❗️Всім чоловікам дозволять виїжджати за кордон, якщо вони заплатять: відповідний законопроєкт зареєстровано у Раді.
Нардепи пропонують надати право виїзду всім військовозобов’язаним чоловікам, за наявності лише одного з наступних документів:
▪️рішення органу державної влади про офіційне відрядження за кордон, у тому числі для перевезення гуманітарних вантажів;
▪️документів, що засвідчують факт навчання чи вступу на навчання у зарубіжному навчальному закладі;
▪️письмове погодження на виїзд за кордон від ТЦК;
▪️документ, який підтверджує наявність відкритого рахунку в одному з державних банків України з гарантійним внеском у розмірі не менше п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, кошти з якого громадянин не може використовувати за межами України.
Простіше кажучи, при виїзді чоловіки мають відкрити рахунок у банку з внеском 12 945 грн та поповнювати його кожного місяця під час перебування за кордоном на 1 306,5 грн, з наданням банку дозволу перераховувати ці внески на спецрахунок ЗСУ.
ТРУХА⚡️Украина |
нинель 1919• 24 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Дівчата, а якщо серйозно, то ваші чоловіки виїхали б?.
Мій ні. І навіть якби просто відкрили кордони
а у відпустку теж? мені наприклад тільки море потрібно,ті буховелі за дурні кошти я не розумію зовсім...ми теж не виїхали би зовсім т.я вік великий і нікому там не потрібні без знання мови,тільки чорні роботи
Ответ дляJimson
Чему именно вы радуетесь?
Напомню, в феврале-марте 2014 года также радостно, с шутками-прибаутками, промахали Крым, т.е. отпустили в свободное плавание. ’Он только мешал нам идти в Европу’. За Крымом последовал Донбасс, но уже никто особо не радовался.
Если сейчас официально примут закон, ’хочешь жить, но выезд платный’, он же ’хочешь жить, придется заплатить’, это открытым текстом означает The End of Story, GAME OVER. Последний надой или стрижка, и адью.
гдe вы увидeли радость? а зачeм здeсь nужnы эти ссыкуnы?
Клементина• 24 октября 2023
Ответ дляtalvitarina
я очень поддерживаю такой закон, но сумма должна быть сильно больше
Щоб тільки багаті могли поїхати?
Елена - 79• 24 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Мой не поедет, сразу сказал. Хотя выездной официально ещё 2 года. Мог уже триста раз выехать. Возраст большой. Новый язык учить не собирается. Здесь дом, дача, гаражи, знакомые, работа.
talvitarina• 24 октября 2023
Ответ дляКлементина
Щоб тільки багаті могли поїхати?
они и так выезжают
Ответ дляvikohka
Героев-добровольцев больше нет, иначе бы их принудительно не отлавливали. Если выедет большая часть молодежи и мужчин трудоспособного возраста, стране 3.14здец, даже при условии моментального мира, хоть он и невозможен. Работать будет некому. В каждой гривне сейчас 60 копеек старших товарищей. Деньги платят именно за войну. Нет войны, нет денег. Цинично, но очень близко к правде.
НамСвоюРобити• 24 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Видели что Билд Вкинул?
Про бомбу с космоса на Украину от Рогозина
С ’ союза’
Достали
автор не по депутатам , сорри.
Но блин, как они все достали
С ’ союза’
Достали
автор не по депутатам , сорри.
Но блин, как они все достали
Та якщо як Луна-25, то точно хряпнеця десь у Воронежі, по старій традиції)
Ответ дляJimson
тe, кто прячутся, ne работают. nикакой пользы от nиx neт.
woman Warrior• 24 октября 2023
Ответ дляSo_so
Никто такое не примет, отсюда сразу уедет миллион мужчин. И не вернётся.
один?)) сомневаюсь
woman Warrior• 24 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
У Верховній Раді обговорюють можливість дозволити чоловікам виїзд за кордон практично без обмежень. Однак за це потрібно буде заплатити.
Найближчим часом уряд розгляне законопроект №8029 “Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України”, який був зареєстрований у парламенті ще минулого року.
Про що йдеться в законі
Автори законопроекту пропонують зробити виїзд чоловіків за кордон платним. В колах політиків багато раз підіймали таку тему, також обговорювали, яка сума повинна бути, щоб дозволити чоловіку перетнути кордон. Багато хто пропонував суму у 5 тисяч доларів, щоб це була відчутна допомога, за яку можна одіти солдата та платити йому зарплату коли він знаходиться на навчанні. Звичайно, така сума зразу би відрізала бідну частину населення України, які не мають такі кошти, тому це б було несправедливо.
