L-i-s-a-92af• 24 октября 2023

Бачили новину про виїзд чоловіків?

❗️Всім чоловікам дозволять виїжджати за кордон, якщо вони заплатять: відповідний законопроєкт зареєстровано у Раді.

Нардепи пропонують надати право виїзду всім військовозобов’язаним чоловікам, за наявності лише одного з наступних документів:

▪️рішення органу державної влади про офіційне відрядження за кордон, у тому числі для перевезення гуманітарних вантажів;
▪️документів, що засвідчують факт навчання чи вступу на навчання у зарубіжному навчальному закладі;
▪️письмове погодження на виїзд за кордон від ТЦК;
▪️документ, який підтверджує наявність відкритого рахунку в одному з державних банків України з гарантійним внеском у розмірі не менше п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, кошти з якого громадянин не може використовувати за межами України.

Простіше кажучи, при виїзді чоловіки мають відкрити рахунок у банку з внеском 12 945 грн та поповнювати його кожного місяця під час перебування за кордоном на 1 306,5 грн, з наданням банку дозволу перераховувати ці внески на спецрахунок ЗСУ.

ТРУХА⚡️Украина |
WomAnn• 25 октября 2023
Ответ дляTakamaka
Не, я специально как-то загуглила после одной темы на советчице, когда одни доказывали другим, что трое детей и потому имеет право)
Ясно)