Цигарний шланг• 24 октября 2023

Хто зараз перебуває у Ризі, Латвія?

якщо ми тут проїздом, громадський транспорт оплачується на загальних підставах?
ВыФсеВрете• 24 октября 2023
Так. Для безкоштовного видається карта
автор Цигарний шланг • 24 октября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так. Для безкоштовного видається карта
а через який додаток краще купувати квитки?
дивлюсь на ті, що на цілий день по 5 євро, але, я так розумію, якщо нас 2є, то треба 2 окремих квитка. Вірно?
автор Цигарний шланг • 24 октября 2023
чи ліпше брати ті, що на 90 хв.?
автор Цигарний шланг • 24 октября 2023
нам фактично треба проїхати в центр та назад
ВыФсеВрете• 24 октября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Тут не підкажу. Щось брала у narvansen але вже не пам´ятаю
автор Цигарний шланг • 24 октября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
поставила собі вже Mobily.
бо інший додаток мій мобільний укрномер не сприйняв(
Крижана бурулька• 24 октября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Я всегда покупаю в Narvesen, их очень много по городу. На каждого человека нужен свой талон с поездками, обязательнопри входе приложить к валидатору, чтобы считалась поездка. Если вам только одним транспортом в центр и одним назад, берите просто на две поездки талоны. На талон можно сразу купить сколько хочешь поездок, хоть одну.