Барабасиха• 23 октября 2023
Закрила гештальт
Психолог порекомендував закрити не закриті недовідносини. Ну ті, де неначе щось і є , але водночас немає. Щоб не будувала в голові ілюзій і не циклилася на них. Ну от в мене саме таке зараз було. Написала після котрого діалогу , який перестав клеїтися " ладно, хай в тебе все буде добре 😘"
Знаєте що він відповів? Краще б просто видалив , от чесно. " 😘"
Був би поряд , запустила б щось в нього. Ні хай в тебе також. Поціоуночок. Та себе поцілуй
Зате дійсно, бажання будувати якісь ілюзії пропало. Таки працює
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
ви його заблокувати?видалили з контактів?навіщо він вам,його контакти. те що ви побажали добра, це нічого не значить,я навіть впевнена ви це зробили не від щирого сердця, а просто тому що вам сказала
Від щирого серця я б хотіла на момент коли писала йому, щоб все було добре і наше спілкування переросло в нормальні відносини.
Але разом з тим я розуміла, що нічого не буде. Тому потрібно це завершити. Просто перестати спілкуватися для мене це залишити надію мені ж .
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Так якщо мимо проходяшіє то про який гельштад тоді взагалі мова. Пройшов і пройшов.... А тут ще витрати на психолога....
Що ви хочете від мене? У мене не ваші відносини. Не винна в вашому розриві з вашим чоловіком.
Навіщо ваші коментарі?
Точу ляси• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Так я ж з повідомленням. А він просто. Навіть без ’ пока’.
ну ваша ошибка в том что вы написали ему в реальности.
А нужно было обратиться к нему только в ментальной форме - типа, написать на бумаге и сжечь, как вариант
Ответ дляГ@Л@В@ломка
вы не закрыли,а наоборот теперь будете думать и надеется, если прислал смайлик-то значит еще напишет. Как закрыть-нужно после этого его удалить, заблокировать и все, это как минимум-вы это сделали?!
Что процентов
По реакции автора понятно все и сообщение и такое было что она знала вопросов -а что случилось , а давай попробуем наладить отношения и тд
Закрыть отношения это когда уже пофиг на все и на реакцию тоже
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
удалить - да, а блок зачем. проявление, что нам не все равно.
если мне звонит тот на кого мне все равно, я даже тембром голоса и ответами покажу, что этот даже разговор для меня ничего не значит))
Залишити в контактах і не в блок то вищий рівень самоконтролю. З цим я так не зможу. Подзвонити він зможе. Я не блокувала сам телефон. Просто видалила у мене
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Чому так краще?
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
якщо заблокували,це добре...далі наступний етап-такий собі ломки, але треба витримати цей період,я коли так позаблоковували, видалила в мене почали з’являтися нові чоловіки. тут вам говорять що не треба блокувати, треба-це все уходить ваша енергію, людина виконала свою роль й їй треба пійти з вашого життя, блокування це не значить що ви його ненавидете, чи якісь негативні почуття, це просто ця людина виконала свою роль...спробуйте, побачите,я все перевірила....й тих кого ви посилаєте всіх також
Сапай вазони• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Навіщо ваші коментарі?
Ви текст коментаря читали на який відповіли мені? Від вас я точно не хочу нічого, взагалі дивне питання та думки. Мабуть ходіть до психолога і далі. Гарного вечора.
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляМиззери
Что процентов
Іноді закривають відносини коли ще не пофігу. Я ж не заперечую, що на той момент та й зараз ще не пофігу на нього. Просто є розуміння. Для мене це важливо. Розуміти
Обнимашкина• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
ок, теперь вы все знаете)) как и что и где.. гештальт это может быть больно, но всегда действенно. как необходимая хирургическая операция, там где уже невозможно лечить, отрезать.
Ответ дляБарабасиха
Я б советовала и правда блокировать иначе начнетесь ждать реакции его , заглядывать в сообщения и тд
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляМиззери
Что процентов
мне кажется она не удалила никого, пожелать добра-это кстати может быть как просто ты повысила себе самооценку-смотри какая я добрая и хорошая(обычно так советуют психологи быть доброй и хорошей и свободной
), но это все ерунда, на мужчину это не действует
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дякую 🤗.
Я ще практики по обриванню зв´язку роблю . Концентруюся на роботі. На вечір знайшла вправи на розслаблення. Поприсідала. Не знаю чи чоловіки притягнуться. А гроші і гарна попа то завжди треба
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Читала. Ви приліпили свій розрив до мого. Почали мірятися що не так я відпускаю. Потім що не так я взагалі привязувалася. А коли я не підтримала ваші власні переживання своїх відносин, повішені на мій досвід, то ви образилися і послали. Добре що тільки до психолога. Питання виникає, кому з нас воно таки треба?
Гарного вечора
Сапай вазони• 23 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
ну вы загнули. На крайняк в Европу можно поехать, там много мужчин.
Вам же не 70
Я в европе 10 лет уже. Иностраецы это вообще не мое и какие это мужчины, такое себе. Возрастные и т.д. Я вижу эти браки с иностранцами наших женщин особенно сей час. Так это просто треш. Особенно впечатляет общение и дикая любовь через Гугл транслейт
. Вы вероятно просто не сильно в теме таких браков в основе уж точно не чувства. А с обоих сторон меркантильный интерес. Три моии хорошие знакомые так замуж вышли такое себе. У одной мужу сей час 90, а ей 52. В браке 15 лет. Ясное дело любовь .... Вторая пара тоже 40 и 63, пару лет женаты. Так жених ещё скрыл, что онкобольной. Третья правда плюс минус ровесник, но замер ее жить в глухое село с матерью. При этом его первая семья живёт в городе ещё и в другой стране и он их финансирует полной. А новая жена тянет на себе сельское хозяйство. И таких историй много.
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Вчуся) ніколи не пізно почати жити повноцінно, а не в стражданнях по х..н зна чому
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Та не , это типа как на диалог его пробить что б он начал пытаться удержать
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
теперь он тешит свое самолюбие
Ну хай тішить. Буде внукам розповідати яка жінка за ним страждала
Обнимашкина• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
вот именно. у вас все получится🤗
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
вот именно. у вас все получится🤗
Дякую 🤗
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
А я думала тортом отравили))
Гарна ідея. Але то гроші потрібно на це витрачати. Плюс він зараз живий більш корисний для України
Хай живе
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляМиззери
да и такое есть, я только не пойму зачем психолог такое советует, по сути если даже нахрен пошлешь и удалишь-гельштат будет тоже закрыт
Мэри Попкинс• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Хай живе
Та это я соседней темой вдохновилась
Точу ляси• 23 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
и что ? моя подруга в Италии удачно вышла замуж.
и не за возрастного !
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Та это я соседней темой вдохновилась
😂😂. Я так і зрозуміла
Сапай вазони• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Гарного вечора
Удалено администрацией...
Барабасиха
• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Розумієте я його нахрен і так посилала. Не йшов. Тому зараз міг би сприйняти знову ’ у малої ПМС. Напишу через декілька днів’.