Автори законопроекту пішли іншим шляхом. Цей законопроект хочуть створити для заробітчан, які їдуть за кордон, щоб заробити гроші для своєї сім’ї. Тому й розмір внеску за право перетину кордону передбачено доступний для всіх. А саме, внесок буде дорівнювати 5 неоподатковуваних мінімумів для працездатних громадян (13420 гривень) і кожен місяць, який чоловік перебуває за кордоном він повинен сплачувати добровільний внесок в сумі 2698 гривень.
Цей законопроєкт вирішить три проблеми:
Зменшиться соціальна напруга через примусову мобілізацію чоловіків;
Заробітчани зможуть заробляти гроші та пересилати їх в Україну своїм родинам.
Чоловіки, які виїхали за кордон, будуть підтримувати фінансово Збройні Сили України
Звісно, скептики можуть заперечити, що дехто, перебуваючи за кордоном, заплативши перший внесок більше не захоче пересилати гроші на ЗСУ. Проте закон передбачає і такий варіант. Чоловік, який скориставшись можливістю поїхати, але не буде платити місячний добровільний внесок, то до таких осіб буде запроваджено санкції — заборону на в’їзд до України, поки він не сплатить всю заборгованість.
Про розгляд закону та чи приймуть його депутати можна слідкувати на сайті Верховної Ради.
Про що йдеться в законі
Цей законопроєкт вирішить три проблеми:
’Это очаровательо. Они обсуждают возможность, бубочки нащи хорошие, соблюдать Конституцию.И теперь, чтобы возпользоваться правом, в ней прописанным, нужно заплатить
woman Warrior• 24 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Кто-то уйдет,а кто-то останется.
О!Сначала вернулись бы , а потом остались бы храбрецы от власти.
Nataliiazp• 24 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Год назад и в начале войны все знакомые мужчины говорили нет, не выедем, готовы были идти защищать страну. Сейчас все единогласно выехали бы и никто, глядя на то, что принимает власть и делает, не хочет идти воевать. Кум с 0 приехал в отпуск один раз за время войны с 0 в кармане, отпуск дали, а деньги не дали. Понятно, что не от рады зависит, а от руководства по их направлению, но рассказы всё унылее и унылее от военных наших
Ответ дляLudaSHS
Пошла пошерстила, пишут ерунда бомба. При патриоте нереально
Часть в атмосфере сгорит- часть может упасть на териториирф. И часть отобьет патриот.
слава Богу,с бомбой проехали.
Для чего такой законопроект? чтобы снять социальное напряжение? Рассматривали, рассматривали, да не рассмотрели. Зато ненависть к зоопарку под куполом ненадолго ослабеет.
Ответ дляHelgaSoV
слава Богу,с бомбой проехали.
Да, с бомбой решилось, тот раненый в жоп рогозин мріяв. Но билд таки сейчас напечатал.
Про проект думаю веселуха стухнет
В Україні можуть дозволити виїзд чоловіків за кордон при виконанні деяких вимог. Якщо Верховна Рада проголосує за такий законопроект, то українські чоловіки зможуть законно залишати країну на певний період. Нагадаємо, що зараз виїзд чоловіків за кордон під час воєнного стану заборонений, за деякими винятками.
Законопроект про виїзд чоловіків з України зареєстрував народний депутат від ’Слуги народу’ Георгій Мазурашу. Він знаходиться на розгляді у Верховної Ради з вересня 2022 року. Ми розібралися, що пропонує автор законопроекту і за яких умов чоловікам дозволять виїжджати, якщо закон приймуть.
Проект Закону про внесення змін до Закону України ’Про порядок виїзду з України і в´їзду в Україну громадян України’ щодо порядку виїзду громадян за кордон в особливий період на умовах гарантованої фінансової підтримки Збройних Сил України
Номер, дата реєстрації:
8029 від 13.09.2022
Ответ дляHelgaSoV
Он хотел и критику в соцсетях запретить , до этого против перехода на русский .
До этого за закон против геев.
Ну журналюга спорт коментатор
До этого за закон против геев.
Ну журналюга спорт коментатор
нинель 1919• 24 октября 2023
Ответ дляИрина 789
Имеют бронь, инвалидность, трое детей
бронь не= можно выезжать в отпуск