L-i-s-a-92af• 24 октября 2023

Бачили новину про виїзд чоловіків?

❗️Всім чоловікам дозволять виїжджати за кордон, якщо вони заплатять: відповідний законопроєкт зареєстровано у Раді.

Нардепи пропонують надати право виїзду всім військовозобов’язаним чоловікам, за наявності лише одного з наступних документів:

▪️рішення органу державної влади про офіційне відрядження за кордон, у тому числі для перевезення гуманітарних вантажів;
▪️документів, що засвідчують факт навчання чи вступу на навчання у зарубіжному навчальному закладі;
▪️письмове погодження на виїзд за кордон від ТЦК;
▪️документ, який підтверджує наявність відкритого рахунку в одному з державних банків України з гарантійним внеском у розмірі не менше п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, кошти з якого громадянин не може використовувати за межами України.

Простіше кажучи, при виїзді чоловіки мають відкрити рахунок у банку з внеском 12 945 грн та поповнювати його кожного місяця під час перебування за кордоном на 1 306,5 грн, з наданням банку дозволу перераховувати ці внески на спецрахунок ЗСУ.

ТРУХА⚡️Украина |
Ирина 789• 24 октября 2023
Ответ длянинель 1919
бронь не= можно выезжать в отпуск
Может быть, насчет брони я не в курсе.

NesmeyanaYa• 24 октября 2023
Ответ дляРуда Сова
А где их брать? Или это что бы только для богатых было?
Ну звичайно, що не для всіх бажаючих
alex-3f3c• 24 октября 2023
Его сразу отбросили даже не обговаривая, мусора и СБУ против были, чернь должна быть в стойле, ездить по заграницам это привилегия высшей касты типа Арестович, Эрмак, и ко. это фейк из серии что вчера Путин умер
Руда Сова• 24 октября 2023
Может и примут, денюжки то заканчиваются, надо придумывать откуда брать хоть я очень сомневаюсь в принятии)
Но меня бы жаба задавила дарить стране даже 13 тыс.грн
Разве что, что бы навсегда уехать, то раз можно заплатить, типа «нате-подавитесь!»
Incol• 24 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
зараз перетнути кордон для хомо з яйцями від 500к грн. Хто за 13к випускатиме, то ж така кормушка
Так не всіх же, а згідно переліку.
Ось до прикладу заходиш ти в ТЦК, щоб отримати дозвіл на виїзд, а виходиш вже з направленням на ВЛК.
І більш ніж впевнена, що дозвіл по пункту 1 теж не кожен може отримати. Але це хоч офіційно, якщо приймуть, поки все це на обговоренні.
Takamaka• 24 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Труха?
Проект?
Информ шум. Что еще готовят нам глашатаи новостей? И неразумные депутаты? Безугла еще не дно?
Народ еще не напсиховался и тут двовишки. 💥👀

П с никто такое не примет.
Не, на прошлой неделе читата, что вытащили старый прошлогодний законопроект и вынесли на порядок денний.
№8029 “Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України”.
Но тоже считаю, что не примут.
Filomena• 24 октября 2023
Ответ дляИрина 789
Имеют бронь, инвалидность, трое детей
Їм можна так просто кататися?
Тоді таких дужжже багато.

