220В• 24 октября 2023
Билет укрзализницы (на пятницу) можно вернуть?
Сколько стоимости возвращается если сейчас вернуть электронный купленный билет в Коломыю на пятницу
Заикальница• 24 октября 2023
Звісно можете, втратите гривень 80-100, на памʼятаю точно скільки, гроші мені повертали протягом доби, але може бути й довше
Життє Бентежне• 24 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
30% повертається
Неправда. Теряется только до 100 грн.
’Якщо пасажир відмовився від поїздки з особистих причин у термін:
а) не менше ніж за 24 години до відправлення поїзда, то йому виплачується повна вартість квитка і плацкарти;’
чим раніше повернете, тим більше ви отримаєте.
але всі доплати за роботу каси і страховки і ще щось, то вже не повертається.
повертається лише гола ціна за квиток і знову ви будете платити за роботу системи.
тобто з квитка в грн 600 ви отримаєте десь 350грн.
але це краще ніж нічого.
Заикальница• 24 октября 2023
Ответ дляir.zhuck
але це краще ніж нічого.
Ваша інформація неточна
Доктор Хаос• 24 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Неправда. Теряется только до 100 грн.
На плацкарті втрачається близько 40 відсотків вартості. До 24 годин теж. Нещодавно повертала. 3 рази різні.
Бутербродница• 24 октября 2023
Ответ дляir.zhuck
але це краще ніж нічого.
нет
Бутербродница• 24 октября 2023
вернуть билет что сейчас, что за 25 часов до отправки поезда стоит одинаково
Нажимаете вернуть там где покупали, будет все написано сколько вернется и когда
Замрійлива• 24 октября 2023
Якщо пасажир відмовився від поїздки з особистих причин у термін не менше ніж за 24 години до відправлення поїзда, то йому виплачується повна вартість квитка і плацкарти;
Просто подивіться на вашому квтку, там розписано, з чого складаэться його вартвсть - і підрахуйте