❗️Всім чоловікам дозволять виїжджати за кордон, якщо вони заплатять: відповідний законопроєкт зареєстровано у Раді.
Нардепи пропонують надати право виїзду всім військовозобов’язаним чоловікам, за наявності лише одного з наступних документів:
▪️рішення органу державної влади про офіційне відрядження за кордон, у тому числі для перевезення гуманітарних вантажів;
▪️документів, що засвідчують факт навчання чи вступу на навчання у зарубіжному навчальному закладі;
▪️письмове погодження на виїзд за кордон від ТЦК;
▪️документ, який підтверджує наявність відкритого рахунку в одному з державних банків України з гарантійним внеском у розмірі не менше п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, кошти з якого громадянин не може використовувати за межами України.
Простіше кажучи, при виїзді чоловіки мають відкрити рахунок у банку з внеском 12 945 грн та поповнювати його кожного місяця під час перебування за кордоном на 1 306,5 грн, з наданням банку дозволу перераховувати ці внески на спецрахунок ЗСУ.
ТРУХА⚡️Украина |
Татьяна@..• 24 октября 2023
Поживимо,побачимо. В принципі війна вже досить довго триває,чоловікам теж треба перезагрузка час від часу. Але сума щось досить маленька.
NesmeyanaYa• 24 октября 2023
Не буде такого. Якщо буде щось подібне, то щомісячний платіж буде тисяч 100
Ответ дляTrink
бред
У Верховній Раді обговорюють можливість дозволити чоловікам виїзд за кордон практично без обмежень. Однак за це потрібно буде заплатити.
Найближчим часом уряд розгляне законопроект №8029 “Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України”, який був зареєстрований у парламенті ще минулого року.
Про що йдеться в законі
Автори законопроекту пропонують зробити виїзд чоловіків за кордон платним. В колах політиків багато раз підіймали таку тему, також обговорювали, яка сума повинна бути, щоб дозволити чоловіку перетнути кордон. Багато хто пропонував суму у 5 тисяч доларів, щоб це була відчутна допомога, за яку можна одіти солдата та платити йому зарплату коли він знаходиться на навчанні. Звичайно, така сума зразу би відрізала бідну частину населення України, які не мають такі кошти, тому це б було несправедливо.
Автори законопроекту пішли іншим шляхом. Цей законопроект хочуть створити для заробітчан, які їдуть за кордон, щоб заробити гроші для своєї сім’ї. Тому й розмір внеску за право перетину кордону передбачено доступний для всіх. А саме, внесок буде дорівнювати 5 неоподатковуваних мінімумів для працездатних громадян (13420 гривень) і кожен місяць, який чоловік перебуває за кордоном він повинен сплачувати добровільний внесок в сумі 2698 гривень.
Цей законопроєкт вирішить три проблеми:
Зменшиться соціальна напруга через примусову мобілізацію чоловіків;
Заробітчани зможуть заробляти гроші та пересилати їх в Україну своїм родинам.
Чоловіки, які виїхали за кордон, будуть підтримувати фінансово Збройні Сили України
Звісно, скептики можуть заперечити, що дехто, перебуваючи за кордоном, заплативши перший внесок більше не захоче пересилати гроші на ЗСУ. Проте закон передбачає і такий варіант. Чоловік, який скориставшись можливістю поїхати, але не буде платити місячний добровільний внесок, то до таких осіб буде запроваджено санкції — заборону на в’їзд до України, поки він не сплатить всю заборгованість.
Про розгляд закону та чи приймуть його депутати можна слідкувати на сайті Верховної Ради.
Про що йдеться в законі
Цей законопроєкт вирішить три проблеми:
Ответ дляSo_so
Никто такое не примет, отсюда сразу уедет миллион мужчин. И не вернётся.
Кто-то уйдет,а кто-то останется.
Ответ дляТатьяна@..
Якщо такі обговорення ідуть,то щось таки приймуть,але сумма,думаю,буде вище
Ответ дляНиколай-b526
шот дыбилы в зраде активизировались.....
Рашистські тролі з вашої команди і не заспокоївались.
Николай-b526•
Учасник проєкту з 05.05.22
Николай-b526•
Учасник проєкту з 05.05.22
Ответ дляMussja
Що за заголовки такі дурацькі? А ви несете в маси, і навіть не читаєте. Зареєстрований законопроект
Знаєте скільки всякого було зареєстровано? То ж не означає, що це проголосують і приймуть
Я несу в маси ЗАКОНОПРОЕКТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ)
А ви що несете?
Секрет секретный• 24 октября 2023
Ответ дляSo_so
Зато это мин 333млн долларов, такие бабочки на дороге не валяются))
Ответ дляАnnеt
дискриминейшн. богатые уедут, а бедным шиш.
Бідні,це ті,що 13 000грн на рахунку не мають?
То не бідні,то бомжі-вони і їхати не збираються
Ответ дляLudaSHS
Труха?
Проект?
Информ шум. Что еще готовят нам глашатаи новостей? И неразумные депутаты? Безугла еще не дно?
Народ еще не напсиховался и тут двовишки. 💥👀
П с никто такое не примет.
Проект?
П с никто такое не примет.
Уряд розгляне законопроект №8029 “Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України”, який був зареєстрований у парламенті ще минулого року.
Такий варіант вам більше подобається?
Законопроект Є,обговорення його ВЕДУТЬСЯ,рішення БУДЕ прийнято.
Такий варіант вам більше подобається?
Spicy -02f0• 24 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Эти обсуждения ещё с самого начала были, не примут
Ответ дляillaria-k
такие предложения уже были.
это не первый раз.
Их обсудили и не приняли обычно.
это не первый раз.
Их обсудили и не приняли обычно.
Це один і той же законопроект №8029 “Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України”, який був зареєстрований у парламенті ще минулого року.