Мальдивирую• 23 октября 2023
Порадьте системний блок підлітку для ігр
Добрий день, який купити?
Анютины ласки• 23 октября 2023
Ми шо тут вам, геймери?
В магазині вам укомплектують на ваш бюджет.
Мальдивирую
• 23 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ми шо тут вам, геймери?
Так я питаю у тих, хто зоть трішки в темі, усім не обов´язково відписуватись
Мальдивирую
• 23 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Я малому такий брала
Дякую, бо не уявляю які приблизно параметри обирати
Міс Всесвіт• 23 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
Якщо ігровий, то треба гарну відеокарту, не встроєну, багато оперативної пам´яті, процесор мені більш АМД подобаються, щось інтели підкачали з технологіями. Я ще брала ссд диск жля операціонки, вони швидкі. І ще один жорсткий диск 3терв для сховища (для фільмів, інсталяторів, фоток)
Міс Всесвіт• 23 октября 2023
Та дофіга, я,вже не пам´ятаю. Ви можете з цією конфігою в дюбий магаз техніки підійти і вам порахують. Деякі комплектуючі я брала БУ
Та прям багіня• 23 октября 2023
Жесткие диски ссд берите, хдд прошлый век.
А лучше пусть сам ребёнок соберет комп, укажите ценник и пусть собирает. Куда полезнее будет, для него, чем просто купить.
Мальдивирую
• 23 октября 2023
Ответ дляТа прям багіня
Це дівчинка 13 років)) їй в Майнкрафт та Роблокс грати