ЖивунаБагамах• 24 октября 2023

Низький зріст - це вирок?

Зараз максимально серйозно і чесно. Всі як одна кажуть що зріст - не важливо, розмір в штанях - не важливо, головне відчуття гумору харизма і тд і тп. Але дивлячись на реальність, це все не підтверджується, і вибирають високих. Просто, що думаєте?
Оцененная• 24 октября 2023
Приговор - это низкая самооценка и неверие в собственные силы.
Анютины ласки• 24 октября 2023
Нет
На пів ставки• 24 октября 2023
Так, зріст та розмір важливі 😢
__Jane__• 24 октября 2023
Думаю, смотря куда выбирают. Что- то подать из верхней полки? Да, проще выбрать кого- то высокого, но можно встать на стульчик и достать самостоятельно
Подвійна веселка• 24 октября 2023
Мой рост 177см, поэтому да, я выбирала высоких, но нравились парни и не высокого роста, если б была ниже, выбор был бы больше..
Цвірінь• 24 октября 2023
Так
мадам Везувий• 24 октября 2023
Якби було так, як ви кажете, то невисокі чоловіки були б приречені на самотність. А це зовсім не так, і родини вони створюють, і дітей народжують, успіх у жінок зовсім не стосується зросту, є набагато важливіші фактори.
Омлетик• 24 октября 2023
Смотря какой низкий, если 170 то норм, а если 160 то низкий
Нульовий сантиметр• 24 октября 2023
Один з найуспішніших чоловіків яких я знаю - 164, в нього красуня дружина яка вище за нього сантиметрів на 5.
Сирожено_пирожено• 24 октября 2023
Ответ для__Jane__
это очень удобно на работе или в магазине. у вас же всегда при себе стульчик?
Бритоножка• 24 октября 2023
Какой там рост у нашего Зе? А его 73% выбрали))
автор ЖивунаБагамах • 24 октября 2023
Ответ длямадам Везувий
Просто я в сім´ях бачу тільки високих і великих чоловіків, а низькі часто алкаші, дивні, самі з собою розмовляють
Нічна ненажера• 24 октября 2023
Колись, давно, читала - треба робити розтяжку - чи вдома,чи на спортмайданчику. Турнікет - висіти - скільки? Не знаю...
Вдома: на ніч привязувати гантелі до ніг на ніч....
Що буде і як - не знаю.
кнопкодав• 24 октября 2023
Знаю людей невисокого зросту, але для них то не є проблемою.
Комплекси то тільки в вашій голові.
Для дійсно коханої людини байдуже висока ви чи низенька, руда чи лиса ваша голова, головне що ви кохана!
Нічна ненажера• 24 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Кто-то сказал: Каланча
автор ЖивунаБагамах • 24 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Що буде і як - не знаю.
Брєд, все залежить від генетики
Подвійна веселка• 24 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Кто-то сказал: Каланча
Мне никто не говорил так) хотя, да, высокая и худая)
мадам Везувий• 24 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви якісь дивні сім´ї бачите)
Обираючи між ледачим широкоплечим високим без нормального доходу і досягнень, і невисоким розумним чоловіком, який реалізувався в житті, вгадайте кого обирають розумні жінки? Причина далеко не в зрості.
Муркамурковна• 24 октября 2023
Головне самоОцінка, а не самоУцінка
__Jane__• 24 октября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
У меня всегда при себе стремянка в сумке)
Про полки— юмор был. Не воспринимайте все так буквально.
ХуАнита• 24 октября 2023
Смотря за кого вы пишите «за парней или девушек»?
Нічна ненажера• 24 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Извините, ни чего личного)
Просто слышала, как-то, но я не восприимчева к чужим словам)
мадамГрицацуева• 24 октября 2023
Ну зріст дійсно неважливий. Мій чоловік невисокий(середнього зросту), я вище на кілька сантиметрів. Взагалі не помічаю цього. Для мене головне це людські та чоловічі якості, спільні цінності та інтереси, а не фізичні дані.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 октября 2023
Всю жизнь не нравились высокие. Эти огромные руки ноги, кучу пространства занимают. Нравились всегда компактные мужчины.
автор ЖивунаБагамах • 24 октября 2023
Ответ длямадам Везувий
Ви якісь дивні сім´ї бачите)
Одразу вспомнився момент як в Букіних на шоу дівчина вибирала між Ромою і Іполлітом) хтось може і зрозуміє
Сирожено_пирожено• 24 октября 2023
Ответ для__Jane__
это очень смешно. обхохоталась
Подвійна веселка• 24 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Извините, ни чего личного)
Всё нормально) я никогда не страдала из-за своего роста, ухажеры были разного роста, муж 190см)
автор ЖивунаБагамах • 24 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Про зріст хлопців
alisarich• 24 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Брєд, все залежить від генетики
Не всегда, я среднего роста, отец детей низкого как для мужчины, дети высокие. С детства много спорта, турникет, не хотела, чтобы парни были невысокие
мадам Везувий• 24 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Я букіних не дивилася, але з того, що бачу, Олена Зеленська на свого невисокого чоловіка ніби не скаржиться) Або дружина Монатіка. Це з найвідоміших прикладів, про родини своїх знайомих писати не буду)