Барабасиха• 23 октября 2023

Закрила гештальт

Психолог порекомендував закрити не закриті недовідносини. Ну ті, де неначе щось і є , але водночас немає. Щоб не будувала в голові ілюзій і не циклилася на них. Ну от в мене саме таке зараз було. Написала після котрого діалогу , який перестав клеїтися " ладно, хай в тебе все буде добре 😘"
Знаєте що він відповів? Краще б просто видалив , от чесно. " 😘"
Був би поряд , запустила б щось в нього. Ні хай в тебе також. Поціоуночок. Та себе поцілуй
Зате дійсно, бажання будувати якісь ілюзії пропало. Таки працює
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Я вже себе хвалю, що навіть змогла поставити крапку. . Хоч багато хто пише тут що то я така наївна інтрігантка. А для мене і це крок. Ну от така я доросла наївна дівчинка що вірить в любов і людям.
Вот реально себя постоянно хвалите.
Вы такая молодец, не посмотрели фото. ЛЮбите себя. Зачем себе любимой лишние заботы?
..

И простите себя. Это очень важно!
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Іноді з одним це потрібно пережити і , якщо часом вляпатися знову в таке, то вже не так криє
Бо внутрішньо ти знаєш що можеш
це не правда, якщо любити біль, постійно будете ’смакувати’ такі відносини й притягувати
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
зачем? вам это садо-мазо?
У меня телефон все равно бы показал его номер в блоке
Смысл?
И хотелось для себя стать сильнее. Пережила.

Теперь даже забываю его фотку удалить
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Вот реально себя постоянно хвалите.
..

И простите себя. Это очень важно!
Видалила навіть додаток фб і месенджер 🫣, сигнал. Видалила фото і скріншоти особливо милих повідомлень.
Молодець)
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Бо внутрішньо ти знаєш що можеш
Мне убирать надо а я здесь пишу))

Самое смешное что с этим я начала встречаться чтоб забыть предыдушего. Там был реально огонь в эмоциях. Два года крыло.
А через 1.5 года на этого подсела и опять разрыв.

Теперь вот смотрю на их фотки с улыбкой и вспоминаю т все это)))
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не знаю. Я правда по собі суджу. Я раніше була набагато більш закомплексованв і нещасна. Я блокувала, розблоковувала. Не допомогло. Тільки коли змогла втриматися і не відповісти на незаблоковане повідомлення, мене відпустило. І після того я вже простіше це переживаю з іншими.
Ну, всі ми різні. Хтось може в момент послати нахрен і в наступну секунду вже не думати. Комусь потрібна підтримка. Комусь закритися на пару днів відгорювати і жити далі не згадуючи. А хтось он не вірить що взагалі можна забути
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Это проверка себя. Также можно и на фб на его фотку смотреть. И достать из блока ии кучу всего
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Я з кошика в Гугл фото постійно діставала😂
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Вот реально себя постоянно хвалите.
..

И простите себя. Это очень важно!
за что себя прощать?!вы тем самым на себя еще больше ’грехи’ вешаете, лучше концентрироваться что ваша душа достойно выходит из всех испытаний-тогда вы почувствуете любовь к себе
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Блок это хрень. Ты ходишь и фантазируешь что он тебе звонил и скучает.
А так видишь что не звонил. Или звонил но ты сдержалась и не взяла трубку
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Смысл?

Теперь даже забываю его фотку удалить
зачем вам быть сильной?ваша сила в слабости
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
Я в такие моменты сразу бежала читать типа как забыть бывшего
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
За все. Это очень помогает. И даже если написала- прости себя.
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Самой для себя
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Це до речі також вірно. Бо коли в блоці ти така ’ та він там ридає що не може написати’. А так, фіг там. Він навіть не намагався
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
А даже если пытался- не взяла!!! трубку

Какая я у себя молодец)
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
в том то и дело, вы будете ждать что он вам позвонит и напишет,а блок-все, даже если захочет его послание не дойдет, но вы же от этого и хотите избавиться?!если будете честной с собой
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
В минулому, коли сильно запала так( а там без варіантів було. Я тільки після розлучення. Розбита, не впевнена в собі, без грошей. А тут він: впевнений, спокійний, турботливий. Подорожі, подарунки, фінансова допомога. Купа компліментів. Він показав яка я є. Що я достойна кращого. Показав взагалі що таке секс і оргазм. Але при цьому у нього я не одна була) , я собі резинку на руку вдягнула і била потруці, коли думала про нього. По 10 разів присіла🫣, коли згадала.
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Але ж підсвідомо ти мрієш, що він ось там пише. Коли без блоку він не пише- це отрезвляє набагато краще
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я звонки вижу в списке последних
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
А ще зараз слухаю сексолога))) різні аідкасти. І корисно, і цікаво, і пізнавально .
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
тому такі відносини будуть ще довго тягнутися-спочатку ви будете чекати, потім трохи перестанете, потім він може дійсно написати, потім знов ви зможете свої смайлики послати....це не закритий гельштат
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
якого?
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Добре. Хай буде по вашому. Я буду роками страждати ’ де ж ти мій коханий чому ж ти не пишеш’. А от якби заблокувала, то все пройшло б за 5 хвилин)
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
якого?
Зараз Гайворонська
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБарабасиха
справа ваша,я написала свій досвід, но поки ви неготові його заблокувати та викреслити життя
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Для этого и идёт параллельно работа над собой!
Г@Л@В@ломка• 23 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
это может тянуться годами, а так удалил человека и все-и ты уже работаешь над тем,что он точно тебе не напишет и ты ему точно не ответишь
Бринзолетта• 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Что ему мешает с другого номера позвонить?
автор Барабасиха • 23 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Знаєте що мене завжди дивує?) От напишеш/ розповіси якусь одну історію. Без подробиць. Людям, які тебе взагалі не знають хто ти і яка ти. А вони беруть і умудряються це все домалювати і видають тобі діагноз.
Я чесно, ціную ваші поради. Але ви зовсім мене не знаєте) а я вже за ..ся пояснювати.
Але вас , на відміну від декого, послати при цьому не хочеться))