Заздрість то погано• 24 октября 2023

Ви приймаєте зараз антидепресанти?

Я на АД вже рік і поки не зайшла на Порадницю думала, що то тільки мене так накрило, що довелося йти до психіатра. А тут читаю багато тем від дівчат з питаннями про АД...
Скільки нас, тих що живуть з пігулками?

п.с. Мені морально стало легше, коли я зрозуміла, що я така не одна.
Результат:
вже голосів: 80
34 (42.5%) П´ю АД
31 (38.75%) Не п´ю АД
15 (18.75%) Просто хочу подивитися скільки
175см55кг19лет (она)• 24 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
мені нічого не дряпають
Якийсь ліс у вас неправильний значить.
5cmhybyna• 24 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якийсь ліс у вас неправильний значить.
з протоптаними доріжками
автор Заздрість то погано • 24 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Авторе, перепрошую за флуд.
По темі приятелька була на АД, але вона пережила було найстрашніше горе для жінки - загибель єдиної дитини :(
Її стан на АД лише погіршився.
АД складно підібрати. А коли таке горе - взагалі, мабуть, там одними АД не обійтися :(
Мій стан на АД покращився, хоча і не ідеальний, але я можу жити.
Міс Всесвіт• 24 октября 2023
Чупакабра ты где ?
Курочка-чубаточка• 24 октября 2023
Видела в Карпатах молодых девушек,которые бегали и купались голыми.Летом.Но места там-медвежий угол.Никого нет.
Ответ дляНевісточка ж
У нас ліси не розміновані, тому бігати там небезпечно.
Пила і вітамін Д, і магне б6, намагалась медитувати - не допомагає. Тому збираюсь до психіатра за рецептом. Хоч раніше дуже внутрішньо противилась цьому, але розумію, що сама не вивезу, бо вже почали з´являтись суїцидальні думки
Я також боялась рецептурних препаратів, довела себе до стану овоча поки пішла до лікаря. Стидалась дуже, що така тряпка, що не справилась
А зараз дивлюсь опитування - багато людей не справляються без АД. Нічого в цьому встидного немає
Невісточка ж• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Так, абсолютно. Та мені взагалі неважливо, скільки людей його приймають, я ж робитиму це для свого здоров´я, і не збираюсь всім розказувати, коли почну його приймати. Мені скоріше сумно, що моя психіка настільки пошкоджена, що я сама не можу її полагодити, і потрібен спеціаліст.
А ви на якому препараті, і який ефект?
Ответ дляНевісточка ж
А ви на якому препараті, і який ефект?
А я навпаки спокійно кажу що я на АД. Це допомогло моїм двом подружкам також побороти сором, що не справляються та вчасно звернутися за допомогою.
Я зараз приймаю Депратал, правда всього 3 тижні. Поки він мені підходить краще за попередній (рік пила есциталопрам). Проте нормальна дія АД починається через 4 тижні, тож говорити про те що підходить поки зарано, але мені краще ніж було 3 тижні тому і ЗНАЧНО краще ніж було до прийому АД
Курочка-чубаточка• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Як це,побороти сором ?
Невісточка ж• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
А в чому проявляється покращення: ви легше засинаєте і міцніше спите, зник постійний стан внутрішньої тривоги, нервозність, стали більш позитивною, більше вірите в себе і в те, що все буде добре, чи щось інше?
Ответ дляКурочка-чубаточка
Як це,побороти сором ?
Ну вони соромились йти до лікаря. Я така сама була.
Типу соромно, що слабка, соромно що не вивожу.
Але коли у спілкуванні чули що я приймаю АД, ще якісь знайомі приймають - то сором зменшувався і не заважав йти до лікаря
Курочка-чубаточка• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Не знаю що і відповісти.Ад для чого,випейте піон,валеріану,при потребі.
Ответ дляНевісточка ж
За рік - налагодила сон, маю енергію для життя, знизилась тривожність (хоча інколи ще накриває), стала спокійнішою, думки здебільшого оптимістичні та позитивні.
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я вам щиро заздрю що ви не знаєте для чого АД. І що ви можете впоратись з піоном. Чесно :)
Невісточка ж• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Супер, дякую.
Окрім медикаментозного лікування, ще щось робите? Займаєтесь з психотерапевтом?
І чи вплинули АД на ваше лібідо? Я чула, що вони можуть знижувати його. Я і так зараз взагалі сексу не хочу, хотілося б, щоб не стало гірше
Курочка-чубаточка• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Ви в лазні гола ? Вам не соромно йти до гінеколога чоловіка,терапевта ?
Ответ дляНевісточка ж
Супер, дякую.
Спорт.
Дуже допомагає біг.
З психотерапевтом не займаюсь, мій поїхав до США, поки не знайшла собі спеціаліста.
На лібідо впливав есциталопрам. Знищив лібідо взагалі. Це була одна з причин чому попросила лікаря змінити препарат.
На депраталі все відновилось
ПлюшкамиБалуюсь• 24 октября 2023
Пигулки бывают не только ад. Есть транквилизаторы, нейролептики и другие
Невісточка ж• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Спорт.
Дуже допомагає біг.
На депраталі все відновилось
Моя психологиня також виїхала, і я поки не знайшла іншого спеца, кому можна довіритися (
Невісточка ж• 24 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Спорт.
Дуже допомагає біг.
На депраталі все відновилось
Дякую, ви дуже допомогли Хай у вас все буде добре
Ще питаннячко: скільки плануєте ще приймати препарат, що каже лікар?
Ответ дляНевісточка ж
Дякую!
І у вас нехай налагодиться все!

Я не знаю скільки. Зараз тільки перейшла на нові, будемо дивитися.
Лікар сказав що до весни точно, в осінь-зиму всіх трішки піднакриває легким депреснячком (природньо), тому не логічно відміняти в цей період. У мене гарний лікар, я йому довіряю, тому як скаже так і буду робити
Викупана• 24 октября 2023
Мені навіть на думку не приходило приховувати, що приймаю АД.
Не розумію, чого тут соромитися.
Мрії у вирії• 25 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Дякую!
І у вас нехай налагодиться все!

Автор Вы с кокого города? Может кто посоветует хорошего психотерапевта в Харькове?
автор Заздрість то погано • 25 октября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Київ. По Харкову нажаль не в курсі
Працівниця року• 02 ноября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Київ. По Харкову нажаль не в курсі
Можно в Києві?