил банально. Иногда денег.
В Украине не знаю толковых специалистов, может кто порекомендует, исходя из опыта. Желательно чтобы это был человек с высшим медицинским образованием по профилю психиатрии и имел квалификацию психотерапевта.
Божий одуванчик• 23 октября 2023
Ответ дляwoman Warrior
психологи зло.
вредители какие то
обращайтесь к нормальным психологам.
woman Warrior• 23 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
обращайтесь к нормальным психологам.
эта плеяда заробитчан меня не интересует ни в каком ракурсе.
Гопница-Советчица• 23 октября 2023
якщо ви будете з нею сваритися, навішувати компекси -ви можете стати з нею ворогами, я би тільки спитала ’чим я зможу тобі допомогти’...я думаю ваша дочка з тих хто вчиться на своїх помилках, колись їй осточортіє її життя й вона почне його змінювати
Клевотница• 23 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
обращайтесь к нормальным психологам.
Ни один психолог не вытянет из серьезного расстройства. У них просто не та квалификация. Нет знаний и нет права лечить медикаментозно. Психолог-это больше для детей. И то не всегда можно справиться.
Гопница-Советчица• 23 октября 2023
Ответ дляКлевотница
а почему все думают что девочка больна?!здесь взрослые люди живут примерно так же как она
Клевотница• 23 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Но это не говорит о том, что они здоровы.
Потому что медленно себя убивать психически здоровый человек не будет.
Гопница-Советчица• 23 октября 2023
Ответ дляКлевотница
чем убивают? вы считает полных людей-псих.нездоровыми?!