Агафья• 24 октября 2023
Краще б вони придумали, щоб військові відпочивати могли. Наприклад, 6 місяців на фронті, 2 - дома чи можеш поїхати за кордон відпочити. А у цей час хтось тебе на фронті заміняє. А то хтось 18 місяців у пеклі без вихідних, а хтось з 40-годинним тижнем втомився аж-аж
Руда Сова• 24 октября 2023
Ответ дляHelgaSoV
после высеров БеЗЕМНОЙ БЕЗУГЛОЙ решили немного нейтрализовать неприятный душок. Так сказать отбелить слуг, не , не выйдет
Пытаются отбелить хоть немного свои зеленые анусы
Takamaka• 24 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так отож.
Але ж в ’ зраду зрадную’ він не попадає,тому десятки тем за два роки,як з жіночим обліком,рашистські тролі плодити не поспішають.
Хто дає інфоприводи для обговорення жіночого обліку, рашисти чи наші рідненькі зелені депутати?
HelgaSoV• 24 октября 2023
Ответ дляАгафья
шкода щоне можна хлопців замінити слугами, тим же Мазурашу та Брагарем
Takamaka• 24 октября 2023
Ответ дляЕленнн
десь пів-року назад наче уже щось таке було.. з цими ж сумами.
скоріше-знову вкид,щоб страсті прошки пригасити.бо всі порозбігаються.. а так- ’будуть чекати’.
Так, чисто маніпуляції трохи «відрегулювати» настрої в суспільстві.
Руда Сова• 24 октября 2023
Ответ дляTakamaka
Но народ ведется
Takamaka• 24 октября 2023
Ответ дляillaria-k
это просто на эмоции раскачивают, и на надежду.
С надеждой легче жить.
100%
HelgaSoV• 24 октября 2023
Ответ дляTakamaka
тоже так думаю, приспать бдительность, отвлечь от очередных закидонов слуг безумных
Ольга520• 24 октября 2023
Ответ дляРуда Сова
Да. Не могу понять если уехать на всегда и не платить по 1300 потом. Что будет?
HelgaSoV• 24 октября 2023
Ответ дляРуда Сова
денежки не заканчиваются пока идет война, у нас в каждой гривне копеек 70 США. Будем воевать- будут вливания, не будем- все, можете быть свободны. Как ни печально.
HelgaSoV• 24 октября 2023
Ответ дляОльга520
та не примут, что Вы разбежались уже не платить
HelgaSoV• 24 октября 2023
Ответ дляTrink
и что? это законопроект, их сотнями клепают
ага, им за это творчество деньги платят. Нанимают себе писак из научных институтов, те им клепают всякую ересь

Takamaka• 24 октября 2023
Ответ дляFilomena
Хто пише: всі виїдуть.
Ну от на кордонах: чоловіки і виїжджають і заїжджають.
Питання: нащо ж повертаються, якщо виїхали?
А навіщо тікати тим, хто нормально заробляє в Україні, має налагоджене життя, і при цьому для них відкриті кордони?
Nataliiazp• 24 октября 2023
Ответ дляTakamaka
На днях общались. Мужчине 49, через несколько месяцев 50. Семьи нет, детей нет, есть отец 80 лет. Есть болезни, с которыми его отправят воевать. Вот какая мотивация должна быть у этого человека идти и воевать? Он за Украину. Но возраст, болезни, не имеет детей, ради которых стоит бороться за будущее. Вот его я понимаю на всё 100%, ему это зачем.
Jimson• 24 октября 2023
Ответ дляHelgaSoV
Не так давно было 60 коп.
невже швидке покращення? :)
SVKisa• 24 октября 2023
Эти слухи год назад ходили, закон не приняли.
HelgaSoV• 24 октября 2023
Ответ дляJimson
Не так давно было 60 коп.
невже швидке покращення? :)
то ми сьогодні на роботі якраз сьогодні цю тему мусолили
Anna2901• 24 октября 2023
мне все больше наша страна напоминает сказу про Чиполлино - за свое право мужчины обязаны платить. И знаете в чем парадокс, что люди реально готовы платить, не идти под ВР , а платить ...
__Kvitka__• 24 октября 2023
Обговорюють, пропонують, внесли проект...вони там видимість роботи створюють. Таких проектів сотні, не тратьте час і нерви на них.
Мандарина• 24 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
То в бюджет, а то в карман. Рада тоже хочет виллу в Испании ещё одну))
Мандарина• 24 октября 2023
Ответ дляТатьяна@..
Поживимо,побачимо. В принципі війна вже досить довго триває,чоловікам теж треба перезагрузка час від часу. Але сума щось досить маленька.
Там каждый месяц надо платить за свободу ещё 😂
Адвокат Пономаренко• 24 октября 2023
Еще есть законопроект - депутатам воевать, студентам с 30 - воевать, призывной возраст продлить... и много еще чего. А этот в Раде уже давно телепается. К чему ваша новость... хз
Marina444448• 24 октября 2023
Буквально вчера слушала мнение 3х юристов по поводу законопроекта 2089 и 2086. Все говорят о том что их не примут. Но надежда как говорится...